اخبار

بیانیه جنجالی و توهین آمیزکارلوس کی روش به برانکو و مربیان ایرانی

5/5 - (1 امتیاز)

بیانیه جنجالی و توهین آمیزکارلوس کی روش به برانکو و مربیان ایرانی

 

بیانیه جنجالی و توهین آمیزکارلوس کی روش به برانکو و مربیان ایرانی
بیانیه جنجالی و توهین آمیزکارلوس کی روش به برانکو و مربیان ایرانی

 

کارلوس کی روش طبق بیانیه ای به برانکو ایوانکوویچ و مربیان ایرانی توهین کرد و در آخرمربیان ایرانی را به خزیدن با مارها متهم کرد.

کی روش در صفحه شخصی اش بی آنکه نامی از شخص خاصی ببرد نوشت: “شما می‌ توانستید احترام مرا داشته باشید اما از حالا به بعد فقط بی تفاوتی مرا خواهید داشت.”

برانکو سرمربی پرسپولیس پس از غیبت ملی پوش هایش در تست پزشکی به شدت علیه کی روش موضع گرفت و مصاحبه کرد. البته مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال خیلی تلاش کرد تا کی روش جواب برانکو را ندهد و حتی او را به آرامش دعوت کرد. سرمربی ایران اما سرانجام متن کوتاهی روی صفحه شخصی اش در فیسبوک منتشر کرد که نشان می داد تصورش از مصاحبه برانکو چیست. او علنا گفت اطرافیان این مربی هستند که رویش تاثیرگذاشته اند. کی روش پیش از این در مصاحبه ای درباره راه اندازی صفحه فیسبوکش گفته بود: «این صفحه را راه انداختم چون می توانم مطالب را خیلی دقیق منتقل کنم. می توانم در صفحه ام، یک استقلال داشته باشم و از طریق آن داستان های خودم را بنویسم.»

 

او به همین دلیل پس از فشار فدراسیون برای پاسخ ندادن به برانکو در رسانه های ایران، در صفحه شخصی اش جواب برانکو را داد، بی آنکه نامی از این مربی بیاورد. کی روش نوشت: «طبیعت انسانی بالاتر از فرهنگ، مذهب و یا رنگ پوست است، مهم نیست که شما سفید، سیاه، سرخ یا زرد پوست باشید. شما اگر با عقاب ها نشست و برخاست کنید پرواز را یاد خواهید گرفت، اگر با گرگ ها بنشینید زوزه خواهید کرد و اگر با مارها وقت بگذرانید کاری جز خزیدن و سم تف کردن نخواهید کرد و متاسفانه من می توانم این بازی های شما را پیش بینی کنم.

مثل همیشه من تلاش کردم تا بهترین کارم را انجام دهم و صادقانه برنامه های مورد نیاز تیم ملی را پیاده کنم، نه برای تیم ملی کارلوس کی روش بلکه برای تیم ملی ایران، تیم ملی باید در اولویت باشد و همه چیز در راستای منافع تیم ملی باشد، اما متاسفانه یک بار دیگر این طور نشد و از آنجایی که یک بار دیگر عده‌ای به این موضوع اهمیت نمی‌دهند من می‌خواهم به این عده بگویم که شما می‌توانستید احترام مرا داشته باشید اما از حالا به بعد فقط بی تفاوتی مرا خواهید داشت.»

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا