زناشوییسلامت

کشف نقطه جذابیت صورت زنان و دختران از نظر مردان

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

نقطه جذابیت صورت زنان و دختران

نقطه جذابیت صورت زنان و دختران
نقطه جذابیت صورت زنان و دختران

انسان ها تعاریف مختلفی از زیبایی دارند و بهمواره بخشی از آن را مربوط به چهره میدانند و همین امر زنان را مجبور میکند که تغییراتی را در چهره خود به وجود آورند ولی آیا واقعا ذهن مردان زیبایی را این گونه تعریف میکند؟

 

جذاب ترین چیز در صورت یک زن چیست؟

زیبایی و جذاب بودن یک مفهوم بسیار نسبی است که در مکان های متفاوت معنایی متفاوت دارد و در طول زمان تغییر می کند. پژوهش گران از طریق مشاهده ی علمی و مطالعه قادر بوده اند تاثیر منطقه را بر تعریف زیبایی از بین ببرند.مطابق با پژوهشی که اخیرا در ژورنال رویال سوسایتی اوپن ساینس منتشر شد،در آن چه که از نظر مردان سراسر جهان جذاب دیده می شود، یک وجه مشترک وجود دارد.

نقطه جذابیت صورت زنان و دختران
نقطه جذابیت صورت زنان و دختران

سادگی صورت راز اصلی جذابیت زنانه است

این مطالعه نشان داد که مردان سادگی صورت زن را جذاب ترین ویژگی جهانی می دانند.هر چه قدر این ویژگی ها ساده تر باشند، تصویر به لحاظ شناختی راحت تر پردازش می شود. مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد.این تیم قصد داشتند ویژگی هایی را که مردان زمان قضاوت درمورد جذابیت صورت یک زن در نظر می گیرند، بهتر درک کنند.آنها ۱۶۹ مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و به آنها یک مجموعه ی تصادفی از چهره ی زنان را در صفحه ی نمایش نشان دادند.از آنها خواسته شد که چهره ها را در یک مقیاس از صفر تا بیست رده بندی کنند. صفر غیرجذاب ترین چهره و بیست جذاب ترین چهره بود. پژوهش گران سپس الگوریتمی ساختند برای مشخص کردن ویژگی هایی که از نظر مردان مطلوب بود.

نقطه جذابیت صورت زنان و دختران
نقطه جذابیت صورت زنان و دختران

جذابیت و زیبایی مطلوب زنان از دید آقایان داشتن پوست بدون چربی است

این الگوریتم به طور خاص به دنبال یک ویژگی بود به نام بی چربی بودن. یک ارتباط قوی میان سطح جذابیت و بی چربی بودن صورت ها.رنالت به مدیکال دیلی گفت:“یک صورت بی چربی صورتی است که به طور موثر در مغز کدگذاری می شود- یعنی تنها با استفاده از چند نورون. به عبارت دیگر، پردازش چنین صورتی در مغز آسان است.صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، همراه با بافت صاف پوست، چین و چروک کم، و خطوط کانتوری نرم.

نقطه جذابیت صورت زنان و دختران
نقطه جذابیت صورت زنان و دختران

ما متوجه شدیم که بی چربی بودن چهره می تواند بین ۱۰ تا ۱۵ درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای بسیاری از دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که بر انتخاب مردها تاثیر گذار است باز کند.

 

تیپ و قیافه زن ایده آل برای مردان چگونه تیپی است؟

روشی ساده برای برطرف کردن بی محبتی شوهر

علت کتک خوردن از همسر در دوران نامزدی چیست؟

تاثیر بسیار چشمگیر رابطه زناشویی بر میزان ایمان مردان

رفتارهای نادرست زن و شوهر در “روابط زناشویی”

آشنایی با اشتباهات رایج زنان در جذب کردن مردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا