مد و زیباییزیبایی پوست و مو

ژل فیبری ابرو چیست؟

4.3/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]ژل فیبری ابرو چیست؟ یکی از روش های  است که برای زیبایی ابروها استفاده می شود.این محصول حاوی ژل سفید و پر از الیاف سیاه می باشدکه برای پر کردن ابروهای کم پشت استفاده می شود. ما در مقاله شما را با آموزش استفاده از این ژل ابرو آشنا می کنیم.

ژل فیبری ابرو چیست؟

ژل فیبری ابرو چیست؟

اکستیشن ابرو با فیبر ژل یکی از روش های زیبایی ابرو می باشد که شما به راحتی می توانید این کار را در منزل انجام دهید.این محصول جدید (EYEBROW EXTENSION GEL FIBER) یک ظرف کوچک پر از الیاف های سیاه، باریک و مو مانند است که برای پر کردن ابروهای نازک و کم پشت مورد استفاده قرار می گیرد تا ابروها رو کاملا ضخیم و پررنگ نشان بدهد. این فیبرهای سیاه در یک ژل روشن قرار دارند و با یک اپلیکاتور قلمویی مورد استفاده قرار می گیرند. این ژل به عنوان یه چسب برای چسبیدن و محکم شدن فیبرهایی مویی روی ابروها عمل میکنه و باعث میشه تا این تارهای فیبری و مو مانند شکل و ظاهری شبیه به تارهای مو روی ابروها ایجاد کند.

استفاده از این روش ظاهر خیلی طبیعی تری برای ابروها به وجود می آورد . این محصول بافتی شبیه به بافت فیبری ریمل داره اما تارهای سیاه رنگ و فیبری اون کمی ضخیم تر و مو مانند هستند.

نوشته های مشابه

 

ژل فیبری ابرو چیست؟

ویژگی های ژل فیبری ابرو 

  • اکستنشن ابرو با ژل فیبری حالت طبیعی و زیبایی برای ابروها ایجاد میکنه و به راحتی می تونید برای قسمت های خالی ابرو استفاده کنید.
  •  با استفاده از این روش مدل ابروها موندگاری طولانی تری خواهند داشت.
  •  روش استفاده آسونی داره و به سرعت خشک میشه. این اکستنشن ابرو به طور متوسط 8 ساعت موندگاری داره و به راحتی با یک دستمال مرطوب پاک میشه و نیازی به پاک کننده آرایش نداره.
  •  براش مخصوص داره و روش کار با اون راحته.

 

ژل فیبری ابرو چیست؟

[ type=”red”] بیشتر بدانید :قاب ابرو ،فیبروز ابرو ،راه های پرپشت شدن ابروها 

طریق استفاده از ژل فیبری ابرو 

1. قبل از استفاده از این محصول باید محل ابرو رو کاملا تمیز کنید.

2. با استفاده از قلمو مخصوص فیبر های سیاه رنگ رو با ژل مخصوصی که در محفظه محصول وجود داره به خوبی ترکیب کنید.

3. مقدار مناسبی از فیبر ژلی رو با استفاده از براش بردارید.

4. الیاف فیبری رو روی قسمت مناسبی از ابرو قرار بدید و اون ها رو روی ابرو حالت بدید تا شکل مورد نظر رو برای ابرو ایچاد کنند.

5. در هربار استفاده بهتره که مقدار کمی از محصول رو بردارید و بعد از حالت دادن اون روی ابروها در صورت نیاز دوباره از فیبر زۀی روی ابروها قرار بدید.

6. به همین راحتی ابروهای طبیعی و زیبایی خواهید داشت.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا