آرایش و زیباییدانستنی های زیباییمد و زیبایی

راه های آسان پروتز لب در منزل

3/5 - (2 امتیاز)

روشهای مختلف برای پروتز لب درمنزل

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

 

امروزه تقویت لبها در بانوان به زیبایی آنها کمک می کند .بسیاری از خانم ها دو ست دارند که لبهای برجسته ای داشته باشند .که معمولا با زدن رژ روی پوست بالای لب سعی  در برجسته نشان دادن  لب دارند .حال می توان با مطالعه این مقاله و با مواد طبیعی لب های برجسته داشت . وزیبایی چهره شما بانوان را دو چندان کند .

شما عزیزان همراه می توانید طراحی ناخن 2018 ،راهکارهای رفع سیاهی دور چشم ،پاک کردن سایه ابرو را در نماگرد مشاهده کنید.

 

نوشته های مشابه
راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

روش های پروتز لب 

در سال های اخیر پروتز کردن لب در بین خانهای جوان رواج یافته و هر روز طرفداران بسیاری را پیدا می کند .و روش های مختلفی را برای این کار تجربه می کنند کخ خالی از خطر نیست .حال ما روشهای خانگی امن را برای شما عزیزان همراه پیشنهاد می کنیم .تا بتوانید به نتایج مطلوب برسید.

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

 

1– لایه برداری از لب ها

با انجام لایه بردای  می توانید سرعت گردش خون در لبها را افزایش دهید. یک لایه برداری دقیق می تواند به شما لب های نرم تر وزیباتر بدهد. کمی شکر و آب را خوب مخلوط کنید و یک اسکراب سفید کننده طبیعی بسازید. شما  می توانید یک روغن مرطوب کننده را به مخلوط اضافه کنید تا لب هایتان مرطوب شود. سپس لب خود را با این مخلوط به مدت یک دقیقه ، ماساژ دهید و یا با یک مسواک نرم بر روی لب بکشید .این کار سلول های مرده را از بین میبرد و لب را نرم تر می کند. لب ها را با یک پارچه نرم پاک کنید و با یک برق لب لایه برداری کنید.
این کار می تواند باعث تحریک کمی شود اما نگران نباشید. هرگز بیش از دو بار در هفته لب های خود را با این روش پاک نکنید.
به جای آب، می توانید از عسل استفاده کنید. عسل طبیعی شاداب کننده ی پوست است. یک قاشق چای خوری شکر قهوه ای را با دو قاشق چای خوری عسل مخلوط کرده و با هم مخلوط کنید و لب های خود را با این اسکراب طبیعی لایه برداری کنی.

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

 

2-پروتز لب با فلفل

روش دیگر استفاده از فلفل است که نقش موثری در برجسته کردن لب دارد. کمی از اسانس فلفل را با نرم کننده لب مخلوط کرده و بر سطح لب ها بمالید. نتیجه، راضی کننده است.

 

3-پروتز لب با دارچین

یکی از راه های پروتز لب ها به روش خانگی  ، استفاده از دارچین است برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

دست های خود را ضدعفونی کنید.  ابتدا لب های خود را لایه برداری کنید. تا با این روش ، سلول های مرده پوست و سایر مواد خارجی را از بین برود. این کار را از طریق پاک کننده های ملایم انجام  می توان انجام دهید. سپس یک حوله نرم مرطوب کرده و به آرامی بر روی لب های خود بمالید.

سپس کمی وازلین به لب ها بمالید.یک قاشق چای خوری پودر دارچین را درون کاسه ای بریزید. سپس از یک قاشق مرطوب یا انگشتان خود برای مخلوط کردن آن استفاده کنید. پس از آن، با استفاده از یک مسواک، پودر دارچین را به تمام قسمت های لب بمالید.

حالا مسواک را به سطح لب ها زده و حرکات خفیف ایجاد کنید. از این مخلوط در ناحیه فوقانی و همچنین لب پایین استفاده کنید و سعی کنید که اطراف لب آغشته نشود. اگر از انگشتانتان برای این کار استفاده می کنید، مخلوط دارچین و وازلین را روی سطح لب ها فشار داده و به آرامی آن را مالش دهید.

این مخلوط باعث می شود که لبها به آرامی تحریک شده قرمز و برجسته شود . اگر این قرمزی و تحریک پذیری را در لب ها احساس نکردید، می توانید مجددا کمی پودر دارچین اضافه کرده و بر روی لب هایتان بمالید.

مخلوط را به مدت ۳۰ تا ۴۰ ثانیه، آرامی ماساژ دهید. اجازه دهید مخلوط ۳۰ ثانیه دیگربر روی لب ها بماند و سپس شما می توانید آن را پاک کنید. حالا مجددا برای تسکین لب ها از وازلین استفاده کنید. نتیجه نهایی چیست؟ لب های برجسته و زیبا.

 

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

 

4-پروتز لب با ویتامین E

ویتامین ای، در برجسته کردن لب ها موثر است. می توانید برای این کار، کپسول ویتامین E را باز کرده و مایع آن را به لب های تان بمالید، البته این روش صد درصد تضمینی نبوده و یکی از راه های پیشنهادی برای برجسته سازی لب ها است.

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

5-برجسته کردن لب با عسل

می توان از موم عسل برای برجسته سازی لب ها استفاده کرد .. موم زنبور عسل، ارزان است و همچنین به راحتی در دسترس است.

در این روش برای برجسته کردن لب ، شما فقط نیاز به یک لایه نازک از عسل و یا موم زنبور عسل دارید، موم عسل را به لب ها بمالید و اجازه دهید به مدت یک شب تا صبح روی لب ها باقی مانده و سپس آن را بشویید.

عسل به تنهایی برای حجیم کردن لب موثر است .عسل دارای ویتامین ها و آنتی اکسیدان است که برای پوست مفید است .شما می توانید چند بار در روز عسل را به لب های خود بمالید به مدت 10 دقیقه و سپس با یک پارچه نرم پاک کنید .همچنین می توانید شبها قبل از خوابیدن عسل را به لبهایتان بمالید تا در تمام طول شب بر روی لب هایتان قرار گیرد .با این کار لبهای نرمتر و زیباتری دارید .

 

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

6– قالب یخ

روش فوقالعاده دیگری برای برجسته کردن لبها استفاده از یخ است شما می تواانید با ماساژ یخ بر روی لب جریان خون را سریعتر کرده که باعث می شود لبها قرمز رنگ به نظر یزسد این برای لب های خشک، بسیار موثر است و لبها را روشن می کند. لب ها را روزی یکبار با یک قالب یخ به مدت ۲ دقیقه ماساژ دهید. به تدریج، لب های شما بزرگتر و جذاب تر می شود.

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

7 – ماساژ

ماساژ می تواند یک از  روش های  خوب برای بزرگ کردن لب  ها باشد.  اگر لب ها را ماساژ دهید، احساس خوبی پیدا می کنید. شما می توانید از روغن ماساژ پوست استفاده کنید.  می توانید از روغن زیتون برای ماساژ لبها استفاده کنید  آن را به آرامی  بر روی لب به مدت  ۵-۶ دقیقه مالش دهید .لب ها روغن را به خود جذب کرده با اب گرم بشویید.  با انجام روزانه  این کار به حجیم کردن لب ها کمک کنید .البته، پس از شستن لب ها ، لب های خود را با حجیم کننده طبیعی لب بپوشانید، از حجیم کننده لب با مواد طبیعی می توان موادی مانند کره شیا، روغن نارگیل یا موم زنبور عسل را نام برد .

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

8– قلم مو و برس

شما می توانید لب های خود را با مسواک کشیدن لکه برداری بزرگتر کنید.مسوان را به آرامی بر روی لب بکشید. برس زدن لبها  ،  باعث می شود که سلول های مرده پوست را از بین می برد و لب های شما را نرم تر می کند و باعث گردش جریان خون شده به طوری که لب ها به رنگ قرمز، تازه و گوشتالو در می آیند. برای به دست آوردن نتیجه بهتر، می توانید عسل یا وازلین را بر روی مسواک یا قلم مو قرار دهید. سپس آن را همانند قبل بشویید.

 

راه های آسان پروتز لب
راه های آسان پروتز لب

 

9 – ترفندهای آرایشی

از ترفند های آرایشی برای بزرگتر شدن لبها استفاده کنید . گاهی اوقات به عنوان یک معجزه کار می کند، ابتدا سایه رژ لب را انتخاب کنید اما همیشه سعی کنید رژ لب مناسب را انتخاب کنید و با رنگ پوستتان تناسب داشته باشد . لب های خود را با یک خط لب، از لبه های بیرونی لب ها شکل دهید. سپس لب ها را با رژ لب رنگ مورد علاقه خود پر کنید . از رژ های مات استفاده کنید .

 

گرد آوری :گروه مد و آرایش نماگرد 

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا