فرهنگ و هنر

افسردگی وفقر بازیگران!!!+سکه طلای تقلبی بجای دستمزد!!!!!

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

افسردگی وفقر بازیگران!!!+سکه طلای تقلبی بجای دستمزد!!!!!

افسردگی وفقر بازیگران!!!+سکه طلای تقلبی بجای دستمزد!!!!!
افسردگی وفقر بازیگران!!!+سکه طلای تقلبی بجای دستمزد!!!!!

گیتی معینی بازیگر سینماوتلویزیون گفت:5سالی است که درهیچ سریالی بازی نکرده ام وپیشنهادی به من نشده است ومن سرپرست خانواده ام, درادامه صحبتهای وی را خواهید خواند.

گیتی معینی با اشاره به اینکه پیشنهادی در عرصه تصویر به او نمی‌شود، گفت که پنج سال است در هیچ سریالی بازی نکرده است.

وی با اشاره به اینکه مدتی در برنامه «نقره بارون» در رادیو ایران اجرا داشت، اظهار کرد: من مدتی بود که فقط همین برنامه رادیویی را داشتم که در آنجا اجرا می‌کردم و به معضلات اجتماعی می‌پرداختیم اما این برنامه قبل از ماه مبارک رمضان به پایان رسید.

چند سالی است که در تلویزیون بازی نداشته‌ام و بسیاری از همکاران هم سن و سال من نیز افسرده شده اند. ما مریض می‌شویم و نیاز به پزشک داریم اما حتی ممکن است پول پزشک را هم نتوانیم، پرداخت کنیم.

این بازیگر در ادامه با اشاره به دستمزدهای رادیو عنوان کرد: رادیو هر جلسه ۵۰ هزار تومان به ما می‌دهد و از مهر ماه سال ۹۴ تا ابتدای سال ۹۵ حدود یک میلیون و خرده‌ای برای من ریخته اند. ما معترض هم نمی‌شویم چون رادیو واقعا بودجه‌ای ندارد و من خودم هم سال‌هاست که با رادیو گره خورده‌ام و این حوزه را دوست دارم اما کار تصویر بودجه‌های مناسبی دارد درحالیکه به ما تعلق نمی‌گیرد.

سکه طلای تقلبی بجای دستمزد

وی با اشاره به اینکه چندی پیش خواسته سکه خود را که دستمزدش از یک سریال بوده است بفروشد، گفت: آن زمان دستیار تهیه کننده به من سکه‌ای داده بود که چندی پیش برای فروش آن رفتم اما به من گفتند که سکه تقلبی است.

این بازیگر همچنین ادامه داد: گاهی هم کار می‌کنیم، ابتدا مبلغی می‌دهند و بعد از آن باقی هزینه را نگه می‌دارند و پس از بازی دیگر نمی‌توانید عوامل کار را پیدا کنید و دستمزد خود را با آنها تسویه کنید.

معینی با اشاره به اینکه سرپرست خانوار است درباره پیشنهادهای کاری عنوان کرد: من اکنون پنج سال است که بیکارم و پیشنهادی ندارم و تنها یک روز در سریال «برادر» بازی کردم. آخرین بار هم قرار بود در سریال «در حاشیه ۱» بازی کنم و پنج روز هم آنجا کار کردم اما یک باره کنار رفتم و یک نفر دیگر را به جای نقش من انتخاب کردند و دلم را شکستند.

آقای مدیری هیچ کس را نمی‌پذیرفت اما از من پذیرایی کرد و بعد چطور دلش آمد که من را به راحتی کنار بگذارد.

 

عکس جشن تولد۳۱سالگی پریناز ایزدیار بازیگرکشورمان!!+عکس

بازیگر سریال قصه های مجید صاحب یک دختر شد!!!+عکس

عکس های دیدنی بازیگران زن ایرانی قبل و بعد از آرایش!!!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا