سینما،تئاتر،تلوزیون

نظر مهران رجبی درباره ی ترامپ !!! + دعوت جم از مهران رجبی !!

5/5 - (1 امتیاز)

نظر مهران رجبی درباره ی ترامپ !!! + دعوت جم از مهران رجبی !!

نظر مهران رجبی درباره ی ترامپ !!! + دعوت جم از مهران رجبی !!
نظر مهران رجبی درباره ی ترامپ !!! + دعوت جم از مهران رجبی !!

مهران رجبی بازیگر سینما وتلویزیون در مصاحبه ای درباره ی دعوت اش به شبکه ی ماهواره ای خبرداد و گفت:بارها پیش آمده که من را دعوت کردند تا در این شبکه‌ها حضور پیدا کنم.

مهران رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار سینما و تئاتر  در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اینکه ترامپ به عنوان ریس‌جمهور ایالت متحده آمریکا شناخته شد،‌گفت: به نظر من هیچ فرقی نمی‌کند که چه کسی در آمریکا در منصب ریاست جمهوری باشد در بعد از انقلاب 6 رئیس جمهور داشته‌اند که سه تای آنها دموکرات و سه تای دیگر جمهوریخواه بودند، این‌ها چه فرقی با هم داشتند؟ و سیاست‌هایشان در قبال ما و دیگر کشورها تفاوتی داشته است؟ در نتیجه ما باید تنها کار خودمان را بکنیم و برایمان نباید فرقی داشته باشد.

وی در ادامه افزود: به نظرم جای نگرانی وجود ندارد و آدم‌هایی که جانشان را برای کشورشان کف دست خود می‌گیرند و حاضرند همه جوره برای کشورشان جانبازی کنند هیچ نگرانی نخواهند داشت. اگر قرار بود از این اتفاقات که طی این سال‌ها در آمریکا می‌افتاد نگران شویم چرا پس انقلاب کردیم، در نتیجه وقتی نگرانی نداریم، چه ترامپ رئیس‌جمهور شود و چه هر فرد دیگری تفاوتی به حال ما ندارد.

بازیگر فیلم سینمایی «اخراجی‌ها» گفت: از نظر من ترامپ به مراتب منطقی‌تر است چرا؟ برای اینکه او بسیار کاسب است. در نتیجه دنبال کسب و کار و پول درآوردن خواهد بود. نظرات خوبی هم راجع به سوریه داشت و گفت ما رفتیم و سوریه را شلوغ کردیم این در حالی است که ما باید میلیاردها هزینه می‌کردیم و می‌گفتیم آمریکا باعث شلوغی در سوریه شده است و این وضع را به وجود آورده که این فرد خودش آمد و این را گفت.

مهران رجبی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در ادامه مصاحبه‌اش درباره پیوستن دوستانش به برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای اینگونه اظهار نظر کرد و گفت: من فکر می‌کنم هر فردی در ایران می‌تواند به خارج از کشور برود و فعالیت و صادرات داشته باشد هیچ اشکالی هم ندارد به همین منظور می‌توانیم صادرات بازیگر هم داشته باشیم اما باید هویت ایرانی خود را حفظ کنند، یعنی چارچوبی که کشورمان را در آن نگه داشته‌ایم رعایت کند.به نظرم مقصد بازیگر نباید به شبکه‌هایی باشد که معاند هستند این برای من مهران رجبی مهم است .

او گفت: بارها پیش آمده که من را دعوت کردند تا در این شبکه‌ها حضور پیدا کنم اما از آنجایی که خط آنها را قبول نداشتم پیشنهادشان را نپذیرفتم این در حالی است که آنها حاضر بودند هر مقدار پولی را که می‌خواهم پیش از رفتنم به حساب من واریز کنند، البته باید درباره بازیگرانی که رفتند بگویم به هر حال به آنها در باغ سبزی نشان دادن و اشتباهاتی کردند و البته تنها بازی کردند و صحبت‌های خاصی از آنها نشنیده‌ام.

این بازیگر در پایان صحبت‌هایش با اشاره به تغییر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: درباره این تغییر نظری ندارم و از هیچ وزیری هم توقعی نخواهم داشت تنها توقعم این است که اختلاس نکنند، صداقت داشته باشند، در آن موقع نه تنها اسلام بلکه همه چیز درست می‌شود.

منبع:خبرگزاری فارس

 

توقف اکران فیلم های تبلیغ شده از شبکه ی ماهواره ای جم !! + تبلیغات شبکه ی جم

بازگشت گوینده ی شبکه ی ماهواره ای جم سپیده توفیق به کشور!! + عکس

ترامپ رئیس جمهور شد

دعوت شبکه ی ماهواره ای جم از ماه چهره خلیلی!!+عکس

دعوت کیوان سریال پریا” امیرحسین آرمان ”به شبکه جم!!+عکس

ازشایعه تا واقیعت ماجرای پیوستن کورش تهامی به شبکه ی ماهواره ای جم!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا