بیوگرافیعکس بازیگرانمطالب داغ

بیوگرافی مهدی قائدی بازیکن جوان استلال و همسرش

4.1/5 - (9 امتیاز)

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها در اینستاگرام

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

در این قسمت از سایت نماگرد بیوگرافی مهدی قائدی هافبک تیم استقلال را بهمراه تصاویری از او در اختیار شما همراهان گرامی سایت قرار خاهیم داد.

مهدی قائدی در 14 آذر ماه سال 1377 در جنوب ایران در شهر بوشهر متولد شد که در پست وینگر برای باشگاه استقلال با شماره پیراهن 16 در لیگ خلیج فارس بازی می کند.

مهدی قائدی یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد  و فوتبال را از سال 1387 وقتی تنها 10 سال داشت از پایه های تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر آغاز کرد تا این سال 1395 در 18 سالگی وارد تیم بزرگسال این تیم شد.

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

سانحهٔ رانندگی مهدی قاعدی

مهدی قایدی در روز نهم بهمن ماه سال ۹۶ در حالی که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد. او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی بوشهر واژگون می‌شود و منجر به جراحت شدید سرنشینان شامل سه پسر و یک دختر شد که در نهایت یک نفر نیز در این سانحه کشته شد. مطابق گزارش‌ها قائدی که فاقد گواهینامه رانندگی بود پشت فرمان یک دستگاه پرادو بوده و علت سانحه نیز کورس گذاشتن با خودرویی دیگر اعلام شد. در نهایت مهدی قائدی در دادگاه بدوی مقصر شناخته شد و به یک سال حبس تعزیری و پرداخت سیصد شصت میلیون تومان دیه محکوم شد.

 

ازدواج مهدی قائدی
ازدواج مهدی قائدی

ازدواج مهدی قائدی

مهدی قائدی 9 دی ماه 1398 در 21 سالگی با انتشار عکس های عروسی اش رسما ازدواج خود را رسانه ای کرد تا شاید بخشی از حاشیه های او کم شود.

ازدواج مهدی قائدی
ازدواج مهدی قائدی

 

عملکرد باشگاهی مهدی قائدی

ایران جوان
مهدی فوتبال را از تیم‌های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر شروع کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه ملحق شود. او در اولین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال به دست آورد.

استقلال تهران

مهدی قائدی در اولین بازی خود برای استقلال در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ پس‌ از درخشش وی در لیگ یک، استقلالبرای جذب وی دست به‌کار شد که در نهایت با قراردادی ۵ ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست.

قائدی در بازی مقابل سپاهان در ۱۵ آذر ۱۳۹۶

وی نخستین بازی رسمی خود برای این تیم را در ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶ مقابل استقلال خوزستان انجام داد. وی در این بازی در دقیقه ۶۴ به‌جای امید نورافکن وارد زمین شد و با حرکات تکنیکی خود، نمایش درخشانی از خود نشان داد. از این رو هواداران استقلال به او لقب باشو کوچک را داده‌اند.

تیم ملی

قائدی به تیم ملی ایران زیر ۲۰ سال برای شرکت در جام جهانی زیر بیست سال ۲۰۱۷، تحت مدیریت امیر حسین پیروانی دعوت شد. مهدی پس از نشستن روی نیمکت برای بازی مقدماتی ایران مقابل کاستاریکا، اولین مسابقه خود را در برابر زامبیا به میدان رفت و در این بازی ۱۸ دقیقه بازی کرد. او همچنین برای چند دقیقه در برابر پرتغال بازی کرد، او در ادامه مصدوم و از مسابقه خارج شد.

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

آمار باشگاهی مهدی قائدی

عملکرد لیگ جام قاره‌ای مجموع
فصل باشگاه لیگ بازی گل بازی گل بازی گل بازی گل
ایران لیگ برتر جام حذفی آسیا مجموع
۲۰۱۶–۲۰۱۷ ایرانجوان لیگ آزادگان ۲۹ ۱۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۲۹ ۱۰
۲۰۱۷–۲۰۱۸ استقلال لیگ برتر ۱۲ ۰ ۱ ۰ ۱ ۰ ۱۴ ۰
۲۰۱۹–۲۰۱۸ ۱۰ ۳ ۲ ۰ ۳ ۰ ۱۵ ۳
۲۰۱۹–۲۰۲۰ ۱۷ ۹ ۲ ۰ ۲ ۲ ۲۱ ۱۱
جمع ۳۹ ۱۲ ۵ ۰ ۶ ۲ ۵۰ ۱۴
مجموع ۶۸ ۲۲ ۵ ۰ ۶ ۲ ۷۹ ۲۴

 

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

افتخارات مهدی قائدی

تیمی
قهرمان جام حذفی فوتبال ایران ۹۷–۱۳۹۶ به همراه استقلال تهران

فردی
پدیده فصلِ لیگ دسته اول: کسب عنوان بهترین بازیکن برای عملکردی موفق در تیم ایرانجوان بوشهر

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

مصاحبه با مهدی قائدی

*قراردادت را با استقلال ثبت کردی؟
خدا را شکر، تنها می توانم همین جمله را بر زبان بیاورم و هزار بار شکر پروردگار متعال را بکنم که تا به این جا شرمنده زحمات خانواده ام به خصوص مادر بزرگوارم نشده ام و امیدوارم لطف خداوند همچنان شامل حال من شود تا این بار شرمنده باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان و بزرگان تیم و طرفداران نشوم.

*از شرایط خودت در این هفته ها راضی هستی؟
بله خیلی زیاد چون احساس می کنم چند سال است در استقلال حضور دارم. شاید باور نکنید روز اول می ترسیدم در تمرین استقلال حاضر شوم چون استرس زیادی برای رویارویی با بزرگان تیم و همچنین طرفداران داشتم اما وقتی رفتم داخل کمپ و برخورد و استقبال اعضای تیم از بزرگ و کوچک را دیدم انگاری یه سنگ بزرگ از روی شانه های من برداشته شد.

*واقعاً، یعنی تا این حد استقبال گرمی شد؟
مهدی قائدی :اصلاً توصیف کردنی نیست. من تا حالا تجربه دیدن این همه بازیکن بزرگ و ستاره را در یک تیم نداشتم و طبیعی هم بود استرس داشته باشم و با ترس و لرز به اردو بروم اما همین که وارد شدم از بزرگان تیم گرفته تا خریدهای جدید طوری به استقبال من آمدند که از خجالت عرق روی پیشانی ام نشست.

*پس الان محبوب ترین چهره استقلال هستی؟
دل به دل راه دارد. همان طور که من تک تک بازیکنان و مربیان استقلال را قلباً دوست دارم فکر می کنم آنها نیز همین حس را نسبت به من داشته باشند به خصوص بزرگانی مثل آقامهدی رحمتی، آقاپژمان، آقامجتبی، آقاخسرو و… از همه مهم تر مربیان تیم هستند که در این مدت اعتماد به نفس دوچندانی به من بخشیدند به خصوص علی آقا منصوریان که حسابی حواسش به من و جوان های تیم هست.

*از اینکه در این تیم پرستاره فرصت کمی برای درخشش داشته باشی، نگران نیستی؟
مهدی قائدی :نگران؟ نه اتفاقاً افتخار می کنم که جزو یکی از بهترین و پرستاره ترین تیم های تاریخ باشگاه استقلال هستم و این هم لطف خداوند است که در این برهه زمینه ورود من به این تیم بزرگ را فراهم کرد. من در این تیم خودم را برای هر اتفاق و تجربه ای آماده کردم و تنها به این موضوع اشاره می کنم که اگر لازم باشد برای استقلال درون دروازه هم می ایستم (باخنده).

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

*یعنی مهدی رحمتی را نیمکت نشین می کنی؟
نه اما اگر لازم شد دروازه بان شوم از خود آقامهدی رخصت می گیرم و با اجازه او بازی می کنم (باخنده).

*انتظارات از این استقلال که تو آن را بهترین تیم تاریخ باشگاه قلمداد کردی، خیلی بالا است چون همه منتظر قهرمانی شما در لیگ برتر و موفقیت در لیگ قهرمانان هستند؟
اتفاقاً کل اعضای تیم به این نتیجه رسیدند که از روز اول رقابت ها در قامت مدعی قهرمانی به میدان بروند و شک نداشته باشید اگر اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ ندهد استقلال از روز اول در حد و اندازه های مدعی نخست قهرمانی به میدان خواهد رفت.

*ماجرای تیم امید برای شما دردسرساز شد چون هنوز بازی ها شروع نشده محروم شدید؟
مهدی قائدی :حکم عجیبی بود تا جایی که وقتی شنیدم تا صبح خوابم نبرد. در این ماجرا ما بازیکنان کمترین تقصیر را داشتیم چون مطمئن باشید اگر اجازه داشتیم بدون هیچ شکی برای پوشیدن پیراهن مقدس ایران تلاش مان را انجام می دادیم اما… بگذریم. تنها حرف من این است که دود ماجراهای تیم امید نباید به چشم بازیکنان برود آن هم جوانانی که برای درخشش در لیگ کوه انگیزه هستند.

*ماجرای کوچ خانواده تو به تهران هم خیلی سر و صدا به پا کرد و خبر رسید باید در هتل زندگی کنی؟
من همین الان هم در هتل زندگی می کنم اما سخت دنبال یک واحد مسکونی بر حسب توان مالی هستم تا خانواده ام را به تهران بیاورم و شک نکنید تا چند روز دیگر به این هدف می رسم چون نمی توانم دور از پدر و مادرم باشم. به خصوص مادرم که خبر دارم چمدان هایش را از هفته ها قبل برای سفر به تهران و حضور در کنار من بسته است. متأسفم که برخی ندانسته و بدون اطلاع این گونه اخبار را رواج می دهند.

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها
بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جنجالی آنها

 ماجرای پرسپولیسی شدن مهدی قائدی

مهدی قتئدی به دلیل همشهری بودن با حسین ماهینی و مهدی طارمی بازیکنان بوشهری تیم پرسپولیس دیگران را به این فکر برده بود که او نیز وارد پرسپولیس خواهد شد و در کنار بازیکنان جدید پرسپولیس ( گادوین منشا – شجاع خلیل زاده – سیامک نعمتی – بشار رسن – ) قرار بگیرید.

 

مادر و برادر مهدی قائدی
مادر و برادر مهدی قائدی

 

منبع: ویکی پدیا

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا