فرهنگ و هنر

عکس جنجالی موژان محمدطاهر کنار برج میلاد + بیوگرافی

4.3/5 - (6 امتیاز)

عکس جنجالی موژان محمدطاهر کنار برج میلاد + بیوگرافی

عکس جنجالی موژان محمدطاهر کنار برج میلاد + بیوگرافی
عکس جنجالی موژان محمدطاهر کنار برج میلاد + بیوگرافی

موژان محمدطاهر

برهنه شدن موژان محمدطاهر کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد موژان محمد طاهر کارگردان زن ایرانی به شیوه فمنیسم ها در تهران و اطراف برج میلاد برهنه شد.

موژان محمدطاهر که نام و نشان کمی در هنر نیز دارد با برهنه شدن در اطراف برج میلاد و نوشتن شعارهایی بر بدن خود به قول خود قصد اعتراض به حقوق زنان دارد.

موژان طاهر چندین بار دست به برهنه شدن در اطراف برج میلاد زده و با انتشار عکس و فیلم برهنه شدن خود قصد آزادی دارد. وی در مورد برهنه شدنش گفته است که دیگر نمیخواهد برده بماند اما سوالی که برای مردم ایجاد میشود این است که آیا با برهنه شدن زنان از بردگی خارج می شوند و اصلا اساس بردگی زن به استفاده جنسی از وی می باشد که موژان محمدطاهر با برهنه کردن خود بیشتر خود را برده کرده است.

شیوه اعتراضی موژان محمدطاهر با لخت کردن خود در اعتراض به حقوق زنان کاری مزحک و غیر قابل درک می باشد. در مورد حقوق زنان در ایران و اللخصوص نظام جمهوری اسلامی ایران بسیار تلاش شده و همیشه یکی از مهم ترین اولویت های سیاسیون و دولت های بر سر کار آمده در ایران حمایت از حقوق زنان و دختران ایرانی بوده و می باشد.

برخی از زنان لخت شدن را حقوق زن ایرانی می دانند در صورتی که کاملا پیداست که این موضوع فقط برای شهوت رانان و چشم چرانان آزادی ایجاد می کند و جالب اینجاست که این دسته از زنان که تعداد بسیار کمی از زنان ایرانی را تشکیل میدهند همیشه از جانب تمام زنان ایران این مسائل را مطرح می کنند و خود را نماینده کسانی میدانند که اصلا از عروسک شدن و بازیچه شدن برای ارضای جنسی شهوت پرستان راضی نیستند.

منبع: اولی ها

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

‫۸ دیدگاه ها

 1. سلام
  مادر و خواهر من هم دوست دارند این خانم رو ادب کنند تا آزادی
  حجاب خودشان رو که ایشان به بردگی بی عفتی خود گرفته بگیرند

  1. آخه بنده خدا عجله داشته بنویسه….چی مینویسه از نظر مفهوم و درستی مهم نیست…فقط محکوم کنه با دیدگاهی رادیکال تر…
   بماند که این حرکت خانم هنرمند! هم خیلی ضایع بوده و اصلا توجیه ناپذیره..

 2. این خانوم عقده ای شده خب اگه می خواست خودشو نشون بده تو کارش پیشرفت میکرد نه اینکه برای اینکه رو زبونا بیوفته و خودنمایی کنه این کار مسخره رو انجام بده … راستی معنی برده بودن و آزادی رو هم فهمیدیم … بعضی ها برای اینکه جلب توجه کنن چه کارای مسخره ای که نمیکنن….واله …

 3. اصلا اسمش هیچ کجا نیست تابلو میخواستا معروف شه اونم بی زحمت… چقدر بده ادم فاحشه ذهنی باشه… تف به شرفت گیریم حق با تو و برده نبودن یعنی که مثل حیوان ها لخت بود و بی قید بودن … حداقل با زحمت ب جایی میرسیدی که حرفت خریدار میداشت.. نه اینکه این بدن مثل حیوانت رو نمایان میکردی اینم برای ی پناهندگی

 4. خاک تو سرش بااون شکم زشتش. نیروی انتظامی وسپاه چطور میزارن این روانی عقده ای راست راست بگرده؟
  مثل گلشیفته جنده اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا