اخبار

دانلود کوروش تهامی در برنامه شبی با عبدی

4.3/5 - (3 امتیاز)

کوروش تهامی که قبلا مطلبی در مورد گریم گریم عجیب و وحشتناک کوروش تهامی در شبکه های مجازی تصویر اون منتشر شده بود امشب نهم آذرماه 1397 مهمان برنامه شبی با ابدی در شبکه تلوزیونی نسیم است.

در این مطلب تصاویری از حضور این بازیگر عزیز و مهربان که از نظر جناب اکبر عبدی یکی از باحیاترین بازیگران ایرانی است را قرار داده ایم.

 

کوروش تهامی در برنامه شبی با عبدی
کوروش تهامی در برنامه شبی با عبدی

سوال جالب اکبر ابدی از کوروش تهامی مبنی بر اینکه بین همسر و سینما کدام را انتخاب میکنید

جواب کوروش تهامی: من بین همسرم و سینما، همسرم را انتخاب میکنم. با اینحال همسرم اینقدر علاقه من را به سینما درک میکند

کوروش تهامی در مورد شبکه های اجتماعی در پاسخ به سوال اکبر عبدی، از کاهش احترام انسانها نسبت به هم ابراز ناراحتی کرد و استفاده بد از فضای مجازی دلخور بخصوص استفاده نادرست از نامهای افراد مشهور همچون هنرمندان.

کوروش تهامی در برنامه شبی با عبدی
کوروش تهامی در برنامه شبی با عبدی

حرف آخر کوروش تهامی در برنامه شبی با عبدی: 

دلم میخواد یه چیزی یادمون باشه شرایط سخت کشورمون که همه درگیرشیم نباید باعث بشه از یاد هم غافل بشیم و مردمی که فقط به فکر خودشون باشن همون لحظه زمین میخورن و فقط به فکر خودمون نباشیم. اگر میخواهیم به اون مفاخری که ایران در دنیا به آنها مشهور هست افتخار کنیم و به همه چیزهای خوب را از آن خود نشان بدهیم به دنیا، باید نشان دهیم که همینطور هم هستیم و چیزی که تو دلمونه مثل چیزی باشه که رو زبمونمون باشه. یه ذره بیشتر مواظب باشیم. مواظب خودمون و مواظب دیگران باشیم

 

خاطر کوروش تهامی از اکبر عبدی:

در نمایش معرکه در معرکه، من تو اون نمایش در بخش های کوچکی با دوستانم آواز میخوندم و دف هم میزدم، اواخر تمرین ها یه روز جمعه شما با دیگ بزرگ آش رشته اومدید و تمبک و دف زدیم و اولین باری بود که با شما بطور رودرو آشنا شدیم و کلی لذت بردیم از اون روز

 

برنامه  کوروش تهامی با شبی با عبدی که از شبکه نسیم در حال پخش است به محض پایان برنامه در این مطلب اضافه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا