اخبار

دانلود کلیپ مصاحبه مسیح علی نژاد با پسر زن دستفروش فومنی

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

دانلود کلیپ مصاحبه مسیح علی نژاد با پسر زن دستفروش فومنی

سیلی خوردن زن فومنی از مامور شهرداری
سیلی خوردن زن فومنی از مامور شهرداری

در پی سیلی خوردن یک زن دستفروش فومنی از مامور شهرداری و انتشار کلیپ این حادثه که در حضور پسر این زن رخ داده بود، موجی از اعتراضات در شبکه های اجتماعی به این کلیپ شروع شد. خانم مسیح علی نزاد خبرنگار فراری از ایران با پسر این خانم مصاحبه ای انجام داده است. دانلود فیلم مصاحبه مسیح علی نژاد خبرنگار شبکه ماهواره ای من و تو با رحمت پسر زن دستفروش فومنی که دیروز توسط مامور شهرداری فومن مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
به دنبال انتشار فیلم کوتاهی از درگیری مأمور سد معبر شهرداری فومن با یک بانوی دستفروش، شهرداری فومن با انتشار بیانیه ای، ضمن اعلام برخورد انضباطی و تعلیق مأمور خاطی و نیز دلجویی و تفقد از سد معبر کننده، اعلام کرد که به بهبود سیمای شهری تاکید داریم.
در بیانیه شهرداری فومن که جمعه شب در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر فومن منتشر شده، آمده است: شهرداری ضمن محکوم کردن اقدام یکی از عوامل سد معبر طی برگزاری جلسه فوری در مورد بررسی اتفاق رخ داده در محل شهرداری تشکیل و مقرر نمود نسبت به برخود انضباطی شامل تعلیق فرد خاطی تا مشخص شدن کلیات ماجرا و همچنین دلجویی و تفقد از فرد سد معبر نموده به خاطر نحوه برخورد عوامل سد معبر در اسرع وقت اقدامات مناسب را معمول دارد.

 

سیلی خوردن زن فومنی از مامور شهرداری
سیلی خوردن زن فومنی از مامور شهرداری

در ادامه این بیانیه افزوده شده: شهرداری در راستای سامان بخشی به دست فروشان سطح شهر مدت ها ضمن اخطار به کلیه دست فروشان از آنها تقاضا نموده است جهت کسب و کار در پیاده روها تجمع ننموده و به بازارچه سردارجنگل و یا بازار روز واقع در خیابان شهید شکوری مراجعه نمایند که بیشتر دست فروشان ضمن رعایت قانون با عوامل شهرداری همکاری نموده ولی شخص مورد نظر به اخطارها توجه ننموده و در طول این مدت، همچنان در مکان فوق در پیاده رو حضور داشته و ضمن ایجاد سد معبر، باعث دلخوری مغازه داران و سایر کسبه گردیده و با ذکر این مطلب که چرا شهرداری در برخورد با دست فروشان سلیقه ای عمل می نماید، گلایه خود را ابراز می نمودند.
در بخش دیگری از بیانیه شهرداری فومن گفته شده: فیلم مورد نظر تنها قسمتی از اتفاقات رخ داده بوده و به گواه شاهدان حاضر در صحنه، در ابتدای تذکر به آنها برای جمع اوری وسایل از پیاده رو شخص مورد نظر و فرزند ایشان اقدام به بکار بردن الفاظ زشت و رکیک به عوامل سد معبر نموده و فرزند ایشان علاوه بر فحاشی و هتک حرمت به مامور سد معبر، با صندلی پلاستیکی اقدام به ضرب و جرح نموده است که در ادامه فیلم نیز همانطور که به صداها توجه نمائید، کلمات نامناسبی از طرف آنها بیان می گردد و یکی عوامل سد معبر متاسفانه کنترل خود را از دست داده و اقدام به این عمل زشت نموده است.
در خاتمه این بیانیه اضافه شده: شهرداری فومن ضمن عذرخواهی مجدد از خانم مورد نظر (سد معبر کننده) در راستای اجرای قانون و نظم دهی به وضعیت دست فروشان و کمک به روان سازی ترافیک و بهبود سیمای شهری تاکید داشته و ضمن پرهیز از هرگونه درگیری لفظی و فیزیکی به فعالیت ها و اقدامات قانونی خود ادامه می دهد.

دانلود فیلم مصاحبه مسیح علی نژاد با رحمت پسر زن دستفروش فومنی

موارد مرتبط

دانلود کلیپ خودکشی یک مرد از پل هوایی میرداماد تهران

سنگ قبر ایرج افشار را دزدیدن!!!+عکس

فیلم دعوای داریوش مهرجویی و محسن چاوشی+دلیل دعوا

فیلم کشتن داور به دلیل نشان دادن کارت زرد! + دانلود فیلم

ماجرای دعوای امیر تتلو و خداداد عزیزی !!!+ عکس

آبروریزی بهنوش بختیاری و حسام نواب صفوی در اینستاگرام + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا