اخباراخبار حوادث

رابطه جنسی و غیراخلاقی معلم با دانش آموزانش!!+ عکس

5/5 - (1 امتیاز)

رابطه جنسی و غیراخلاقی معلم با دانش آموزانش!!+ عکس

رابطه جنسی و غیراخلاقی معلم با دانش آموزانش!!+ عکس
رابطه جنسی و غیراخلاقی معلم با دانش آموزانش!!+ عکس

معلم زن به علت دعوت دانش آموزانش به منزل وبرقراری رابطه ی غیراخلاقی با آنها بازداشت شد تابخاطر ارتکاب به این عمل غیر اخلاقی و خلاف قانون محاکمه و مجازات شود.

هفته گذشته پلیس شهر جورجیا در آمریکا یک معلم زن را به خاطر دعوت کردن ۲ دانش آموز به خانه اش و برقراری روابط غیر اخلاقی با آنها بازداشت کرد.
مقامات دفتر کلانتر محلی ناحیه چروکی (Cherokee) اعلام کردند با این که ۲ دانش آموز با رضایت خود و آگاهانه دعوت معلم خود را پذیرفته و تن به رابطه غیر اخلاقی با وی داده اند، با این حال از نظر قانون این عمل معلم آنها جرم محسوب می شود و این معلم باید به خاطر ارتکاب به این عمل غیر اخلاقی و خلاف قانون محاکمه و مجازات شود.
به گفته سخنگوی دفتر کلانتر چروکی «جی بیکر»، این معلم زن که «ریچ» نام دارد متهم شده است که در سال ۲۰۱۵ درست مدت کوتاهی پس از این که به کار تدریس مشغول شده با یک دانش آموز ۱۶ ساله روابط غیراخلاقی برقرار کرده است. این معلم خاطی همچنین متهم شده که چند ماه پس از این واقعه با دانش آموز ۱۸ ساله دیگری نیز روابط غیر اخلاقی داشته است. مدیریت مدرسه بلافاصله پس از این که از روابط غیر اخلاقی این معلم باخبر شده، این عمل خلاف او به پلیس گزارش کرده است.
بیکر اضافه می کند: «بازرسان ما تحقیقات وسیعی را انجام داده و به این نتیجه رسیده اند که خانم معلم قطعا مرتکب این جرم شده و در اوایل و اواخر سال ۲۰۱۵ با هر ۲ دانش آموز ۱۶ و ۱۸ ساله روابط غیراخلاقی داشته است. همچنین خان ریچ اعتراف کرده که او دانش آموزان را برای روابط غیر اخلاقی به منزل خودش در محله اکورث شهر جورجیا دعوت می کرده است.
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اینساید اد یشن، مقامات مدرسه اعلام کرده اند که ارتکاب چنین اعمال خلافی در مدرسه آنها توسط کارکنان و معلمان سابقه نداشته و این اولین باری است که چنین خطایی از یک معلم در آنجا سر زده است. معلم خاطی روز جمعه گذشته در دادگاه به خاطر ارتکاب این جرایم محکوم و با قرار ضمانت ۲۲۰۰۰ دلار با قرار موقت آزاد شد که قرار است برای جلسه نهایی محاکمه اش در تاریخ ۲۱ اکتبر مجددا در دادگاه حاضر شود.

 

بوسیدن اجباری پای دختر پادشاه عربستان توسط نقاش فرانسوی!!!+عکس

تجاوز وحشیانه به کیانا دختر ۷ ساله و قتل او در نیشابور + عکس

جلوی چشمان فرزندم به من تجاوز کرد!!!

مجازات برای بازیگر معروف کشور به جرم تجاوز به دختر جوان+عکس

به من تجاوز کرد و گفت که ایدز دارم!!!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا