اخباراخبار اجتماعیاخبار سیاسیعکس جذاب و دیدنی

توهین نشریه یالثارات به هنرمندان با تیتر”دیوث کیست”+عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

توهین نشریه یالثارات به هنرمندان با تیتر”دیوث کیست”+عکس

توهین نشریه یالثارات به هنرمندان با تیتر"دیوث کیست"+عکس
توهین نشریه یالثارات به هنرمندان با تیتر”دیوث کیست”+عکس

نشریه ی یالثارات خبری در مورد بازیگرانی که در جشن حافظ شرکت کرده بودند منتشر کرد و در آن خبر این بازیگران را مورد اهانت قرار داد.

سایت یالثارات در وبسایت خود نیز نوشت :

همه سرمایه های یک جشن!

پایگاه خبری انصارحزب الله: جشن سالیانه یکی از نشریات به اصطلاح سینمایی برگزار شد و باز هم همان قصه های پوسیده و کهنه تکرار شد! باز هم فرش مثلا قرمز و رژه مدهای عقب افتاده و لباس های یاجوج و ماجوجی ، باز هم تجمع گروهی به اصطلاح هنرپیشه و فیلمساز ورشکسته ، بازهم گنجاندن نیش و کنایه های خاله زنکی لابلای حرف های شصت من یه غاز و حرکات دن کیشوت وار و بعد هم به به و چه چه زدن های پاچه خوارانه که بابا استاد! چه گفتی!! حقشان را کف دستشان گذاشتی!!!، بازهم جوایز فرمایشی و شوخی های لوس و آبکی و نچسب ، بازهم سر و وضع های آنچنانی و حرکات قبح شکنانه ، بازهم اشک و آه برای سینمای طاغوت و عوامل آن که حیف ! انقلاب شد و نگذاشتند آن نوابغ روزگار هنرشان را به منصه ظهور برسانند!!!

اما در میان همه این برو و بیا و خرج و هزینه هنگفت و اسپانسر و سر و صدا و حضور گروهی از عوامل پرمدعای این سینما و دسته ای «از دماغ فیل افتادگان» این جماعت و کلی حرف و نقل و سخنرانی و جایزه و …، یک وب سایت وابسته به دولت تنها نکته ای که برایش قابل ذکر بود و تیتری که توانسته بود برای این مراسم انتخاب کند ، نام برده شدن از سه مرده وابسته به طاغوت در جشن یاد شده بود! یک شاعر درباری ( که ۱۶ سال پیش مرده بود) و دو هنرپیشه مبتذل فیلمفارسی!!

یعنی این به اصطلاح سینما با همه ادعاهای «شاخ غول شکن»! و من آنم که …!! و خیل جوایز و به اصطلاح مفاخر و مقام سفارت فرهنگی !!! و…، هنوز گیر رقاصی است که ۴۰ -۵۰ سال قبل با نمایش فیزیکی و حرکات ناموزون و صحنه های غیر اخلاقی و … خود را نشان می داد؟! اگر واقعا این به اصطلاح سینما نتوانسته از آن ابتذال ۴۰ سال پیش فیلمفارسی جلوتر برود و افتخارش را مظاهر آن دانسته و امروزش را تداوم آن ابتذال می داند، بهتر نیست کرکره اش را پایین بکشد و خیال همه را راحت کند؟!!!

اما بامزه تر از تیتر آن وب سایت دولتی ، اظهار فضل! یکی از به اصطلاح فیلمسازان این سینما (که با بودجه های کلان بیت المال سریال های آنچنانی هم برای تلویزیون ساخته و می سازد ) بود که به خاطر ذکر نام آن رقاص طاغوتی در مراسم از رئیس جشن تشکر کرد!!!

حتما پس از مراسم، این جماعت خود بزرگ بین و از خود متشکر! کلی شیشه نوشابه برای خود باز کرده که بابا دم ما گرم که چه کردیم!! با وجود همه بگیر و ببندها و اختناق موجود !!! و علیرغم موضع گیری فضای فرهنگی کشور علیه ولنگاری فرهنگی، زدیم توی خال و از ولنگارترین عناصر تاریخ ضد فرهنگ این مملکت تقدیر کردیم!!!!/کیهان

 

توهین زشت یکی از پرسنل بیمارستان جم به مهرجویی کارگردان سینمای ایران!! +عکس

الهام چرخنده به کودکان خیریه توهین کرد+ عکس

توهین شبکه‌های ماهواره‌ای‌ به شهاب حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا