زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

آموزش آرایش ابرو به همراه تصاویر و فیلم آموزشی

4.2/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]آموزش آرایش ابرو ساده و راحت است کمی باید دقت و حوصله داشته باشید تا بتوانید به راحتی ابرو های خود را زیبا کنید چون داشتن ابرو های زیبا تاثیر فوق العاده ای در زیبایی چهره دارد.شما می توانید با آرایش مناسب ابروها چشم های زیباتری برای خود رقم بزنید پس همانطور که بر آرایش چشم ها تاکید دارید آرایش ابرو ها را نادیده نگیرید. ما در بخش مد و زیبایی نماگرد آرایش ابروها و اشتباهات رایج خانم ها برای آرایش ابرو ها را برای شمابیان می کنیم و شما با دیدن فیلم آموزشی به راحتی می توانید آرایش ابرو را یاد بگیرید.

 

آموزش آرایش ابرو
آموزش آرایش ابرو

 

آموزش آرایش ابرو با آکوا و برس

اگر دارای ابروهای نازک و توخالی هستید میتوانید به کمک اکوا قهوه ای یا مشکی ( همرنگ ابروی شما ) به راحتی ابروهای خود را آرایش کنید.

– اول با کمک مداد دور ابروی خود را مانند تصویر مشخص کنید ( خط ابرو )
– برس را مرطوب و در اکوا بزنید و داخل ابرو را مانند تصویر به ارامی پر کنید. خیلی برس را به اکوا اغشته نکنید زیرا ابروهایتان حالت مصنوعی به خود میگیرد.
– با برس سر پهن زیر و بالای ابروی خود را با کرم پودر بپوشانید و محو کنید.

 

آموزش آرایش ابرو
آموزش آرایش ابرو

آموزش آرایش ابرو 

ریمل ابرو 

اولین کاری که باید انجام بدهید این است که با برس مخصوص ابروهایتان را شانه کنید تا مرتب شوند سپس با ریمل ابرو، ابروها را رنگ کنید تا پرتر به نظر برسند با ریمل ابرو میتوانید نقاط کم پشت ابرو را بپوشانید. با مداد ابرو زیر ابروها یک خط کمرنگ بکشید تا طبیعی به نظر بیاید ولی به بالای ابروها کاری نداشته باشید.

شانه کردن ابروها

ابروها را رو به بالا شانه کنید تا یکدست شوند و رنگ ریمل ابرو و مداد ترکیب شود، قسمت هایی از ابرو که حس میکنید رنگ بیشتری نیاز دارد با ریمل ابرو اضافه کنید و دوباره با برس مخصوص شانه کنید.

سایه روشن

حالا وقت آن است که زیر ابروها را روشن تر کنید تا چشم ها مشخص تر شوند برای این کار میتوانید از کرم پودر یا سایه چشم روشن استفاده کنید البته به مقدار کم و به صورت محو.

آموزش آرایش ابرو
آموزش آرایش ابرو

                                                   [ type=”red”]  بیشتر بخوانید :مدل ابرو ،علت ریزش ابرو ،  

اشتباهات آرایش ابرو

اشتباهات آرایش ابرو که خانم ها ممکن است آن را انجام دهند عبارتند از کشیدن خط پهن برای سایه ابرو ،فراموش کردن محو کردن خط سایه ابرو ،استفاده از مداد نوک تیز برای سایه ابرو

1. کشیدن خط پهن سایه ابرو

برای کشیدن خط سایه ابرو باید دقت کافی داشته باشید تا بتوانید یک خط باریک در اطراف ابروی خود بکشید و از کشیدن خطوط پهن در اطراف ابرو خوداری کنید .برا پر کردن ابرو ها از ضربه های سریع و سطحی زنید و یا خط های مانند مو برای ابروی خود ایجاد کنید

 2.فراموش کردن محو کردن خطوط سایه ابرو

مداد ابرو هم مانند مداد چشم و مداد لب است. اما ما اینبار خط‌های محو تری می‌خواهیم. برای جلوگیری از واضح به نظر رسیدن خطوط، از یک قلم مو یا شانه‌ی کوچک مخصوص ابرو، برای محو و پخش کردن اثر مداد استفاده کنید. بعضی از مدادهای ابرو در طرف دیگر خود شانه ی کوچکی هم دارند. ابروها را به سمت پایین شانه کنید تا خطوط مداد در تمام سطح ابرو یکسان پخش شود. هم چنین می‌توانید برای اینکار از پدهای مخصوص سایه‌های آرایشی و یا گوش پاک کن هم استفاده کنید.

آموزش آرایش ابرو
آموزش آرایش ابرو

3. استفاده از مداد نوک تیز برای سایه ابرو

ساده ترین راه برای حذف مرحله‌ی محو کردن، استفاده از یک مداد با نوک مناسب است. این روش به کمرنگ‌تر شدن و کاهش وضوح خطوط ایجاد شده خیلی کمک می کند.

4.بیش از حد تیره کردن سایه ابرو

شاید تضاد بین موهای روشن و ابروهای تیره زیبا به نظر برسد، اما تیره کردن بیش از حد ابروها ممکن است سنتان را بالاتر نشان بدهد! به منظور ایجاد تناسب و برجسته تر کردن رنگ چشم هایتان (به ویژه چشم‌های قهوه‌ای) مداد ابرویی انتخاب کنید که دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد.

5. صرف نظر کردن از لوازم مورد نیاز

برای طراحی ابروهایتان هرچه لوازم بیشتری در اختیار داشته باشید بهتر است. یک مداد ابرو بهترین ابزار برای کشیدن شکل دقیق ابروهاست. پودر ابرو (یا همان سایه مات) برای پر کردن نقاط خالی ابروها بسیار مناسب است (با نشستن بر روی پوست زیر ابروها، ابروها را پر تر نشان می‌دهد)، و ژل رنگی یا بی رنگ ابرو برای نگه داشتن حالت ابروها. برای داشتن ابروهایی فوق العاده و خوش حالت به تمامی این لوازم نیاز خواهید داشت.

 

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا