زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

آرایش چشم سبز | زیباترین مدل های آرایش چشم سبز

4.5/5 - (2 امتیاز)
[ type=”blue”]آرایش چشم سبز چگونه است؟ باید از چه سایه های برای این نوع رنگ چشم استفاده شود که باعث درخشش و زیبایی چشم ها شود؟برای دانستن این گونه مطالب باید تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید چشم های زیبایی برای خود درست کنید و از زیبایی بی نظیر خود لذت ببرید.

آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز

 

 آرایش چشم سبز با انواع سایه ها 

اگر شما صاحب چشمان سبز هستید،بهترین سایه رنگ ها برای چشمان سبز، هلویی، صورتی، بنفش، یاسی، برنز، بژ روشن تا قهوه ای شکلاتی ، طوسی، نقره ای و انواع سبزهای متضاد با رنگ چشم است.بهتر است از سایه رنگ هایی با تن سفید رنگ، آبی و پاستیلی اجتناب کنید.اگر قصد دارید رنگ سبز را انتخاب کنید حتما رنگ مورد نظرتان باید روشن تر و یا تیره تر باشد و هرگز از تن رنگ سبز همانند چشمان تان استفاده نکنید. در انتها آرایش چشم خود را با یک ریمل خوب تمام کنید.

سایه چشم صورتی رنگ در کنار رنگ چشم سبز زیبایی بسیار خوبی خواهد داشت. اگر سایه صورتی دارای کمی درخشش و شاین نیز باشد، زیبایی آرایش چشم بیشتر خواهد شد.

نوشته های مشابه

سایه‌ی چشم آبی و مشکی که به صورت اسموکی کار شده است در کنار رنگ سبز چشم‌ها زیبایی خیره‌کننده‌ای را ایجاد کرده است. استفاده از سایه‌ی سفید و درخشان در گوشه‌ی چشم باعث می‌شود تا چشم‌ها درشت‌تر دیده شوند.

رنگ قرمز و تناژهای مختلف آن، یکی از رنگ‌هایی است که کنتراست خوبی با رنگ سبز چشم‌ها دارد. تن‌های گرم رنگ قرمز، روح و گرمای بسیار خوبی را برای چشم‌های سبز رنگ به ارمغان می‌آورد.

 

آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز

 

ترکیبی از سایه‌ی چشم نارنجی و قرمز، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مشخص‌تر کردن رنگ سبز چشم‌هاست. به این دلیل که این رنگ‌ها در تضاد کامل با رنگ چشم بوده و زیبایی هردو به خوبی دیده خواهد شد.

همانطور که گفته شد رنگ نارنجی در کنار رنگ سبز چشم، آرایشی زیبا را ایجاد می‌کند. یک خط چشم نامتعارف و نارنجی رنگ می‌تواند زیبایی این رنگ چشم را کامل‌تر کند.

سایه‌ی چشم بنفش باعث ایجاد عمق در چشم‌ها شده و یک سایه‌ی طلایی و درخشان در مرکز پلک، زیبایی این آرایش را چندین برابر بیشتر خواهد کرد.

رنگ بنفش و تناژهای تیره و روشن آن یکی دیگر از انتخاب‌های مناسب برای آرایش چشم سبز است. زیرا این رنگ باعث ایجاد عمق در چشم‌ها شده و زیبایی رنگ چشم را بیشتر نشان خواهد داد. ترکیبی از رنگ‌های رنگین‌کمانی مانند آبی روشن و بنفش می‌تواند آرایشی زیبا و متفاوت را برایتان ایجاد کند.

سایه‌ی برنزی – طلایی و اکلیلی را می‌توانید برای یک آرایش جذاب و متفاوت امتحان کنید!

 

آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز

 

آرایش چشم سبز برای مهمانی 

برای مهمانی پیشنهاد من به شما این است که از سایه ی کبود رنگ و خط چشم بنفش استفاده کنید. شما باور نمی کنید که ترکیب رنگ های بنفش چه جلوه ی باورنکردنی ای به چشم های سبز میدهد.برای اضافه کردن جذابیت خط چشم خود را به سمت بالا بکشید تا زیبا تر شود. شما هم چنین می توانید از ریمل رنگ بنفش هم استفاده کنید. با این کار ها، برای یک مهمانی شب و خوش گذرانی آماده هستید.

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: آرایش چشم های زمستانی ، آرایش چشم های آبی ، آرایش چشم های قهوه ای 

 

آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز

 

آرایش چشم سبز برای فصل تابستان

برای فصل تابستان بهترین آرایش چشم،آرایش چشم پررنگ است. برای چشم های سبز میتوانید از رنگ های زمینه ی بنفش مثل یاسی، ارغوانی، بنفش تیره و روشن یا رنگ هایی مثل مسی یا قهوه ای هم استفاده کنید. برای اضافه کردن جلوه به چشم هایتان از ترکیب دو رنگ سایه روشن یا تیره و برای زیبایی طبیعی تر از یک رنگ سایه استفاده کنید.

رنگ های سرد مثل سفید یا نقره ای صورت شما را رنگ پریده میکند. سعی کنید از این رنگ ها دوری کنید. همچنین می توانید به جای خط چشم مشکی از خط چشم قهوه ای استفاده کنید. همچنین برای مناسبت هایی که میخواهید آرایش بیشتری داشته باشید از خط چشم برنز یا طلایی استفاده کنید.

برا ی تکمیل کردن آرایشتان باید رنگ رژ و رنگ رژگونه یتان را با سایه چشمتان هماهنگ انتخاب کنید. برای رژگونه از رنگ قهوه ای، هلویی یا صورتی روشن استفاده کنید. رنگ های بنفش،صورتی و کبود ، برای رژلب عالی هستند.

 

آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز
آرایش چشم سبز

گروه مد و زیبایی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا