خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه » اخبار » خبر تعطیلی مدارس کشور و خوزستان فردا ۲۵ فروردین ۹۵

خبر تعطیلی مدارس کشور و خوزستان فردا ۲۵ فروردین ۹۵

خبر تعطیلی مدارس کشور و خوزستان فردا ۲۵ فروردین ۹۵

خبر تعطیلی مدارس کشور و خوزستان فردا 25 فروردین 95

خبر تعطیلی مدارس کشور و خوزستان فردا ۲۵ فروردین ۹۵

تعطیلی مدارس خوزستان

خبر تعطیلی مدارس کشور و تعطیلی مدارس خوزستان فردا چهارشنبه ۲۵ فروردین ۹۵ که به دلیل احتمال سیلاب از طرف استانداری خوزستان تعطیل اعلام شده است.

بدلیل شرایط نا مساعد آب و هوایی و وزش بادهای شدید، بارندگی زیاد و احتمال آب گرفتگی معابر عمومی فردا چهارشنبه ۲۵ فروردین ۹۵ تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دانشگاه در شهرهای اهواز ، دزفول ، اندیمشک ، ایذه ، شوشتر ، باغملک ، بهبهان ، آغاجاری ، شوش ، مسجدسلیمان ، گتوند ، هویزه ، اندیکا ، حمیدیه ، لالی ، کارون ،دشت آزادگان  و باوی تعطیل اعلام شد.

گرد و غبار و وزش باد شدید ظهر روز سه شنبه بیشتر شهرستان های خوزستان را در بر گرفت.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان میزان غلظت گرد و غبار در شهرستان های آهواز و آبادان را نسبت به سایر شهرستان ها بالاتر از حدمجاز دانست.

شهریار عسکری روز سه شنبه اظهار کرد: میزان غلظت گرد و غبار در ساعت ۱۳ امروز در آبادان به دو هزار و ۴۶۰ میکروگرم بر متر مکعب و شهرستان اهواز به یک هزار و ۴۲۱ میکروگرم بر متر مربع رسید.

میزان غلظت آلاینده ها در هوا در حالات عادی حدود ۱۵۰ میکرو گرم بر متر مکعب است.

وی افزود: شهرستان های اندیمشک، بهبهان و شوشتر نیز در روز سه شنبه شاهد پدیده گردو غبار بودند که میزان غلظت آنها قابل توجه نیست.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: با شدت گرفتن وزش باد، شدت گردو غبار نیز به تدریج افزایش یافته و ممکن است تا ساعات آینده بر میزان غلظت گرد و غبار در خوزستان افزوده شود.

میزان غلظت ریزگردها در هوای شهرهای آبادان و خرمشهر در ساعت۱۲ امروز معادل یک هزار و ۸۶۰ میکروگرم بر متر مکعب ثبت شد که این غلظت همچنان رو به افزایش است.

در همین خصوص فرمانداران شهرستان های آبادان و خرمشهر به دلیل غلظت ریزگردها در این شهرها، مدارس مقاطع تحصیلی نوبت بعداز ظهر روز سه شنبه را تعطیل اعلام کردند.

منبع: خوز نیوز

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

ده + دو =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای پورتال نماگرد محفوظ است