مد و زیباییزیبایی صورت و ناخن

کاشت ابرو | برسی مزایا و معایب و هزینه های کاشتن ابرو

4/5 - (2 امتیاز)
[ type=”blue”] کاشت ابرو چگونه انجام می شود؟ در چند سال گذشته برای زیبایی ابروها از تاتو، هاشور،سایه ابرو  استفاده می کردند. اما امروزه بسیاری از افراد تمایل به کاشت ابرو دارند. ما در این مقاله برای شما عزیزان عوارض کاشت ابرو و هزینه های آن و اینکه چه کسانی می توانند از کاشت ابرو استفاده کنند بیان می کنیم

کاشت ابرو
کاشت ابرو

چه کسانی می توانند کاشت ابرو داشته باشند 

  • کسانیکه از فرم و حالت ابروهای زیبایی برخوردار نیستند.
  • کسانی که  اثر سوختگی و یا شکستگی در ابرو دارند.
  • کسانی که تاتو ابرو کرده اند و از فرم ابروهای خود زده شده اند.
  •  کسانی که بر اثر بیماری های خاص  قسمتی ابروی خود را از دست داده اند. می توانند برای پر کردن نقاط ابروهایشان از کاشت ابرو استفاده کنند.
  • کسانی که از ابروهای کم پشت و نازک رنج می برند و همیشه از مداد و سایه ابرو برای پر کردن ابروها خود استفاده می کنند.

 

https://namagard.com/eyebrow-transplantation/
مراحل کاشتن ابرو

 

چگونه کاشت ابرو انجام می شود؟

ابتدا کارشما می توانید فرم و حالت ابروی دلخواه تان را به کمک مداد بکشید سپس متخصصان و تیم مجرب مدل ابروی دلخواه شما را مورد بررسی قرار می دهند و اگر نیاز به تغییراتی باشد با شما مشورت می کنند و تغییرات را در صورت رضایت شما روی مدل ابرویتان اعمال می کنند.

نوشته های مشابه

روی مدل ابروی که با مداد کشیده اید موهای طبیعی شما کاشته می شوند. کاشت ابرو در مراکز تخصصی پوست و مو به صورت سرپایی و با کمک بی حسی موضعی و بدون هیچگونه احساس دردی انجام می شود و شما می توانید در عرض یک ساعت به ابروهایی با فرم طبیعی دست یابید.
برای کاشتن ابرو از موهای سر که پشت گوش هستند استفاده می شود و این موها به ناحیه ابروها انتقال پیدا می کنند همچنین برای کاشتن ابرو از موهایی استفاده می شود که ضخامت آن ها نازک و هم قطر با موهای ابرو است.

 

کاشت ابرو
کاشتن ابرو

 

توجه داشته باشید اگر مویی که برای کاشتن ابرو استفاده می شود ضخیم باشد ابروهای شما زشت و زمخت به نظر می رسند. انتخاب قطر مو و ضخامت مو نیازمند افرادی با تجربه و مهارت کافی است بنابراین بهتر است شما برای کاشتن ابروهای خود به مراکزی مراجعه کنید که از تیم مجرب و متخصصان خوبی برخوردار هستند.
ابرو به سه قسمت تاج ابرو و بدنه ابرو و دم ابرو تقسیم بندی می شود که برای کاشت هر یک از این قسمت ها باید از موها با ضخامت و قطر مناسبی استفاده شود.

برای کاشت تاج ابرو موها با زاویه ای مناسب و رو به سمت بالا خوابانده می شوند تا حالت عمودی شکل پیدا نکنند.
برای کاشت بدنه ابرو از قسمت تاج به سمت ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاهش پیدا کند به صورتی که موها با زاویه 0 درجه و به صورت مماس روی سطح پوست کاشته شوند.
موهایی که برای کاشتن ابرو مورد استفاده قرار می گیرند باید خیلی نزدیک به یکدیگر و پرتراکم باشند تا پوست زیر موی ابروها قابل مشاهده نباشد.

 

کاشت ابرو
کاشتن ابرو

 

نکاتی که قبل از کاشتن ابروو باید بدانید 

  •  درگام اول علت ریزش موهای ابرو شما به‌وسیله متخصص بررسی و مشخص شده و در صورت نیاز تحت درمان قرار می‌گیرد. در غیر این صورت با وجود کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای آن وجود دارد و کاشت، کار بی‌فایده‌ای خواهد بود. پس بهتر است بعد از درمان ریزش ابروها  نسبت به کاشت اقدام کنید.
  •  در گام دوم پزشک بعد از تقسیم کردن ابروهای‌تان به سه قسمت دم، بدنه و تاج ابرو کاشت را آغاز می‌کند. برای کاشت تاج ابرو ، موها با زاویه مناسب و رو به سمت بالا خوابانده می‌شوند تا حالت عمودی پیدا نکنند. در کاشتن بدنه ابرو از سمت تاج به دم ابرو زاویه خواباندن موها به‌تدریج کاسته و موها با زاویه صفر درجه به‌صورت مماس در پوست کاشته می‌شوند.
  • همان‌طور که گفته شد، باید نوع موهای انتخاب‌شده برای کاشت قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشند یعنی نباید نازک‌تر یا ضخیم‌تر باشند.
  • منافذ کاشت موهای ابرو باید با قطری بسیار کم انتخاب شوند، چون در صورت بزرگ بودن قطر منافذ، خروجی ابروها حالت غیرطبیعی و ضخیم پیدا می‌کنند.
  • محل قرار دادن موهایی که قرار است کاشته شوند، باید بسیار نزدیک به‌هم و پرتراکم باشد تا پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

 

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو فرآیندی است که نیازمند به دقت بالا و مهارت لازم می باشد. از این رو هزینه این عمل زیبایی بالا است و اغلب افراد به دلیل هزینه بالا از این روش برای ترمیم ابروهای خود استفاده نمی کنند و به تاتو و یا هاشور ابرو روی می آورند.
برای ترمیم ابروها به کمک تاتو ابرو و هاشور ابرو هزینه کمتری پرداخت می شود ولی هزینه هایی که باید بعدها پرداخت شود بیشتر است و علاوه بر این شاید شما بعد از مدتی از طراحی ابروهای خود خسته شوید که در این صورت برای برداشتن جای هاشور و تاتو و تغییر مدل باید هزینه زیادی را متحمل شوید در صورتی که فرم و حالت ابروها را می توانید بعد از کاشت به راحتی تغییر دهید زیرا ابروهای کاشته شده طبیعی هستند و رشد می کنند از این رو قابلیت تغییر فرم و حالت آن ها به راحتی امکان پذیر است.

 

کاشت ابرو
کاشتن ابرو

 

عوارض کاشتن ابرو

1. بعد ازکاشت ابروها مقداری خونریزی ایجاد می شود و شاهد دلمه بستن زخم خواهید بود که این مشکل به زودی رفع می شود.
2. احساس خارش که اگر این احساس بیشتر از یک یا دو روز طول بکشد ممکن است محل کاشت عفونت کرده باشد که باید سریع به متخصص مربوطه مراجعه کنید و این مشکل را درمان نمایید. خارش را می توانید با استفاده از پمادها برطرف سازید که این پمادها باید در طول روز و شب روی سطح محل کاشت مالیده شوند.
3. ورم دور چشم که به زودی و در عرض یک شب از بین می رود.

4. سرعت رشد موهای کاشته شده همانند موهای سر است بنابراین هر دو هفته یک بار بلند و بلند‌تر می‌شوند. به علاوه آنها از نظر رنگ، جنس و ضخامت هم‌رنگ موی ابرو نیستند.

5. معمولا به علت جابه‌جایی موها از قسمت پوست سر به ابرو، موها تا حدود 20 روز بعد از کاشت دچار ریزش خواهند شد پس برای رسیدن به نتیجه دلخواه‌تان باید حداقل سه تا شش ماه صبر کنید تا رشد موها به حالت طبیعی برگردد.

6. به‌طور معمول فاصله موهای کاشته‌شده در ابرو بیش از موهای طبیعی آن است. البته این داستان درباره کسانی که تاتو دارند و کاشت روی تاتو انجام می‌شود مشکل ایجاد نمی‌کند چراکه تاتو این فاصله‌ها را مخفی می‌کند، اگرچه به مرور این فاصله‌ها با تکرار جلسات پیوند کم و کمتر خواهند شد.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا