مد و زیباییزیبایی پوست و مو

بهترین انتخاب مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت چیست

4.3/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت چیست؟ مدل موی مردانه مانند مدل موی زنانه از تنوع بسیاری برخوردار است بیشتر افراد برای انتخاب مدل مو دچار سردر گمی می شوند .اما شما آقایان می توانید با شناخت فرم صورت خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

انتخاب مدل موی مردانه برای فرم صورت گرد 

در فرم صورت های گرد طول و عرض آن با هم برابر است و فک هیچ گونه زاویه و یا تیزی ندارد.برای کشیده تر نشان دادن صورت از مدلهای که در دو طرف صورت کوتاه و بالا بلند و حجیم است استفاده کنید. بهترین مدل مو برای صورت های گرد عبارتند از :زیر کوتاه و همراه با قسمت بالای حجیم و بلند ،خروسی ،چتری ،فرق کج به سمت بالا ،خامه ای تیغ تیغی ،شانه شده وبافت دار ،و مدل بالای سر پرپشت است. صورت های گرد نیاز به ریش ندارند،اما یک ریش کاملا مربعی می تواند فک را زاویه دار نشان دهد.

مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

انتخاب مدل موی مردانه برای صورت های مربعی 

صورت های مربعی زاویه دار تیز و مردانه هستند.طول و عرض صورت های مربعی تقریبا برابراست تنها تفاوت آن با صورت های گرد زاویه دار بودن فک است. بهترین مدل موها برای صورت های مربعی از مدل موهای کوتاه مثل زیر کوتاه ،کاملا کوتاه و ملوانی تا مدل های بلند که در قسمت بلا حجیم است را شامل می شود .مردان مربعی می توانند ته ریش کمی بگذارند تا تیزی چانه و فکشان ملایم تر شود 

مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

انتخاب مدل موی مردانه  برای صورت های مستطیلی  

صورت های کشیده یا مستطیلی  طول صورت از عرضش بیشتر است. برای جلوگیری از دازتر نشان دادن صورت باید بالای موها را کاملا کوتاه کنید اما اگر می خواهید موهای بالای سر خود حجیم باشد موهای کنار سرتان را محو و کاملا کوتاه کنید حالا می توانید از مدلهای فرق کج ،موهای شانه شده به سمت بالا و سایر موهای نسبتا حجیم در قسمت بالا را امتحان کنید .همچنین صورت های کشیده نباید ته ریش بگذارند چون صورتشان کشیده تر نشان داده می شود

نوشته های مشابه
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

[ type=”red”]بیشتر بدانید :مدل موی کوتاه مردانه 2019 ،مدل موی کوتاه مردانه 2018

انتخاب مدل موی مردانه برای صورت های مثلثی 

صورت های مثلثی زاویه های برجسته دارند و فک آنها از گونه های عریض تر است. برای جبران پیشانی کوچکتر و ایجاد تقارن ،مدل موی ایده ال برای این مردان اجتناب از محو و کوتاه کردن کنار ه ها و مدل موهای بافتدار با طول متوسط در بالاست مانند چتری کج و تیز و موهای شلخته. با توجه به برجستگی فک بهتر است بیشتر مردان صورت مثلثی ریش خود را کاملا بتراشند.

مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

انتخاب مدل موی مردانه برای صورت بیضی 

منظور از صورت بیضی این است که در نزدیکی پیشانی چانه و گونه زاویه های تیزی وجود ندارد به دلیل تعادل و تقارنی که دارند بیشتر مدلهای مو به صورتهای بیضی می آید از جمله محو و زیر کوتاه ،بالای سر پرپشت ،خامه ای ،پمپادور ،تیغ تیغی ،بافتدار به سمت عقب

ریش برای صورت های بیضی اختیاری است به خاطر خطوط نرم و صاف فک می توانید آنها را کاملا بتراشید و از موهای چتری که پیشانی را می پوشاند و باعث گردتر شدن صورت می شود اجتناب کنید.

مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت
مدل موی مردانه بر اساس فرم صورت

انتخاب مدل موی مردانه برای صورت لوزی 

صورت های لوزی استخوان های گونه قوی و عریض دارند و چانه آنها زاویه دار و مشخص است. از آنجا که صورت لوزی معمولا دراز و باریک است موهای حجیم و لایه لایه برایشان مناسب استو مثل چتری فلایه به لایه ،خروس ،فرق کج به سمت بالا شانه شده ،بافت دار رو به بالا .مردان با صورت لوزی م یتوانند مقداری ریش بگذارند تا تیزی چانه و فکشان را کمتر کند.

  گروه مد و زیبایی نماگرد    

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا