مد و زیباییزیبایی صورت و ناخن

مدل ابروی اسپرت دخترانه و زنانه برای سال جدید ۹۹

4.5/5 - (2 امتیاز)
[ type=”blue”] مدل ابروی اسپرت این روزها بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. این مدل ابرو خیلی ساده و طبیعی به نطر می رسدکه باعث کاهش سن افراد می شود. در مدل ابروهای اسپرت حالت خاصی به ابروها داده نمی شود و برای افرادی که چشم هایشان ازهم دور و یا پشت چشم هایشان بلند است بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. ما در نماگرد انواع مدلهای ابرو دخترانه را قبلا برای شما بیان کرده ایم و حال در اینجا به مدل ابروهای اسپرت می پردازیم.  

 

مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی اسپرت

مدل ابرو اسپرت

مدل ابروهای اسپرت به دو صورت است مدل ابروهای اسپرت صاف و بدون حالت و مدل ابروهای اسپرت حالت دار

مدل ابروی اسپرت صاف و بدون حالت

این مدل ابروی اسپرت هم واقعا جذاب و زیباست. کاملا طبیعی و بدون دست خوردگی که حتی تار‌های پراکنده که در زیر ابرو وجود دارند هم برداشته نشده‌اند. مدلی شیک و دخترانه با زاویه‌ای بسیار کم که حتما چهره شما را جوان‌تر خواهد کرد. یعنی در قسمت قوس ابرو که باید نازک‌تر از هر جای دیگر باشد در این مدل این نازکی آنقدر کم است که دیده نمی‌شود. این مدل میان افردا مشهور حتی در امریکا هم معروف است که از کندن و اصلاح بیش از اندازه ابرو‌های خود خودداری کرده و فقط با مرتب کردنش، جلوه زیبایی به آن می‌بخشند. باید بدانید که در مدل ابرو‌های اسپرت صاف بهتر است به فاصله‌ی بین دو چشم و فاصله ابرو‌ها از چشم و استخوان زیر ابرو توجه داشته باشید.

نوشته های مشابه

 

مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی جدید

مدل ابروی اسپرت حالت دار

این مدل بر روی صورت همه زیبا به نظر می‌آید، ولی اگر شما یک صورت گرد دارید یعنی طول صورت شما به اندازه‌ی عرض آن در قسمت گونه‌هاست، مدل ابرو اسپرت حالت دار مناسب‌تر بوده و گردی صورت شما را به طور موثری متعادل می‌کند. منظور از حالت دار بودن ابرو این است که در این مدل، ابرو‌ها به صورت صاف نیستند و در قسمت کمان ابرو‌ها کاملا شکسته و حالت‌دار می‌شود. ابرو‌های شما باید دقیقا از بالای پل بینی‌تان آغاز شود. اگر ابروی خود را به سه قسمت تقسیم کنید بخش ضخیم آن باید از پل بینی آغاز شود. قوس ابرو باید در میانه چشم باشد و بخش نازک نیز باید تا گوشه چشم ادامه داشته باشد.

 

مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی اسپرت صاف
مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی جدید سال
مدل ابروی اسپرت
مدا ابروی صاف اسپرت
[ type=”red”] بیشتر بخوانید : ،تقویت ابرووها ، آموزش برداشتن ابرو در منزل                  

 

مدل ابروی اسپرت
هاشور ابرو مدل اسپرت
مدل ابروی اسپرت
مدل اسپرت حالت دار
مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی اسپرت صاف
مدل ابروی اسپرت
مدل جدید ابروی سال
مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی حالت دار اسپرت
مدل ابروی اسپرت
مدل ابروی دخترانه

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا