مد و زیباییزیبایی پوست و مو

رنگ موی مخصوص پوست سبزه

4.3/5 - (3 امتیاز)

ابتدا برای اینکه بدانید چه رنگ موی به شما می آید باید این را بدانید که رنگ پوست شما چه رنگی است فاگر رنگ پوست شما سبزه است یعنی نه خیلی فید و نه خیلی تیره را سبزه می گویند .شما می توانید تن گرم و سرد  بودن رنگ سبزه  را به وسیله طلا و نقره تشخیص دهید اگر هنگامی که از نقره استفاده می کنید بیشتر جلب توجه می کند یعنی تن پوست تان سرد است اما هنگامی که از طلای استفاده می کنید و به پوست شما بیشتر می آید تن پوست شما گرم است.حال ما در بخش مد و زیبایی نماگرد رنگ موهای که به پوست سبزه را زیباتر می کنند را برای شما بیان می کنیم .

رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه

رنگ مناسب برای خانم های پوست سبزه 

اگر پوست سبزه و چشم‌های تیره یا قهوه‌ای دارید در وهله اول به رنگ‌های تیره‌تر و صد البته قهوه‌ای فکر کنید. حقیقت این است که بهترین رنگ مو برای پوست‌های سبزه رنگ موی «مشکی» است. اما اگر به طور طبیعی رنگ موهایتان مشکی است بهتر است قدم به قدم جلو بروید و در ابتدا رنگ موهای «قهوه‌ای تیره»، «نسکافه‌ای»، «قرمز قهوه‌ای روشن»، «شاه بلوطی روشن» و «بلوندهای متوسط» را امتحان کنید تا گرمای چهره‌تان دو چندان و زیبایی پوست‌تان چند برابر شود. اگر پوست صورتتان سبزه است و به رنگ‌های بلوند خیلی روشن علاقه دارید بهتر است رنگ موهای بلوند که تناژ گرم دارند را امتحان کنید. «بلوند کره‌ای» برای شما گزینه مناسبی است. اگر دلتان می‌خواهد تناژ موهایتان «پلاتینه» بیشتری داشته باشد «بلوند مرواریدی» به صورت هایلایت روی یک زمینه تیره‌تر هم می‌تواند زیبایی و جوانی چهره‌تان را دوچندان کند. پیشنهاد ما به شما این است که این رنگ‌های بلوند را با تکنیک «بالیاژ» یا «آمبره» روی موهایتان امتحان کنید تا ترکیب ریشه تیره و ساقه‌های بلوند روشن جذابیت رنگ موها و چهره‌تان را دوچندان کند.خانم هایی که پوست سبزه دارند و تن پوست شان سرد است میتوانند رنگ مو قهوه ای با هایلایت های روشن را امتحان کنند که هم این روزها بسیار مد است و هم به رنگ پوست شان می آید. خانم های سبزه که تن پوست شان گرم است باید سراغ رنگ موهای شکلاتی و فندقی بروند زیرا با رنگ پوست شان زیبایی بینظیری به وجود می آورد.

 

رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه

رنگ مو های برای پوست سبزه

اگر رنگ پوست تان سبزه روشن است رنگ موهای قهوه ای و بلوند روشن برایتان مناسب است
اگر رنگ پوست تان سبزه معمولی است رنگ موهای عسلی و فندقی برایتان مناسب است
اگر رنگ پوست تان سبزه تیره است رنگ موهای شاه بلوطی و نسکافه ای برایتان مناسب است
رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و اگر متناسب با رنگ پوست انتخاب شود زیبایی شما چندیدن برابر خواهد شد، پس بهتر است نوع پوست تان را بشناسید و بهترین رنگ مو را برای خود انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

رنگ موی زیتونی با لولایت های تیره رنگ موی زیتونی برای پوست‌های سبزه‌ای که رنگ‌دانه‌های قرمز و گرم دارند، بسیار مناسب است.

خانم‌های کلاسیکی که دوست ندارند زیاد رنگ موی خود را تغییر دهند و اکثراً پایه رنگ موهای ‌آن‌ها نسکافه‌ای و شکلاتی است، بهتر است برای تنوع، این نوع هایلایت‌های روشن را انتخاب کنند.

رنگ موی عسلی این رنگ مو به خانم‌های که پوست‌های سبزه متمایل به زرد و سبز دارند، حالتی گرم و شاداب می‌بخشد.

 

رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه

بیشتر بدانید :رنگ کردن مو با قهوه ،رنگ کردن مو با پوست گردو ،آرایش پوست سبزه 

رنگ موی مخصوص پوست سبزه

رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه

 

رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه
رنگ موی پوست سبزه

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا