اخبارسینما،تئاتر،تلوزیونعکس بازیگران

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

3.3/5 - (6 امتیاز)

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

 

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم
بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

کلیپی جنجالی از مصاحبه گلشیفته فراهانی با مجری شبکه بی بی سی که در آن گلشیفته در جواب سوال مجری در مورد نظر مردم نسبت به حرکات هنجارشکنانه اش گفت: مهم نیست اونها چی میگن.

بزرگ شدن نام گلشیفته فراهانی را قبل از خروج از کشور ایران و تن زدن به بی حیایی و بدن نمایی برای جلب توجه مردان شهوت پرست میتوان جست و جو کرد زمانی که گلشیفته فراهانی به واسطه بازی های خوب خود در چند فیلم ایرانی به شدت مورد محبوبیت در ایران قرار گرفته بود که از آن جمله میتوان به فیلم درباره الی اشاره کرد که با بازی زیبای گلشیفته فراهانی و سایر هنرمندان این فیلم به یکی از پرفروش ترین فیلم های ایران تبدیل شده بود.

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم
بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

اما گلشیفته فراهانی در اقدامی عجیب با مهاجرت از ایران و تن دادن به خفت و برهنه شدن برای لذت بردن مردان شهوت پرست که این بدن نمایی در برهنه شدن کامل گلشیفته فراهانی برای یک عکاس فرانسوی که عکس های لخت گلشیفته فراهانی را در مجله ای منتشر کرد و گلشیفته فراهانی از درک شدن توسط این فرد حرف زد بسیار مشهود بود ، به جرات میتوان گفت محبوبیت خود را در ایران به حداقل ممکن رساند .

شاید رفتار وی بر اساس ویژگی های شخصی وی بوده که نیاز جنسی بر آن حاکم بوده یا سودای شهرت و رسیدن به پله های جشنواره های خارجی بدون استفاده از نام ایران و با استفاده از برهنگی بوده اما از هر سو که مینگریم بازی یک دختر ایرانی که در کشور خود به عنوان بازیگر محبوب شناخته شده هست در فیلم های مستهجن در نقش های رقاصه و زن فاحشه و … اصلا قابل درک نیست .

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم
بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

آنچه که هر هنرپیشه ای می خواهد نظر مساعد مخاطبانش در مورد هنر و رفتارش است، بهتر است بگوییم شاخص ارزشی یک هنرمند بازی خوب و  استقبال از سوی طرفدارانش است به خصوص کسانی که با او هم زبان هستند اما گلشیفته فراهانی بعد از سودای ثروت و شهرت و پیوستن به سینمای زشت هالیوود به صحنه هایی غیر اخلاقی تن داد و تا توانست بر طبل رسوایی کوبید.

گلشیفته فراهانی شیفته ابتذال در غرب، برای رسیدن به آنچه که در سر دارد، دست رد به هیچ ابزاری نمی زند از بازی در فیلم های نه چندان مطرح  تا انجام هر آنچه که از دید مردم ما ناپسند است.

کارنامه گلشیفته تیره است، آنچه که مشخص بود این بازیگر نظر مخاطب برایش اهمیت ندارد، حالا خودش هم به آن این موضوع را به طور مشخص می گوید.

در مصاحبه شبکه بی بی سی با گلشیفته فراهانی ، این بازیگر با صراحت تمام از اینکه برایش اصلا مهم نیست که مردم ایران چه میگویند و او کار خودش را میکند حرف میزند که این رفتار نوعی بی احترامی به نظر مخاطبان اللخصوص مخاطبان هم زبان است که اینگونه که پیداست گلشیفته فراهانی از مردم ایران خسته شده و علاقه ای به مردم ایران ندارد که حتی پورن استار های دنیا چنین رفتاری را با مخاطبین خود انجام نمیدهند .

در زیر فیلم مصاحبه گلشیفته فراهانی در بی بی سی را مشاهده میفرمایید .

 

 

 

 

‫۷ دیدگاه ها

  1. این کجاش بی احترامی بود، اگرم بود به همه مردم نبود. به یک سری آدم های خاص بود که معلوم نیست چی می خوان از جون بقیه.

  2. لطفا خبرها را اشتباه انعکاس ندهید. این بازیگر مقصودش از اونها، مردم نبود. بلکه در جملات قبل، سخن از کسانی رفته بود که شعایر خودشون رو احکام بی چون و چرا معرفی می کنند و اونها رو به همه تحمیل می کنند. من از هیچ کس جانبداری نمی کنم. ولی با این که اخبار رو به غلط بازگو کنید موافق نیستم

    1. خب ویدئو منتشر شده مردم میتونن تصمیم بگیرن.. ایشون هم فارغ از همه عقایدشون به عنوان فردی که به هر حال اگه کسی شده بخاطر همین مردمه وگرنه مشخصا الان این جایگاه رو نداشت، باید در برخورد با مردم رعایت ادب رو بکنه. البته نه که به خواست مردم زندگی کنه ولی از ایشون انتظار بیشتری میره ک مناسبتر جواب بدند

  3. چه تیتر الکی و آبکی این کجاش بی احترامی بود جواب گلشیفته فقط به کسانی هست که هر روز تو صفحه شخصیش بهش فحاشی میکنن نه به مردم

  4. زندگی به ایشون چشمک نزده بلکه دست های پشت پرده میخوان ایشون رو مهم و موفق بکنن تا دهن کجی باشه به کشورش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا