نامها و معانی

معنی اسم فاطیما – معنی فاطیما – نام زیبای دخترانه عربی

3.5/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]یکی از نام  های زیبایی که می توان برای دختران خود انتخاب کنید فاطیما می باشد.معنی اسم فاطیما در زبان عربی نام شهری در اروپا که حضرت فاطمه در آنجا ظهور کرده است بیان شده است. شما عزیزان همراه در ادامه می توانید با دیگر معانی، فراوانی و اسم های مشابه این نام دخترانه عربی آشنا شوید، پس تا پایان همراه ما باشید.

معنی اسم فاطیما
معنی اسم فاطیما

معنی اسم فاطیما

  • یکی از زیباترین نام های دخترانه عربی فاطیما است. معنی این نام ، در زبان عربی نام شهری در اروپا که حضرت فاطمه در آنجا ظهور کرده است،دهکده ای در غرب پرتغال، نزدیکی لیریا. در نزدیکی آن در سال 1917 میلادی چند چوپان بچه مدعی دیدار حضرت مریم شدند. از آن پس، آن محل زیارتگاه شد و امروز یکی از مراکز بزرگ زیارتی کاتولیکان رومی است.  رانده شده از اتش بیان شده است.
 

افراد معروف با نام فاطیما

  • فاطیما بهارمست بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران
  • فاطیما برناردس روزنامه نگار و گوینده اهل برزیل
  • فاطیما لوپز کارآفرین و طراح مد اعل پرتغال
[ type=”red”]بیشتر بخوانید; اسم های زیبای دخترانه عربی همراه با معنی کامل

 

ریشه اسم فاطیما

نوع: دختر

ریشه اسم: عربی،

معنی : نام شهری در اروپا که حضرت فاطمه در آنجا ظهور کرده است،دهکده ای در غرب پرتغال، نزدیکی لیریا. در نزدیکی آن در سال 1917 میلادی چند چوپان بچه مدعی دیدار حضرت مریم شدند. از آن پس، آن محل زیارتگاه شد و امروز یکی از مراکز بزرگ زیارتی کاتولیکان رومی است.  رانده شده از اتش

 

فراوانی اسم فاطیما

فراوانی برای نام فاطیما برابر با 36358 می باشد.

 

اسم های مشابه فاطیما

فاتی، فاطمه، فاتیما، فریما، رامیا؛ الیما، کیمیا

[ type=”green”]اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای فاطیما میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این نام لری اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا