زیبایی پوست و مومد و زیبایی

۴ مدل بافت موی خرگوشی به همراه فیلم آموزشی و تصاویر

4.2/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]مدل بافت موی خرگوشی یکی از مدل های بافت موی ساده است که شما به راحتی می توانیداین مدل بافت را در منزل برای خود و دختر بچه ها انجام دهید که در این مطلب با 4 مدل از مدل بافت موی خرگوشی آشنا می شوید. پس همراه ما باشید.

 

مدل بافت موی خرگوشی
مدل بافت موی خرگوشی

آموزش بافت اولین مدل موی خرگوشی  

۱-موهایتان را دم اسبی ببندید.

برای این نوع بافت مو دم خرگوشی، نیازی نیست که موهایتان را شانه کرده و صاف کنید. موهایتان را به صورت یک دم اسبی پایین در بالای گردنتان ببندید. موهای بالای سرتان را کمی پف بدهید و از کش بیرون بکشید تا بالای سرتان کمی حجم دار بشود.

مدل بافت موی خرگوشی
مدل بافت موی خرگوشی

۲-دم اسبی را ببافید.

دم اسبی را به روش سنتی، یعنی روش سه قسمتی، ببافید. تمام مویتان را تا پایین به طور کامل ببافید. در هنگام بافتن کامل دم اسبی مشکلی نیست که مقداری از موهایتان از بافته بیرون بزند.

نوشته های مشابه
مدل بافت موی خرگوشی
بافت موی خرگوشی

۳-یک سوراخ در موهایتان درست کنید.

در قسمت بالای کش دم اسبی تان به وسیله یک انگشت در موهایتان یک سوراخ درست کنید انگشت شصت و اشاره خود را درسوراخ زیر کش دم اسبی برده و به صرت عمودی در سوراخی که جدیدا درست کرده اید باز و بسته کنید. انگشتان خود را همانجا نگه دارید، آنها باید بافته را بگیرند.

مدل بافت موی خرگوشی
بافت موی خرگوشی دخترانه

۴-بافته ی مویتان را تا زده و از سوراخ رد کنید.

در ادامه کار بافت مو دم خرگوشی با دست آزادتان بافته را بلند کرده و آن را به دو انگشت درون سوراخ ایجاد شده برسانید. بافته را با انگشتان خود نگه دارید و آن را از سوراخ پایین بکشید.

تقسیم سازی:
این قسمت از موهایتان هم زمان با کشیدن بافته از سوراخ به سمت پایین، باید به دو بخش تقسیم بشود.

مدل بافت موی خرگوشی
آموزش بافت موی خرگوشی

۵-دوباره بافته را از رو تا بزنید.

بافته را دوباره از درون سوراخ ایجاد شده تا بزنید. این بار، بافته را به طور کامل از سوراخ پایین نکشید. بافته را طوری بچرخانید که قسمت پر حجم آن بالای سوراخ بیافتد و اجازه بدهید که ته بافته درون سوراخ ایجاد شده بر روی خودش تا بشود.

طراحی:
قصدمان از این بخش بافت مو دم خرگوشی این است که پر حجم ترین قسمت بافته بر روی اصلی ترین قسمت گوجه افتاده و بیشتر دیده بشود.

۶-بافته را محکم کنید.

بافته تان را با یک دست نگه دارید و با دست دیگر پنس های کوچک را از کنار به موهایتان بزنید. وقتی بافته در جایش محکم شد، با انگشتانتان قسمت های مختلف آن را کمی بیرون بکشید تا ظاهری پر تر و پف دار تر پیدا کند و به آن حجم بدهید.

 

آموزش دومین مدل موی بافت خرگوشی درست کردن بافته ی بالا گره دار!

مدل بافت موی خرگوشی
آموزش بافت موی دم خرگوشی

۱-موهایتان را دم اسبی ببندید.

تمامی موهایتان را به عقب کشیده و محکم به صورت یک دم اسبی بالا ببندید. لازم نیست که قبل از دم اسبی کردن موهایتان آنها را شانه کنید. این کار کمک می کند که ظاهر ریلکس تر و بهم ریخته تری داشته باشید.

محکم کاری:
هنگامی که یک بافت مو دم خرگوشی گره دار و بالا درست می کنید، لازم است که دم اسبیتان محکم و هرچه بیشتر به سرتان نزدیک باشد.

مدل بافت موی خرگوشی
مدل بافت دم خرگوشی

۲-دم اسبیتان را پوش دهید.

دم اسبی را به دو قسمت تقسیم کنید. سپس به کمک یک شانه هر دو قسمت موها را پوش دهید، بر روی موهای نزدیک به کش مویتان تمرکز بیشتری داشته باشید. این کار کمک می کند که بافت مو دم خرگوشی یا گوجه تان بزرگ تر و پر تر به نظر برسد.

مدل بافت موی خرگوشی
آموزش بافت ساده خرگووشی

۳-هر قسمت را به صورت جداگانه ببافید.

هر قسمت از مو را برای بافت مو دم خرگوشی به سه قسمت تقسیم کنید. هر قسمت را به صورت یک بافته سنتی سه قسمتی ببافید. هر قسمت را در پایین به وسیله یک کش پلاستیکی محکم ببندید.

 

۴-به بافته ها مقداری بافته دیگر اضافه کنید.

این مرحله اختیاری است، اما شما می توانید پودر بافت مو یا شامپو خشک به بافته هایتان بزنید و بافته های آنها را با دست کشیده و از هم باز ترکنید. به آرامی قسمت های بافته را بکشید، این کار موجب می شود که بافته شما پر تر و پهن تر به نظر برسد.

حجیم سازی:
اگر شما پودر مخصوص بافتن مو یا شامپو خشک ندارید، می توانید بدون چیزی بافت های مو را در مدل بافت مو دم خرگوشی کشیده و شل کنید و با شل کردن آنها موجب بزرگ تر به نظر رسیدنشان بشوید.

مدل بافت موی خرگوشی
بافت موی دخترانه خرگوشی

۵-بافته هایتان را بپیچانید.

یک قسمت بافته شده را به طور کامل به دور کش اصلی دم اسبیتان پیچانید. به وسیله پنس های کوچک اولین بافته را سرجایش محکم کنید. بافته ی بعدی را نیز به طور کامل و در جهت مخالف قبل به دور کش دم اسبی بپیچانید. سعی کنید که انتهای این بافته را در زیر بافته قبلی که پیچانده اید قرار بدهید و پنهانش کنید.

موهای بلند:
اگر موهایتان بلند تر است، و بافته مویتان بیشتر از یک دور به دور موهایتان می پیچد، مشکلی نیست، باز هم آن را به طور کامل بپیچانید و سپس در جایش با پنس محکم کنید.

۶-بافته ها را محکم کنید.

از اسپری مو و پنس های کوچک برای قسمت هایی از مو که از بافته بیرون زده اند و مو ریزه استفاده کنید. شما همیشه می توانید قسمت های مختلف موهایتان را با پنس هایی که همرنگ مویتان باشند، بدون دیده شدن پنهان کنید.

 

[ type=”red”]بیشتر بدانید :مدل موی بافت مجلسی دخترانه ،آموزش بافت ساده مو ،مدل بافت آفریقایی ، بافت موی جلوی سر

آموزش مدل سوم بافت خرگوشی: درست کردن یک بافت مو دم خرگوشی کشیده شده.

مدل بافت موی خرگوشی
آموزش بافت موی دم خرگوشی کشیده

۱-موهایتان را پوش بدهید.

یک قسمت از موهایتان را در جلوی سر (یک قسمت حدود ۱-۲ اینچی) نزدیک پیشانی، جدا کنید. سپس با یک شانه به آسانی این قسمت از موهایتان را پوش بدهید سپس آن را به جلوی صورتتان آویزان کنید. یک قسمت کوچک از موهایتان، درست پشت قسمت اول جدا کنید.(دوباره حدود ۱-۲ اینچ)، و سپس دوباره موهایتان را با شانه پوش دهید. این قسمت را هم به قسمت قبلی ملحق کنید.

حجیم سازی بیشتر:
برای داشتن یک فوکول با حجم خوب ۳-۵ قسمت را پوش دهید. همه ی موهایتان را به صورت طبیعی به عقب بخوابانید.

مدل بافت موی خرگوشی
اموزش بافت دم خرگوشی کشیده

۲-موهایتان را ببافید.

موهایتان را به سه قسمت تقسیم کنید، و به آسانی موهایتان را به صورت یک بافته سنتی سه تایی ببافید. ته بافته را با کش لاستیکی محکم نکنید. در عوض فقط دو قسمت از سه قسمت بافته را با کش ببندید.

ظاهر سازی:
مشکلی نیست اگر قسمت هایی از مو یتان در بافت مو دم خرگوشی از بافته بیرون بزند. اینگونه بافته ظاهر طبیعی تری پیدا خواهد کرد.

 

۳-بافته را بالا ببرید.

آن یک قسمت از بافته را که با کش نبستید با دست نگه دارید. سپس دو قسمت بسته شده را به بالا هول دهید تا جایی که به بالا ترین قسمت و پایه ی موهایتان برسد و در آنجا جمع بشود.

مدل بافت موی خرگوشی
آموزش بافت موی دم خرگوشی

۴-دم خرگوشی را پیچانده و محکم کنید.

یک قسمت آزاد مو را به دور دم خرگوشی جمع شده بپیچانید و موهایتان را با پنس محکم کنید. می توانید پنس های کوچک را از تمام جهات به موها بزنید تا کامل و به خوبی گوجه موهایتان در مدل بافت مو دم خرگوشی سر جایش محکم بشود.

 

آموزش چهارمین بافت مدل خرگوشی : دم خرگوشی با سه بافته درست کنید.

۱-موهایتان را به عقب شانه بزنید.

یک قسمت کوچک از موهای بالای سرتان را جدا کنید (یک قسمت حدود ۱-۲ اینچی) و آن را به عقب شانه کنید و با آن را به سمت پایین شانه کنید. قسمتی را که به عقب شانه زده بودید را به جلوی صورت تان آویزان کنید. یک قسمت از مویتان پشت قسمت قبلی جدا کنید و این قسمت را هم به سمت عقب شانه بزنید.

طبیعی کردن:
حدود ۳-۴ قسمت دیگر از موهایتان را به عقب شانه زده و پوش دهید. سپس همه ی موهایتان را به عقب برده تا به نظر طبیعی بیاید.

مدل بافت موی خرگوشی
مدل بافت موی خرگوشی

۲-موهایتان را قسمت بندی کنید.

موهایتان را به سه قسمت عمودی برای بافت مو دم خرگوشی تقسیم کنید، یکی برای سمت راست، یکی برای سمت چپ و یکی برای وسط. هر قسمت را در نزدیک گردن با یک کش مثل دم اسبی ببندید.

 

۳-هر قسمت را ببافید.

به آسانی هر قسمت از موها را به صورت سنتی و به صورت سه تایی ببافید. پایین هر قسمت را با یک کش پلاستیکی محکم کنید.

مدل بافت موی خرگوشی
مدل بافت موی خرگوشی

۴-هر قسمت را پیچانده و محکم کنید.

بافته را از پایین و نزدیک به قسمت کش آن نگه دارید، و با دست دیگرتان بافته را بپیچانید. حرکت پیچاندن مشابه حرکت گره زدن بافته به خودش است. بافته ی پیچیده شده در بافت مو دم خرگوشی را با چند پنس کوچک محکم کنید.

تکرار:
این مراحل را برای هر سه بافته انجام دهید، اینگونه سه بافته در کنار هم سه گوجه را تشکیل می دهند.

 

فیلم آموزشی بافت خرگوشی 

فیلم آموزشی بافت دم خرگوشی

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا