سینما،تئاتر،تلوزیون

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس

3.7/5 - (67 امتیاز)

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس
خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس

قسمت آخر نبرد گلها

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها به همراه خلاصه داستان سریال نبرد گلها و داستان آخرین قسمت سریال نبرد گلها به همراه عکس سریال نبرد گلها آورده ایم.

قسمت آخر سریال نبرد گلها

چیچک و تانر،با هم،مخفیانه ازدواج میکنند و اول همه ناراضی بودند ولی بعدا قبول میکنن. گلفام به همه از دروغ میگه که از امید حامله است ولی بعدا همه میفهمن که گلفام دروغ گفته. امید از گلفام طلاق میگیره و گلرو هم برگه طلاق با جهان رو امضا میکنه و گلرو شب میره هتل پیش امید و همون شب از امید حامله میشه و امید صبحش میره خارج کشور،و بعد از مدتی بر میگرده ترکیه.

جهان میفهمه که گلرو،برگه طلاق رو امضا کرده و تفنگ رو میگیره و گلفام میخواد بره تو اتاق جهان و میبینه که جهان در رو قفل کرده و نگران میشه و میره،کلید در اتاق جهان رو از اتاقش میگیره و در رو باز میکنه و میبینه که جهان میخواد خودکشی کنه و گلفام زنگ میزنه به گلرو و گلرو میاد و گلفام و گلرو،به جهان میگن که این کار رو نکن ولی جهان،به سرش تیر میزنه و جهان رو میبرن بیمارستان و جهان،نجات پیدا میکنه و از نظر روحی و روانی خوب میشه و از گلرو طلاق نمیگیره.

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس
خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس

جهان و گلرو به همه میگن که بچه،گلرو از جهان است و در یکی از روزها،گلفام و گلرو داشتن باهم دعوا میکردن که گلفام،گلرو رو هل میده و گلرو از پله ها میفته و بچش سقط میشه و گلرو به گلفام میگه که،تو قاتل هستی و بچه من رو کشتی و گلفام،عذاب وجدان داره. گلرو،همش عکس های سونوگرافی بچش رو میبینه و امید میره جلوی خونه گلرو و گلرو میره پیشش و میگه،رفت،دخترمون رفت و همدیگه رو بغل میکنن و گریه میکنند.

گلرو،در آشپزخونه داشت،هندوانه،قارچ میکرد که امید میاد پشتش و گلرو یهو بر میگرده و چاقو میره تو بدن امید و گلفام میاد و این صحنه رو میبینه و گلفام و گلرو،امید رو میبرن بیمارستان و امید میخواست که از گلرو شکایت کنه ولی گلفام گفت که اگه شکایت کنی،حال جهان بدتر میشه و جهان به گلرو نیاز داره و امید شکایت نمیکنه و امید،خوب میشه.

اونور عاشق گلفام میشه و بهش پیشنهاد ازدواج میده و گلفام قبول نمیکنه و میگه ما فقط دوتا دوست هستیم. فیزیوتراپ،جهان که اسمش سِوگی است و سوگی عاشق جهان میشه و جهان به سوگی میگه که من عاشق تو نیستم. امید میفهمه که جاهده و گلفام،باعث مرگ صالح خان شدن و جاهده برای اینکه اعتماد امید رو بدست بیاره،خیلی عوض میشه و حتی تمام ثروتش رو به محبوبه میده. امید و جاهده به یک مراسم میرن و جاهده،حالش بد میشه و میبرنش بیمارستان ولی زنده نمیمونه و میمیره.

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس
خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس

شوکت از محبوبه جدا نمیشه به خاطر اینکه،اگه جدا بشه همه ثروت جاهده و بخشی از ثروت شوکت به محبوبه میرسه و شوکت برای اینکه،به محبوبه چیزی نرسه،میخواد که محبوبه رو بکشه و یک بار میخواست که با ماشین به محبوبه،بزنه،ولی نتونست و به محبوبه سم داد که بمیره و محبوبه حالش بد شد و بردن بیمارستان و امید از خونش آزمایش گرفت و فهمید که شوکت،به محبوبه سم داده و شوکت هم فرار کرد و محبوبه حالش خوب شد و بردنش خونه.

غنچه،با اسماعیل (دوست مرت) ازدواج میکنه. جهان یک باشگاه باز میکنه که داخلش،مرت و دویگو و اسماعیل و سوگی کار میکنن و بعد از مرگ جهان،گلرو اون باشگاه رو میفروشه. مسعوده بعد از اینکه،دوبار بچه اش سقط شد،در قسمت آخر،حامله میشه. ومرت و دویگو هم به هم میرسن. تیبت یکی از دوست های گلفام است که در مد و فشن کار میکنه و مدیر،گلرو هم است و با گلفام هم یک شب رابطه داشته.

مادر خوانده،تیبت که،قبلا در خونه انور خان کار میکرده به گلفام میگه که پدر تو انورخان نیست و پدر و مادرتو،خالده و صالح خان است و گلفام میره آزمایش DNA میگیره و میبینه که،دختر انور سپاهی نیست.

خالده و صالح خان،با هم رابطه داشتند و خالده حامله میشه و صالح خان میره سربازی و خبر نداره که،خالده،حامله است و وقتی که از سربازی بر میگرده،با مادر گلرو،ازدواج میکنه و خالده هم جلوی ماشین انور خان حالش بد میشه و انور خان،خالده رو میبره بیمارستان و بعد میبرتش خونشون و به خالده میگه که من و زنم،بچه دار نمیشیم و تو بچه ات رو بده به ما و خالده قبول میکنه و انور خان،برای گلفام به نام خودش،شناسنامه میگیره و بعد از چند سال،جهان به دنیا میاد.

گلرو،آزمایش DNA گلفام رو پیدا میکنه و ازش عکس میگیره و به روزنامه ها میده و همه روزنامه ها چاپ میکنن که “گلفام سپاهی دختر چه کسی است؟” و “آیا گلفام،دختر انور سپاهی است؟” و گلرو،روزنامه ها رو جلوی در اتاق گلفام میزاره و گلفام روزنامه ها رو میبینه و گلرو هم بهش لبخند میزنه و گلفام میفهمه که گلرو این کار رو کرده و با گلرو دعوا میکنه.

گلرو داشت به گلفام میگفت که تو به دویگو،پول دادی که منو از جهان جدا کنه ولی نتونست و بعد به سوگی گفتی که این کار رو کنه و جهان ،همه این حرف ها رو میشنوه و به خاطر لخته خونی که تو سرش بود حالش بد میشه و میمیره.

خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس
خلاصه قسمت آخر سریال ترکی نبرد گلها + عکس

بعد از مرگ جهان،همه چیز به گلرو میرسه چون،تنها وارث سپاهی،گلرو است. خالده همش به گلفام میگه که از این خونه بریم و مزون گلفام،داره ورشکت میشه و گلفام چون پول نداره،مجبور است که طلا و جواهراتش رو بفروشه. امید به گلرو پیشنهاد ازدواج میده و گلرو قبول میکنه. خالده،اعتراف میکنه که مادر گلرو رو کشته و خالده رو میبرن تیمارستان.

گلفام به گلرو و خواهراش میگه که،ما باهم خواهر هستیم. گلفام،ورشکست میشه و تمام و سایلش رو میفروشه و از اون ویلا با تیبت میره. سِلین،یکی از زیر دست های گلرو است،و به گلرو میگه،اگه تانر و چیچک رو جدا نکنی،من از تو چند تا صدای ضبط شده دارم (صدا ها درباره،نقشه هایی که برای گلفام کشیده بودند بود)و اون ها رو پخش میکنم و گلرو میگه،باشه من بینشون رو خراب میکنم و چیچک،حلقه اش رو به تانر میده و از خونه میره.

محبوبه،وقتی میفهمه که همه این کارهارو گلرو کرده،میره و به خواهراش میگه و همه خواهراش،با گلرو بد میشن و چیچک میگه،تو به خاطر این که میخواستی گلرو سپاهی بشی،به خواهرات خیانت کردی و مسعوده میگه،تو دیگه خواهر ما نیستی.

و چیچک و تانر باهم خوب میشن. و خواهرای گلرو،از اون خونه میرن و گلرو رو تنها میزارن. گلرو هم میره پیش امید و حلقه اش رو پس میده و میگه،من فقط گلرو سپاهی هستم و امید هم برای اینکه،گلرو حلقه اش رو پس داد و نامزدی رو بهم زد،از اون محله میره.

و بعد از چند سال گلرو،خیلی موفق میشه و براش یک خدمت کار جدید میاد،که یک دختر داره و گلرو بهش میگه،آرزوت چیه و دوست داری چه کاره بشی و اون دختره میگه،میخوام گلرو سپاهی بشم.

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

‫۲ دیدگاه ها

  1. تبریکی روز معلم و تالار وحدت و همدلی سلام صبح شما قرار گرفته و به ۰اب سلام سلام ج ن سی و سه بعدی را در اختیار دارد و در نهایت به جایی رسیده که من از این که در حال حاضر به
    ۱۱۰ و در مورد این کار رو می خونم و از سوی دیگر با توجه به این ا ی سلام سلام ج ن سی و سه بعدی را در اختیار دارد و در نهایت به جایی رسیده که من از این است و در این مورد ح سلام سلام که در حال انجام حاضر شود که این کار رو می خونم و از سوی دیگر با توجه به اینکه در این زمینه را به عنوان مثال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا