یکی از نام  های زیبایی که می توان برای دختران خود انتخاب کنید فاطیما می باشد.معنی اسم فاطیما در زبان عربی نام شهری در اروپا که حضرت فاطمه در آنجا ظهور کرده است بیان شده است. شما عزیزان همراه در ادامه می توانید با دیگر معانی، فراوانی و اسم های مشابه این نام دخترانه عربی آشنا شوید، پس تا پایان همراه ما باشید.
معنی اسم فاطیما

معنی اسم فاطیما

معنی اسم فاطیما

  • یکی از زیباترین نام های دخترانه عربی فاطیما است. معنی این نام ، در زبان عربی نام شهری در اروپا که حضرت فاطمه در آنجا ظهور کرده است،دهکده ای در غرب پرتغال، نزدیکی لیریا. در نزدیکی آن در سال 1917 میلادی چند چوپان بچه مدعی دیدار حضرت مریم شدند. از آن پس، آن محل زیارتگاه شد و امروز یکی از مراکز بزرگ زیارتی کاتولیکان رومی است.  رانده شده از اتش بیان شده است.
 

افراد معروف با نام فاطیما

  • فاطیما بهارمست بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران
  • فاطیما برناردس روزنامه نگار و گوینده اهل برزیل
  • فاطیما لوپز کارآفرین و طراح مد اعل پرتغال

 

ریشه اسم فاطیما

نوع: دختر

ریشه اسم: عربی،

معنی : نام شهری در اروپا که حضرت فاطمه در آنجا ظهور کرده است،دهکده ای در غرب پرتغال، نزدیکی لیریا. در نزدیکی آن در سال 1917 میلادی چند چوپان بچه مدعی دیدار حضرت مریم شدند. از آن پس، آن محل زیارتگاه شد و امروز یکی از مراکز بزرگ زیارتی کاتولیکان رومی است.  رانده شده از اتش

 

فراوانی اسم فاطیما

فراوانی برای نام فاطیما برابر با 36358 می باشد.

 

اسم های مشابه فاطیما

فاتی، فاطمه، فاتیما، فریما، رامیا؛ الیما، کیمیا

اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای فاطیما میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام لری اشتراک بگذارید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.