اخباراخبار ورزشی

عذر خواهی مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین!!

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

عذر خواهی مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین!!

عذر خواهی مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین!!
عذر خواهی مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین!!

احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی ورزشکار المپیکی ومردم ایران به دلیل توهینی که با لفظ بی غیرتی بیان شد معذرت خواهی کرد.

احسان مهاجر شجاعی در خصوص حواشی به وجود آمده از اظهارنظرش درباره عملکرد لیلا رجبی در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: در صحبت‌ های روز گذشته‌ ام با شبکه ورزش من هرگز از لفظ «بی‌ غیرت» استفاده نکردم . حتی فیلمی هم که در فضای مجازی دست به دست می‌ چرخد نشان می‌ دهد که بنده از این لفظ استفاده نکرده‌ ام.

وی افزود: با این حال معتقدم در حالت خوشبینانه از صحبت‌ های بنده سوء‌ برداشت صورت گرفته که اگر اینگونه باشد، جا دارد از جامعه ورزش و شخص لیلا رجبی عذرخواهی کنم. شاید بهتر بود من به‌ گونه‌ ای صحبت کنم که این سوء برداشت صورت نگیرد. احسان مهاجر شجاعی خودش ورزشکار بوده، المپیک را هم دیده و شرایط امروز رجبی را خیلی خوب درک می کند. لیلا رجبی با حضورش در المپیک اوج غیرت خود را نشان داد ولی متاسفانه با اعزام نشدن مربی‌اش، شرایط روحی و تمرکز این ورزشکار بهم ریخت.

سرپرست دبیری پیشین فدراسیون دو و میدانی ادامه داد: در صحبت‌ های روز گذشته‌ ام حتی به این موضوع اشاره داشتم که باید به جای پریسا بهزادی، مربی لیلا رجبی در کنارش قرار می‌ گرفت. خود ما زمانی که در فدراسیون بودیم این کار را انجام دادیم و برای رقابت‌ های جهانی پکن، پیمان رجبی را به همراه لیلا رجبی به مسابقات اعزام کردیم.

مهاجرشجاعی در پایان خاطرنشان کرد: تصورم این است که عده‌ ای به عمد این موج را در فضای مجازی راه انداختند تا دیگر حواس کسی به ناکامی دوومیدانی در المپیک نباشد. دیروز، امروز و فردا طرف انتقادات من فدراسیون دوومیدانی است. امثال لیلا رجبی «معلول» هستند، علت ناکامی ما مدیریت ضعیف است. امروز آنهایی که باید پاسخگو باشند، نه تنها سکوت کرده‌ اند، بلکه روی موج ایجاد شده برای لیلا رجبی سواری می‌ کنند. متاسفم که با وجود فراهم شدن شرایط مناسب برای دوومیدانی از سوی وزارت ورزش، ما نتایج خوبی در المپیک کسب نکردیم.

 

ماجرای خواستگاری بانوی قزاقستانی از میلاد عبادی پوردر المپیک۲۰۱۶

عکس های شمشیرباز ایرانی المپیک ریو با همسرش

کیانوش رستمی باافزایش رکورد جهانی قهرمان المپیک ۲۰۱۶ شد

ناله ونفرین دختری که توسط ورزشکار المپیکی ایران مورد تجاوز قرار گرفت!

حضور داعش در هواپیمای بهداد سلیمی در مسیر المپیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا