مد و زیباییمدل لباس آقایان

پنج نکته مهم در مورد خرید پالتوی مردانه

4.5/5 - (6 امتیاز)

 

راهنمایی خرید پالتوی مناسب برای آقایان

مدل پالتوی مردانه
مدل پالتوی مردانه

وقتی که هوا رو به سردی می رود به فکر تهیه لباس گرم می افتیم .برای اقایانی که از کت و شلوار استفاده می کنند گزینه پالتو برای گرم کردن خود در پاییز و زمستان بسیار مناسب است.اما باید در انتخاب پالتو نیز دقت فراوان داشت تا بتوانیم خریدی خوب و مناسب داشته باشیم با در بخش مد و زیبایی نماگرد راهنمای شما هستیم پس اگر میخواهید پالتوی مناسب برای خود تهیه کنید تا پایان با ما باشید

 

اولین نکته جنس پالتو ی مردانه

اولین موردی که برای تهیه پالتو باید در نظر گرت جنس آن است .اکثر پالتوها از جنس پشم و کشمیر تهیه می شود.البته پالتوهای کشمیر گرم تر از پالتوهای با جنس پشم است اما با قیمت بالاتر و دوام کمتر پس به صرفه است از پالتوهای پشمی استفاده شود.

اگر به دنبال پالتوهای گرم تری هستید از پالتوهایی استفاده کنید که از یک لایه پلی پروپیلن دارند استفاده کنید. خصوصیات بارز یک پالتوی خوب عبارتند از :که از پشم صد درصد استفاده شده باشد و دارای وزن حداقل 2 کیلو گرم باشد.

 

مدل پالتوی مردانه
مدل پالتوی مردانه

دومین نکته سر شانه پالتوی مردانه 

بخش سرشانه پالتو مردانه باید کمی از خط شانه طبیعی پایین‌تر قرار بگیرد. در این حالت اگر زیر پالتو کت رسمی یا کت اسپرت بپوشید، سرشانه درست درجای درست قرار می‌گیرد.

برای آنکه مطمئن شوید پالتو درست اندازه شما است، روی یک صندلی یک بار نشستن و بلند شدن را امتحان کنید، یک بار دست‌هایتان را بالا ببرید و یک بار نیز برای بستن بند کفش‌تان خم شوید. به این صورت در تمام حالات شما پالتو را امتحان کرده‌اید و مطمئن هستید که خرید پالتو را به بهترین نحو انجام داده‌اید.

 

مدل پالتوی مردانه
مدل پالتوی مردانه

انواع کت تک  و کت و شلوار های مردانه را ببینید 

سومین نکته آستین پالتوی مردانه

آستین پالتوی مردانه باید بلند باشد تا بتواند به طور کامل آستین کت و پیراهن را پوشش دهد.نباید روی مچ دست خود احساس سرما کنید

چهارمین نکته قد پالتوی مردانه

پالتوهای مردانه در دو سایز قد موجود می باشد سایز کوتاه تا زیر زانو یا بالای زانو و سایز بلند تا مچ پا. جوانان امروزه بیشتر پالتوهای که تا پالای زانو است را ترجیح می دهند زیرا برای افرادی که از اتومبیل شخصی استفاده می کنند گزینه مناسبی است.انتخاب قد پالتو بستگی به سلیقه شما دارد .اما به نظر می رسدکه هرچه پالتو بلند تر باشید شیک تر و جذاب تر است.

 

مدل پالتوی مردانه
مدل پالتوی مردانه

 

پنجمین نکته سایز پالتوی مردانه

مسلما باید پالتوی انتخابی شما کمی بزرگتر از سایز معمول شما باشد چون قرار است که بر روی کت پوشیده شود.خرید پالتو مردانه با یک سایز بزرگ‌تر به شما امکان حرکت آزادانه بدون آنکه لباس روی کت و گردن شما جمع شود را می‌دهد.اگر دوست دارید از پالتوهای استفاده کنید که کمی بعه سایز شما نزدیک باشد باید این مورد را در نظر گرفت که اگر با پوشیدن پالتو چروک های x را روی پالتو می بینید از سایز بزرگ تر استفاده کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا