اخبار اجتماعی

عاقبت شوم دختران فراری!!+آمار دختران فراری ایران!!

4.5/5 - (2 امتیاز)

عاقبت شوم دختران فراری!!+آمار دختران فراری ایران!!

عاقبت شوم دختران فراری!!+آمار دختران فراری ایران!!
عاقبت شوم دختران فراری!!+آمار دختران فراری ایران!!

عاقبت وسرنوشت شوم برای دختران فراری ایرانی دخترانی که به علت مشکلات ومسائل گوناگون ازخانه وخانواده ی خود می گریزند با سرنوشت شومی روبه رو خواهند شد وآینده خوبی روبه رویشان قرارنمی گیرد.

دختران ایرانی که به علت مشکلات در خانواده از خانه فرار میکنند آینده خوبی در راه نخواهند داشت و حتی زندگی شوم صدها برابر از وضعیتشان در خانه خود را خواهند دید .

روزنامه القدس العربی طی یادداشتی مدعی شد: «طبق آمار اعلام شده از سوی مسئولان نهادهای اجتماعی ایران، آمار دختران فراری امسال ۱۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.» به نوشته القدس العربی، برخی دختران ایرانی از دیگر استان ها از دامان خانواده فرار می کنند و اینک تهران شهری است که به مقصد نهایی آنها تبدیل شده است.

بنا بر این گزارش، دختران فراری از سوی برخی پسران پایتخت نشین مورد تجاوز قرار می گیرند. برخی از این دختران هم جرم مرتکب شده و روانه زندان می شوند. این روزنامه افزود: «در آگوست گذشته نیز مسئولان ایرانی اعلام کرده اند که دختران ایرانی که سن آنها میان ۱۴ تا ۱۸ سال است بعد از فرار، به خاطر نبود فرصت شغلی در تهران، به خانه های فساد روی می آورند.»

قطعا یک تصمیم اشتباه باعث نابودی زندگی خواهد شد و فرار دختران از خانه و خانواده میتواند بزرگترین و آخرین اشتباه زندگی یک دختر ایرانی باشد .

 

دختران فراری درکوچه پس کوچه ها و خیابان های تهران!!!+ازآمار تاوضعیت

آماررابطه جنسی پسران و دختران ایرانی دانش آموز در مرز هشدار!!!+عکس

برهنه دیدن مادر و دوستش، دختر ۱۰ساله را فراری داد!

ماجرای دختر فراری مشهدی و تجاوز به دختر در شمال

زمانیکه زنم فهمید با نامادری اش ارتباط دارم اورا کشتم!!!!

به من تجاوز کرد و گفت که ایدز دارم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا