آرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

ترفندهای زیبای آرایشی برای خانم های عینکی

4/5 - (2 امتیاز)

ترفندها زیبای آرایشی برای خانم های عینکی

ترفندهای آرایشی برای خانم های که مجبور به استفاده از عینک هستند را در بخش مد و زیبایی نماگرد برای شما عزیزان همراه بیان می کنیم .پس اگر از عینک استفاده می کنید می توانید آرایش چشم مناسب برای زیبایی شما را دنبال کنید

آرایش صورت با عینک
آرایش صورت با عینک

 ترفندهای آرایشی چشم با عینک

ترفندهای آرایشی برای آرایش چشم خانم های که از عینک استفاده می کنند را در ذیل برای شما عزیزان بیان می کنیم

مدل ابروهایتان را درست کنید

مدل ابروهای زیبا ومتناسب با فرم صورت شما در زیبایی شما نقش دو چندانی دارد.با داشتن عینک بر وی صورت به زیبای ابرو هایتان اهمیت بدهبد.می توانید با استفاده از مداد ابرو آرایشی خوبی برای ابروهای خود فراهم کنید.

 

نوشته های مشابه
آرایش صورت با عینک
آرایش صورت با عینک

آرایش چشم ها با عینک

اگر مژه های بلندی داری قبل از حالت دادن به آنها از ریمل استفاده کنید و به قسمت بالایی مژه هایتان ریمل بزنید بهتر است از ریمل ضد آب و حجم دهنده و از رنگ مشکی استفاده کنید.

حتما از فرمژه برای حالت دادن مژها استفاده کنید زیرا باعث برجسته تر شدن چشم های شما از پشت عینک می شود .

از خط چشم های قهوه ای بجای مشکی استفاده کنید.همیشه سعی کنید آرایش ملایمی برای چشم های خود داشته باشید تا خسته به نظر نرسد. و همچنین می توانید از خط چشم های ضخیم نیز استفاده کنید

برای سایه چشم از رنگ های خنثی استفاده کنید.زمانی که از عینک استفاده می کنید چشمان خو ا گربه ای آرایش کنید.از آرایش کردن در خارج از مرز قاب عین خوداری کنید زیرا چهره شما را نا زیبا می کند.اگر از فرم بزرگ استفاده می کنید باید آرایشی تیره داشته باشید تا چشمان شما برجسته به نظر برسد اما اگر از فرم کوچک استفاده می کنید ارز رنگ های خنثی استفاده کنید.

 

آرایش صورت با عینک
آرایش صورت با عینک

رژگونه بزنید

وقتی عینک می‌زنید و می‌خندید، عینک در جایی به صورت‌تان برخورد می‌کند. از همان نقطه خط رژگونه را شروع کنید تا صورت‌تان طبیعی به نظر برسد و پوست گونه‌تان درخشنده و شفاف شود.

آرایش لبها 

برای آرایش لب‌های‌تان استفاده از رژ لبهای صورتی، قرمز و بنفش می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند تا نگاه‌ها به سمت رنگ لب برود.

 

کانسیلر استفاده کنید 

برای از بین بردن هاله سیاهی که زیر چشم ایجاد شده است از کانسیلر استفاده کنید.در آخر کار بایک لایه پودر صورت آن را تثیت کنید.کانسیلر در افراد عینکی کاربرد بیشتری دارد؛ چون استفاده مداوم از عینک در زیر چشم سایه ایجاد می‌کند و محوکننده‌های روشن که نور اضافی را منعکس می‌کنند، در ‌از‌بین‌بردن این سایه موثر خواهند بود.

 

آرایش صورت با عینک
آرایش صورت با عینک

آرایش صورت طبق فرم عینک 

هنگامیکه می‌خواهید آرایش کنید، حتما به فریم عینک‌تان دقت کنید. اگر عینک‌تان فریم ندارد یا فریم سبکی دارد، تلاش کنید ظاهرتان طبیعی‌ باشد تا چهره‌تان جذاب‌تر شود و رنگ‌هایی را برای آرایش‌تان انتخاب کنید که بر زیبایی چشم و رنگ پوست‌تان را دو چندان کند. برای این کار لازم نیست کاری کنید که آرایش‌تان با عینک سازگاری داشته باشد! آرایش‌تان را با رنگ‌های خوب در زیر عینک به نمایش بگذارید.

نکات آرایشی صورت های گرد 

 

آرایش صورت با عینک
آرایش صورت با عینک

دوربین یا نزدیک‌بین عینک 

اگر چشمان‌تان دوربین است و شماره چشم‌تان بالاست، باید بدانید که چشم‌ها پشت عدسی‌های این عینک‌ها درشت‌تر به نظر می‌رسند. پس بهتر است برای آرایش‌کردن چشم از سایه‌های تیره‌تر در اطراف چشم‌ها استفاده کنید تا چشم‌های‌تان را کوچک‌تر نشان دهند. هرگز گوشه داخلی چشم را روشن نکنید؛ چون چشم‌ها را بزرگ‌تر نشان خواهد داد. از یک رنگ سایه در پشت چشم استفاده کنید و خط چشم تیره بکشید. رعایت‌کردن این‌ها باعث می‌شود تأثیر عینک بر چهره‌تان کم شود.

اگر شماره چشم‌های‌تان پایین است و از عینک نزدیک‌بین استفاده می‌کنید، چشم‌های‌تان پشت عینک کوچک‌تر نشان داده می‌شود. برای این که بتوانید چشم‌های‌تان را درشت‌تر نشان دهید، بهتر است که در بالای چشم از خط چشم استفاده‌کرده و پشت پلک را با سایه‌های سبک‌تر و روشن‌تر بپوشانید تا چشم‌های‌تان بزرگ‌تر به نظر برسد. همچنین می‌توانید گوشه داخلی چشم را روشن‌تر کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا