فرهنگ و هنر

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت مادر شد !!! + عکس

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت مادر شد !!! + عکس

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت مادر شد !!! + عکس
نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت مادر شد !!! + عکس

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه در سریال پایتخت که دراین سریال به شهرت رسید مادرشد هومن حاجی عبداللهی باانتشار عکسی  از پشت صحنه ی  پایتخت در صفحه ی شخصی اش مادرشدن نسرین نصرتی را تبریک گفت.

مادر شدن نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت

هومن حاجی عبداللهی بازیگر کشورمان خبر از مادر شدن نسرین نصرتی داده است.

نسرین نصرتی بازیگری است که در سریال پایتخت در نقش فهیمه به شهرت رسید.

هومن حاجی عبداللهی نوشت:

*****

خواهرعزیزتر از جان و مهربانم
نسرین نصرتی (فهیمه ی پایتخت)
امروز مادر شد

مقام مادری شایسته ی وجود بزرگوارته
چشمت روشن برای بدنیا اومدن سوفی ، این دختر زیبا

سایه تو و سامی عزیزم برسراین فرشته کوچولو مستدام
میارم ناپلئونی رهههههههههههههههههههههههههههه

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت مادر شد !!! + عکس
نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت مادر شد !!! + عکس

بازیگر نقش فهیمه خواهر نقی یک زن مهربان و خانه‌دار است و هر کاری از دستش برمی‌آید برای خانواده برادرش بخصوص هما انجام می‌دهد. رابطه فهیمه و هما دوست‌داشتنی و به دور از دعواهای خواهرشوهر و عروس است. همین ویژگی در کنار بازی خوب و روان بازیگران این دو نقش ـ نسرین نصرتی و ریما رامین‌فر ـ باعث شده تا کارشان در این سریال دیده شود.

نسرین نصرتی از تئاتر به تلویزیون و سینما آمده و متولد ۱۳۵۵ تهران است. وی با بازی در سریال تا ثریا، روشنایی‌های شهر، و خداوند عشق را آفرید، شهرزیبا و… توانایی‌های خود را به کارگردانان تلویزیون نشان داد. نصرتی با حضور در سریال تا ثریا با مقدم آشنا شد که این آشنایی باعث حضور وی در نقش فهیمه خواهر نقی معمولی در سریال پایتخت شد.

فهیمه خواهرشوهر متفاوتی است. او خیلی مهربان بوده و برخلاف انتظار مخاطب که دوست دارد در شخصیت‌اش کمی هم رگه‌های بدجنسی ببیند، اما این‌طور نیست. وقتی قرار شد از «پایتخت۲» این نقش را به عهده بگیرید، این ویژگی‌ فهیمه و مثبت بودنش برایتان جای تعجب نداشت؟ فهیمه علاقه‌مند است اطرافیانش در کار و زندگی‌شان موفق باشند و رشد کنند. خوشحالی جمعی برایش اولویت دارد. بنابراین وقتی هما در شورا رای می‌آورد از این اتفاق خوشحال می‌شود و پا به پای هما از مهمانان که در خانه برادرش جمع شد‌ه‌اند، پذیرایی می‌کند تا این پیروزی را جشن بگیرند.

از سوی دیگر، خوبی همیشه لذتبخش است و وقتی شما به کسی خوبی کنید، متقابلا نتیجه کار خوب‌تان را دریافت می‌کنید. راستش رابطه خوب هما و فهیمه من را متعجب نکرد، چون من در زندگی واقعی‌ام هم این‌طور هستم و همسر برادرم را مثل خواهرم دوست دارم و رابطه خوبی با او دارم. معتقدم روابط درست همیشه آرامش‌بخش است. حال این رابطه ممکن است بین خواهر شوهر و عروس، دو جاری یا دو خواهر باشد. سریال پایتخت علاوه بر پرداخت به موضوعات مختلف مفاهیم خانواده، با هم بودن، انسانیت و مهربانی را بخوبی به تصویر می‌کشد. بنابراین بدجنسی در میان آنها جایی ندارد. بین آنها صلح و صفا حاکم است. به همین دلیل شما شاهد یک رابطه خوب و دوست‌داشتنی بین فهیمه و هما هستید.

مصاحبه نسرین نصرتی

فکر نمی‌کنید مثبت بودن بیش از اندازه نقش فهیمه باعث شده که شخصیت‌اش تک‌بعدی و به دور از اوج و فرود باشد؟ به نظرم شخصیت فهیمه تک‌بعدی نیست، اتفاقا مخاطب او را در موقعیت‌های مختلف می‌بیند. گرچه او مثبت است، اما نمی‌توان گفت شخصیت تک‌بعدی دارد. وقتی دوربین در بطن خانواده نقی معمولی می‌رود، شاهد ماجراهای مختلف افراد خانواده هستیم، ضمن این‌که ساده‌دلی بین‌شان موج می‌زند. آدم‌های سریال پایتخت خوب یا بد مطلق نیستند، بلکه آدم‌های معمولی هستند که با همه خوب برخورد می‌کنند. البته گاهی هم از کار اطرافیانشان عصبانی می‌شوند. من در طول سال‌های فعالیتم، احساسم در هنر بازیگری مثل قطعه موسیقی می‌ماند و معتقدم باید همه آلات موسیقی شروع به نواختن کنند تا یک اثر خوب به جا بماند.

پس به نظر شما کار بازیگر و نوازنده شبیه به هم است؟ بله، نگاه من در بازیگری بیشتر موسیقیایی است. در ارکستر، سازها باید کوک باشند و هر ساز مکمل دیگری باشد تا قطعه‌ای که نواخته می‌شود، گوشنواز باشد. بازی در یک اثر نمایشی هم دقیقا به همین شکل است، همه گروه سازنده باید خوب و هماهنگ کار کنند تا اثری دیدنی به مخاطب ارائه شود. سریال پایتخت هم دو زن اصلی به نام‌های هما و فهیمه دارد که نه خودشان خصلت‌های منفی دارند و نه اجازه می‌دهند اطرافیان و اعضای خانواده‌شان به سمت کارها و رفتارهای منفی بروند. همه آنها ساده و مهربان هستند و به همین دلیل این روابط خیلی خوب به دل آدم‌ها می‌نشیند.‌ ضمن این‌که بین شخصیت هما و فهیمه تفاوت‌های زیادی وجود دارد. فهیمه بسیار سازشکارتر است و با مهربانی از کنار همه مسائل عبور می‌کند. کدهایی وجود دارد که نشان می‌دهد نقی و فهیمه خواهر و برادر هستند، ولی اخلاقیات و روحیات متفاوتی دارند. من برای بازی در نقش فهیمه از غریزه‌ام کمک گرفتم. بهترین چیزی که به یک بازیگر کمک می‌کند تا چنین نقش‌های درونی را بازی کند، غریزه است؛ چون این گونه شخصیت‌ها کاملا واقعی هستند و برای اجرای آنها به تکنیک نیازی نیست و بازیگر فقط باید از غریزه و تجربیات خود کمک بگیرد تا بتواند نقش را دربیاورد. شما از سری دوم پایتخت در این مجموعه حضور داشتید، ولی نقش‌تان پررنگ نبود، اما در سری سوم فهیمه به یکی از شخصیت‌‌های اصلی این سریال تبدیل شد. در مورد پررنگ شدن او برایمان بگویید؟ فهمیه از ابتدا قرار بود یک شخصیت خوب و مثبت باشد. در سریال پایتخت ۳ نقش‌های خوب زیاد بود، از جمله اوس موسی که هدایت هاشمی نقش او را بازی کرد یا مهران احمدی که نقش بهبود را به عهده داشت. همگی شخصیت‌های بسیار خوبی بودند، ولی فهیمه نقشی پررنگ در میان خانواده معمولی داشت و بازی در نقش خواهر، خواهرشوهر و همسر باعث شد که نقش من پررنگ‌تر شود. در پایتخت ۴ هم شخصیت‌های دیگری به کار اضافه شد و خوشبختانه باز نقش فهیمه پررنگ است.

 

 

افشاگری بازیگر زن ایرانی از صدا و سیما !! + عکس

فوت سیامک اطلسی بازیگر کشورمان !!! + ازشایعه تا واقعیت

کامنت حسام نواب صفوی برای بازیگر مهاجرت کرده به جم !!! + عکس

تغییر بازیگران برنامه ی دورهمی !!! + عکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا