دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

یکی از بهترین و پر بیننده ترین برنامه های تلوزیونی برنامه دورهمی کارگردانی مهران مدیری است که دوشادوش برنامه خندوانه به رقابت با این برنامه پرداخته است.

در آخرین قسمت از این برنامه پر تماشاچی مهران مدیر با گفتن جمله ای در رابطه با طلحه و زبیر (مقدسات اهل سنت) موجبات خنده تماشاچی ها را فراهم کرد. البته مشخصا با توجه به چهره شناخته شده این بازیگر و کارگردان بزرگ کشورمان ایشان قصد

نداشته و سهوا این حرفها را زدند. در ادامه کلیپ این صحنه را با هم خواهیم دید

 

 

 

آدمها را با بچه‌ هایشان بهتر می‌ شود شناخت. از تربیتی که شده‌ اند و حرفهایی که می‌ زنند می‌ توان فضای داخل خانه‌ شان را حدس زد.
حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. فرهاد که این روزها موزیسین شده و حتی موسیقی کارهای پدر را هم می‌ سازد و انتخاب می‌ کند، حرفهایی درباره خلق و خوی پدرش و حتی کارهایی که مادرش انجام می‌ دهد زد.

قصد داریم با دوره کردن مصاحبه فرهاد مدیری پسر مهران مدیری, کمی از شرایط زندگی خانواده هنرمند مدیری آگاه شویم.

گفتگو با فرهاد مدیری پسر مهران مدیری

زندگی خانوادگی مهران مدیری

آدم‌ها را با بچه‌های‌شان بهتر می‌شود شناخت. از تربیتی که شده‌اند و حر‌ف‌هایی که می‌زنند می‌توان اتمسفر داخل خانه‌شان را حدس زد. حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. فرهاد که این روزها موزیسین شده و حتی موسیقی کارهای پدر را هم می‌سازد و انتخاب می‌کند، حرف‌هایی درباره خلق و خوی پدرش و حتی کارهایی که مادرش انجام می‌دهد. این حرف‌ها برای زمانی است که او تازه داشت ریش و سبیل در می‌آورد و گواهینامه هم نداشت. با بازخوانی صحبت‌های او کمی بیشتر از خانه و تبار مدیری‌ها سر در آوردیم و شما را هم در لذت آن شریک می‌کنیم.

اردیبهشتی مستقل

فرهاد مدیری متولد 18 اردیبهشت 1370 است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه‌های هنری است و نه در مرتب کردن چهره‌اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد؛‌ حتی می‌تواند بخندد و تعریف کند که ریش فراوانی داشته و برای آمدن سر گفت و گو آنها را اصلاح کرده چون نمی‌خواسته عکسش با آن ریش‌های بلند چاپ شود!

همسر مهران مدیری چه می‌کند

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. او خانه‌دار است و برای خودش می‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی‌اش استفاده کرده است.

شوخ طبعی ارثی

او شوخ طبعی را هم از پدرش به ارث برده؛ ‌اگر چه آن روزها کمتر امکان بروز این توانایی را پیدا می‌کرد و می‌گفت: «همه می‌گویند پدرم آدم شلوغی است من به خاطر شرایط خانوادگی‌ام نمی‌توانستم این طور باشم»

البته آنقدر با هوش بود که گزک دست کسی ندهد و بگوید حضور پدرش همیشه به نفعش تمام می‌شود و هیچ وقت با او مشکلی نداشته است. به همین خاطر هم بود که گفت: «به فامیلی مدیری افتخار می‌کند، ‌هر چند سختی‌های زیادی دارد.»

بیلیاردبازی با پدر

وقتی فرهاد مدیری را ببینید قد بلند او سریع توجه شما را جلب می‌کند. بیخود نبود که پدر در اجرای جشنواره فجر پشت تریبون گفت: «قد و بالات رو قربون» همه فکر می‌کردند بسکتبالیست است اما خودش می‌گفت : « اهل بسکتبال نیستم و تنها سه ماه رفتم» و با خنده ادامه داد: «اثرش را گذاشته از بس که قدم بلند است. اما اهل ورزش‌های رزمی هستم و اهل دفاع شخصی. با پدر هم بیلیارد بازی می‌کنم. بیلیارد پدر از من بهتر است و همیشه مرا می‌برد» فرهاد اهل شنا هم بود. می‌گفت پدرش برای کوهنوردی یا ورزش‌های دیگر هم وقت ندارد. بیشتر اهل نرمش است و اهل سینما رفتن هم نیست. در سال‌های اخیر تنها یک بار با هم به سینما رفته‌اند ولی کنسرت زیاد می‌رفتند.

بازی برای پدر

فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است،‌ در برنامه جنگ 77. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می‌کند؛ ‌از بس به هم شبیه هستند و این را همه می‌گویند. در پشت صحنه برنامه‌های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

واقعیت این است که همیشه از زیان بازیگرها درباره حاشیه‌ها شنیده‌ایم خودمان هم نمی‌دانستیم وقتی فرهاد مدیری می‌گفت که در آرزوهای دور و دراز هنری‌اش جایی برای بازیگری وجود ندارد به خاطر حاشیه‌هاست یا اصولا علاقه‌ای به این محیط و فضا ندارد اما می‌تواند بگوید: «همه خانواده مجبورند این حاشیه‌ها را تحمل کنند . هر کدام به اندازه خودشان. مسلما مادرم به این خاطر که پدر صدر است فشار بیشتری را تحمل می‌کند. اما این بار روی همه خانواده هست.»

بنابراین گزارش؛ فرهاد مدیری با اینکه علاقه‌ای به بازیگری نداشت ولی هدف فیلمسازی داشت. البته اهل سریال‌سازی نیست وحضور در سینما را ترجیح می‌دهد. در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود. به خاطر هنری بودن رشته‌اش در مدرسه ویک عمر زندگی دریک خانواده هنری درباره سریال‌های پدرش هم صحبت می‌کند. تا‌ آن زمان به نظر فرهاد مدیری سریال مرد هزار چهره بهترین سریال پدرش بود. شاید هنوز هم باشد. به خاطر کارگردانی، ایده و بازی بازیگرها و… و بین سریال‌ها هیچ علاقه‌ای به «جایزه بزرگ» نداشت.

آزادی به مقدار لازم اما مشروط

مشکل رفت و آمد در خانه‌شان وجود نداشت. فرهاد حتی ممکن است تا ساعت سه،‌ چهار صبح بیرون باشد اما حتما خانواده‌اش می‌دانند که کجاست و چه کار می‌کند. اما پدر این طور نیست؛‌ یعنی گاهی پیش می‌آید که خانواده ندانند او کجاست و چه می‌کند.

مهران مدیری برای فرهاد و شهرزاد کادو هم خوب می‌خرد. به نظر می‌رسد حواسش به روز تولد بچه‌هایش هست ولی آخرین کادویی که تا آن زمان به پسرش داده،‌ پول بوده فرهاد خندید و گفت :«نقدی حساب کرد» اما کادوی برعکس هم وجود دارد. پسر برای پدر معمولا کتاب و سی دی می‌خرد و وقتی روی قیمت‌ها اصرار می‌کردیم و می‌خواستیم بودجه پول توجیبی‌اش را حدس بزنیم،‌ می‌گفت: «معمولی. پسر بیل گیتس که نیستم!»

علاقه به مهرجویی و بیضایی

او فیلم می‌بیند؛‌ فیلم‌هایی را که یا خودش می‌خرد یا پدرش به خانه می‌آورد . در بین فیلمسازهای ایرانی بیضایی و مهرجویی را خیلی دوست دارد. مجله هم می‌خواند یا حتی روزنامه اما نه اینکه پیگیری کند و عاشق مجلات باشد. لحن و فرم نگاهش خیلی به مهران مدیری شباهت دارد . خودش هم اینها را احساس می‌کند.

موسیقی در خانه مدیری‌ها

ساز تخصصی فرهاد پیانوست ولی سازهای دیگر را هم امتحان کرده است که گاه برای پدرش هم ساز می‌زند تا او بخواند؛ البته این در صورتی است که وقت برای آوز خوانی وجود داشته باشد که معمولا این طور نمی‌شود. معمولا پدر در خانه نیست و سرکار است یا آنکه در مرحله پیش تولید سریال‌هایش قرار دارد. فرهاد در ادامه حرف‌هایش درباره موسیقی می‌گفت: «بابا استعداد بی‌نظیری در موسیقی دارد.»

مهران مدیری به طور حرفه‌ای ساز نمی‌زند. یک مدت ساز ضربی می‌زده و یک مدت گیتار و پیانو. با وجود اینکه پدرش صدای خوبی دارد ولی فرهاد خاطره‌ای از لالایی پدر ندارد. گهگاه شنیدن صدای پدر که برای خودش آوازی زمزمه می‌کند، حال او را خوب می‌کند.

 

دانلود فیلم زدن سبیل سروش صحت توسط مهران مدیری

بیوگرافی مهران مدیری + جدیدترین عکس های سال ۹۵

واکنش طنزمهران غفوریان به اهانت نشریه یالثارات درموردلباس هنرمندان +عکس

بیوگرافی احمد مهران فر + جدید ترین عکس های او

کامنت های تایید شده : ۴۰ عدد

 • قطعا سهوی نبوده چون ایشون قبل از اجرا اونچه رو که قراره بگن تمرین و بررسی میکنن .. ایشون علاوه بر طلحه و زبیر به أبوموسی أشعری صحابه گرانقدر پیامبر نیز توهین کردن

 • حالا مگه چی شده؟ به دو نفر از منافقان صدر اسلام و دشمنان امیرالمؤمنین توهین شده که شده
  الکی بزرگش میکنید

  • کی دشمن اسلامه
   خودم هم سنی هستم و دشمن امام علی هم بابته

 • به خداوندی خدا……..

  سقط من عینی

  برای کل جامعه فرهنگیه بی فرهنگ ایرانی متاسفم

 • آدم می مونه که چرا ادب و احترام از این سرزمین رخت بسته و رفته.

 • ایشان دربرنامه دورهمی عذرخواهی کند اگرواقعا سهوی بوده . اونوقت مشخص میشه عمدی درکارنبوده .

 • با سلام
  طرفدار هیچ کسی نیستم آن برنامه را هم دیدم ایشان در آن مورد فقط یک مسلمان شیعه منافق ریا کار را رسوا میکردند یعنی اگر مهران از اهل سنت بود باز هم این جمله را میگفت او با تزویر مشکل دارد نه با کسانی که اسم برد شانس به نام آنان رو کرد شاید اگر اسم آنان برده نمیشد اسم هر یک از ساکنان روی زمین گفته میشد احتمالا آن یک نفر من بودم
  در تفرقه اندازی سبقت نگیرید شایعه سازی نکنید جواب خدا را باید بدهید
  بترسید از روز جزا اگر واقعا مسلمانید

  • این تفرقه سازی نیست… هر کسی که عقل داشته باشه میخونه و به نتیجه میرسه..

   شما هم استدلال خوبی کردید… این فقط خبررسانی است و بس…

  • اینکه شایدنام شخص دیگری را میبرد دلیل نمیشود ورزشکاران هم قبل از مسابقه تمرین میکنند واینکه بایدمسؤلین سازمان که اجازه پخش میدهندجوابگوباشند

 • با اهانت این هنرمند!!!!!!! به اهل سنت دل تقریبا بیست میلیون به درد آمد. هنرمند نباید زبانش به لعن و نفرین عادت کند باید سعی کند دل همه را بدست آورد نه اینکه دلها رابه درد آورد.وقتی آدمهایی مثل وی تحمل عقیده و تفکر مخالف را ندارند از عامه ی مردم چه انتظاری بایدداشته باشیم.

  • پس نتیجه می گیریم از نظر شما سنی ها، خدا مسلمان نیست چون ماده لعن در قرآن در چهل و یک مورد به کار رفته و در بسیاری از موارد به خداوند نسبت داده شده است.مثال: بَلْ لَعَنَهُمُ اللَّهُ بِکُفْرِهِمْ سوره بقره آیه۸۸، وَمَنْ یَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُتَعَمِّدًا فَجَزَاؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِیهَا وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا عَظِیمًا سوره نساء آیه ۹۳

   • عزیز من لطفا به آنچه می گویی توجه کن. قطعا خداوند مسلمان نیست. خداوند اسلام را برای زمینیان فرستاد تا راه نجاتی برای آنان باشد.همه می دانند که خداوند نیاز به هیچ چیز ندارد.چون همه چیز از آن خداوند است. پس اسلام برای نگه داشتن و نشان دادن آن به دیگران نیست اسلام برای دست یافتن به دستورات خداوند است.

 • سلام.میشه یکم منطقی نگاه کنیم؟این بنده خدا(مهران مدیری)چه توهینی به اون دو بزرگوار کرد؟ما ادما عادت کردیم تا یه ادم درست حسابی بینمون پیدا میشه نهایت سعیمونو بکنیم تخریبش بکنیم!حتی با منطقی بی منطق!
  حق جو و حق طلب باشیم…
  خدا یارتون…

  • خوشتیپ اصلا ویدیو رو دیدی اینطور زر میزنی اگه یکی در مورد پدر مادرت اینطور حرف بزنه باز همین زر رو میزنی

  • مرگ من این نظر رو نشون بده آخه مشنگ طرف لعن فرستاده تو شهر شما به چی میگن توهین یا ندیدی یا الکی زر مفت میزنی خدا لعنت کنه مهران مدیری رو

   • لطفا نظرموبذار، ماشاالله عجب فرهنگ غنی داری، یعنی لیاقتت فقط لعنت خداست ودیگرهیچ

  • احمقی ایدی

 • این بنده خدا
  بعد از توهین سیامک انصاری به کوروش بزرگ و توهین به تمامی لهجه های خاص از جمله لری این دفعه نوبت به این دو بزرگوار رسید.
  تنها یک سوال این فرد از کجا پشتیبانی و برنامه ریزی می شود ؟
  که جرات کرده به بزرگترین انسانهای تاریخ حتی به طنز توهین کند .
  متاسفام برای مردم این سرزمین که از اینگونه اشخاص حمایت می کنند .

  • چی گفته مگه ؟
   به دو تا حروم زاده ای که وارد جنگ با قرآن ناطق شدند احانت کرده؟
   خوب کرده حقو گفته لعنت خدا و رسولش به قاتل دختر رسوالله و کسایی که حق امیرالمونینو پایمال کردن……

 • فقط میشه گفت متاسفم برای این توهین ها و عدم عکس العمل از سوی مسولین ،همین توهین ها بذر پاشی تفرقه در ایران هست بسی جای تاسف ،برنامه فتیله ترکها رو مورد توهین قرار دادو الان اهل سنتها فردا چی میخواد مورد توهین قرار بگیره الله اعلم

 • این افراد همه توسط اسراییل جنایتکار هدایت می شوند مرگ بر اسراییل ،مرگ بر آمریکا،مرگ بر انگلیس

 • بهقول مقام معظم رهبری این اشخاص مزدور دشمن هستن دیگه آدم از دشمن چه انتظاری باید داشته باشه.باید این نادانان را به محکمی تنبیه کرد تا شخص دیگری جرأت نداشته باشه تا دل هم میهنان عزیز مارا به درد بیاورد

  • موافقم

 • شخصی که به پسر عمه پیامبرش را لعن کند هیچ وقت در زمره امتش نخواهد بود لعت بر مدیری

  • حالا مگه چی شده انگار پسرعمه خودته.مدیری عشقه هرچیزیم بگه واسه خندس الکی شلوغش نکنین.شماهاادمای عقب افتاده ای هستین که چشم دیدن ادمای موفق روندارین

 • شما از تاریخ چه میدانید؟
  من اهل سنت هستم
  نتیجه تمام مشکلات روزگار فعلی بخاطر سرپیچی ی صحایه لعنتی از قوانین اسلامی حضرت محمد ص بود
  لعنت خداوند بر طلحه و زبیر
  درود بر مهران مدیری حقیقت طلب

  • شما نه تنها اهل سنت نیستید بلکه شیعه هم نیستید زیرا هیچ مسلمانی
   اولا به پسر عمه پیامبرش توهین نمی کند
   ثانیا به عشره مبشره توهین نمی کند
   ثالثا اگر هم برای این آورده یک شیعه منافق این کار رو کرده یعنی همه شیعه ها اینطوری هستند؟
   رابعا طلحه و زبیر اصحاب پیامبر هستند و پیامبر در مورد آنان میفرماید: به اصحاب من توهین نکنید زیرا اگر به اندازه کوه احد طلا در راه خدا ببخشید عملتان مانند آنها نخواهد بود
   خامسا هرکس به بزرگان اهل سنت توهین کند سیلی خواهد خورد(خواه اهل سنت خواه اهل تشیع) زیرا آنان توسط اسرائیل و امثاله پشتیبانی میشوند
   سادسا اگر یک اهل سنت به یاران علی بن ابی طالب رضی الله تعالی عنه توهین کند اهل تشیع چه کاری خواهد کرد

   ****** عاقلان را اشاره ای کافیس******

   • کامل تر از ۶ مورد هیچ چیز وجود ندارد پس کمی فکر کنید.

 • طلحه و زبیر که ادمای بدی بودن اگه به شمر توهین بشه همه خوشال میشن چرا باید از توهین ب اینا ناراحت شد اتفاقا کار خوبی کرد و اینام مثل شمر خون ب دل اهل بیت کردن

  • ن که خیلی کم به اهل سنت توهین شده این تازه کوچیکشه?

 • سیامک انصاری اگه به کوروش ولرتوهین کرده

 • مهران مدیری مواظب خودت باش بیچارت میکنیم به خدا منتظر باش روزای بد زندگیت در راهه

 • بسم الله الرحمن الرحیم.
  طلحه و زبیر اشتباحاتی داشتند که جنگ با خلیفه زمان خودشون و روی خلیفه زمانشون شمشیر کشیدند و در فرهنگ اهل سنت احظار نظر مخالف با خلیفه زمان ((((چون عمر رض و ابوبکر رض عثمان رض)))) گناه و نتهنا گناه بلکه حرام است ولی این دو تن نتها احضار نظر مخالف نکردند بلکه با خلیف زمان خود جنگیدند
  و حرکس با خلیفه زمان خود بجنگد کافر حربی است
  ولی به پاس خدمات قبلی و زیر سوال نرفتن مستحکامات اهل سنت ما مجاز به توهین به این دو تن نیستیم.

 • بسم الله
  طلحه و زبیر با خلیفه زمان خود علی رض جنگیدند و در جنگ جمل هم بدست خلیفه زمان کشته شدند و هرکس با خلیفه زمان خود بجنگد مخصوصا خلفای راشدین فعل حرام انجام داده و از دایره اسلام خارج است این دو تن به دست خلیفه زمان خود کشته شدند یعنی نقطه مقابل هم یا علی رض خوب است یا ان دو تن ؟؟؟؟؟؟
  و اگر با اصول سنت هم بخواهیم پاسخ دهیم باز هم میبینیم که به بمبست میخوریم
  و اگر بخواهیم توجیح کنیم هزار توجیه عام پسند وجود دارد که تلحه و زبیر خوب هستند و هم علی رض
  ولی عقل منطق و حتی اصول اهل سنت هم بخواهیم تصمیم بگیریم متوجه میشویم یک جای کار می لنگد
  این مسئله دقیقا سوالی بود که این حقیر در دوران تحصیل در پاکستان از بزرگان پرسیدم و اینان همیشه ماله کشی می کردند و اصل اصلی سنی ها مبنی بر نجنگیدن و تبعیت از خلیفه زمان را نادیده می گیرند
  فقط
  و فقط
  و فقط
  بخاطر مخالفت با شیعه و رد شیعه
  اما شیعیان این سوال را درست جواب دادند بدونه مخالفت غیر عقلانی با فلان و بهمان
  این سؤال دقیقا همون سؤالی بود که باعث شد من شیعه بشم ????
  خب سوال من اینه طلحه و زبیر خوب بودند یا خلیفه حضرت علی رض ؟؟؟؟؟؟؟
  سنی های عزیز میگن هردو

 • سؤال بعد من ؟؟؟؟؟؟؟
  پس چرا با خلیفه خود جنگیدند ؟؟؟؟؟
  اگر اختلاف درون خواص است پس ????
  پس این اصل سنی ها مبنی بر اطاعت بی چون و چرا از خلیفه زمان در این مسئله نابود میشه
  اینا تمام بخاطر لج بازی با شیعیانه که داریم خیلی از اصول را نا دیده میگیریم
  پس چرا باد خلیفه خود جنگیدند سکوت
  پس چرا خلیفه زمان انان را کشت سکوت
  ولی انان را لعن کن سریع حکم قطلت را می دهند
  اما با اصول سنی بدونه لج بازی با شیعه و بدونه تعصب این است ان دو تن مجاهدت های زیادی کردند ولی با جنگ با خلیفه زمان خود جنگیدند تمام ان ها را سوزاندند .

  • شما که این هنه زبون تون درازه لطف کن بگو اگه امام صادق شیعه بوده چطور اکثر شاگردانش سنی مذهب بودن؟
   به خصوص امام ابوحنیفه و امام شافعی که دو تا از ائمه اهل سنت هستن.
   اصلا چطور درسی که استاد به اونا داده رو ول کردن.آن هم استادی مث امام صادق که در زمان خودش بهترین عالم بوده.

 • اولا توهین نبود دوما کتب اهل سنت دفاع شده از اهل بیت و …اثبات حقانیت انها شده توسط اهل سنت …و اینکه هدف از برش فیلم یه ساعته و یه چیزی در اوردن چی میتونه باشه غیر از اختلاف افکنی

 • الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی ابن ابی طالب .فقط علی و علی و علی

 • اگه روایات و احادیث اهل سنت رو بخونید آمده
  قال رسول الله صلی الله علیه و اله :
  علی دوست نمیدارد مگر مومن و دشمن نمی دارد مگر کافر
  خب کافر هم که لعنت شده است
  طلحه و زبیر هم که دشمن امیرالمؤمنین بودند در جنگ جمل
  خب پس اینهمه تعصب برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟

 • خدا لعنت کند کسی که به اهل سنت توهین کند و در همین دنیا حق کارش را دریافت کند

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.