اخبارفرهنگ و هنر

شکایت کردن جمشید مشایخی از شایعه سازان !!! + عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

شکایت کردن جمشید مشایخی از شایعه سازان !!! + عکس

شکایت کردن جمشید مشایخی از شایعه سازان !!! + عکس
شکایت کردن جمشید مشایخی از شایعه سازان !!! + عکس

جمشید مشایخی بازیگر سینمای کشورمان از شایعه سازان خبر فوت اش شکایت کرد چندی پیش شایعه ای مبنی بر فوت جمشید مشایخی بازیگر سرشناس سینمای ایران در بسیاری از سایت های خبری منتشر شد که باعث به ستوه آمدن این بازیگر از شایعه سازان شد وبه همین سبب وی اقدام به شکایت کرد.

فوت جمشید مشایخی تیتر شایعه سازان برای بر هم زدن آرامش استاد مشایخی و طرفداران ایشان بود که دل نگرانی های بسیاری را ایجاد کرده و خاطر خانواده جمشید مشایخی و خود بازیگر ایران را مکدر کرده است .

مرگ جمشید مشایخی بارها و بارها توسط شایعه سازان منتشر شد به گونه ای که جمشید مشایخی در آخرین شایعه گفت که دیگر روی تکذیب ندارد .

حتی رسانه ها و سایت هایی مثل سایت اولی ها آنقدر شایعات زیاد شده که دیگر به انتشار چنین اخباری دست نمیزند .

این بار جمشید مشایخی برای مقابله با شایعه سازان از قوه قضاییه درخواست کمک کرده است و دیروز پیگیری شکایتش را به وکیلش سپرده است .

مهرداد خضراعی وکیل استاد جمشید مشایخی، خبر شکایت «جمشید مشایخی» از افرادی که شایعه فوت وی را منتشر کرده اند ، تایید کرد و گفت: صبح دوشنبه جمشید مشایخی بازیگر سینمای ایران با حضور در دفتر وکالت و امضاء وکالتنامه دادگستری رسماً از من و برادرم مهران خضراعی خواست تا با شدت تمام این شکایت را پیگیری کنیم. مهران خضراعی از دیگر وکلای جمشید مشایخی نیز گفت:تا به حال استاد مشایخی را برای طرح شکایت اینگونه مصمم ندیده بودم.مهران خضراعی با اشاره به طرح شکایت مشایخی خاطرنشان کرد: این شکایت مطرح شده و با متهم بدون تعارف برخورد خواهیم کرد.

 

شایعه ی سکته ی رهبر انقلاب در شبکه های مجازی !! + عکس

عکس جنجالی ۱۳ زن حامله همسران مردی ۱۳زنه !! + شایعه ی جهانی مرد ۱۳زنه

فوت سیامک اطلسی بازیگر کشورمان !!! + ازشایعه تا واقعیت

عکس کشف حجاب پگاه آهنگرانی!!+از شایعه تا واقعیت

حضور احسان علیخانی در شبکه نسیم!!+از شایعه تا واقعیت

عروسی بهرام رادان در کالیفرنیا!!+از شایعه تا واقعیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا