مد و زیباییعطر و ادکلن

۱۰ عطر و ادکلن برتر مردانه ۲۰۱۸

4/5 - (2 امتیاز)

برترین عطر و ادکلن سال 2018

 

10 عطر و ادکلن برتر مردانه 2018

یک عطر بسیار خوب  یک نیرو قدرتمند است. با این نیرو  میتواند خود را در یک روز بزرگ قرار دهید،و در خلق و خوی شما اثر فوق العاده ای دارد . ، بنابراین پیدا کردن یک عطر خوب حق شماست.

ما در اینجا به کمک شما آمده ایم و 10عطر و ادکلن برتر سال 2018 را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . تا شما بتوانید یک هدیه خوب برای یک دوست و یک عطر خوشبو برای خود تهیه کنید.

نوشته های مشابه

چگونه یک عطر خوب  انتخاب کنیم ؟

شناخت خانواده های عطر می توانند نقطه شروع خوبی برای انتخاب باشند: عطرها  دسته گل میوه ای، تازه، میوه ای، مرکبات، شرقی، چوب یا تند تقسیم می شوند  – همه اینها نسبتا ساده و واضح است.اما حتی اکثر رایحه های پرطرفدار می توانند کمی از برنامه های ضعیف رنج ببرند.

یکی از اسپری ها ، بر روی پوست خشک، معمولا برای بستر مودب انجام می شود (چه مقدار عطر در هوای پس از شما قرار دارد). عطرها برای گرم کردن قسمت های  مختلف بدن  به کار می روند، بنابراین یک نقطه از گردن و فک پایین، سینه، مچ و ساعد و یا آرنج داخلی را انتخاب کنید.

اگر شما به مچ دست خود عطر می زنید ، آنها را با هم نپوشانید، زیرا این می تواند اوراق قرضه مولکولی را در عطر می شکند و هیچکس آن را نمی خواهد.

راههای پروتز لب در منزل را بخوانید 

10عطر برتر سال 2018

این ده عطر از بهترین های عطر ها و ادکلن های سال 2018 برای شما عزیزان گلچین شده است .

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

1. تام فورد نویر

رایحه شرقی، احساساتی که ظریف و متمایز است.از خانواده تند عطرها هستند .دارای ماندگاری بالا .

نام عطر :تام فورد نویر چهارم امضا شده توسط طراح آمریکایی است. او نویر را به عنوان عطر رایحه خود توصیف می کند، طراحی شده برای “جهان پیشرفته ای که دیده می شود و شخصیت خصوصی جذاب “. عطر و بوی ظریف اما متمایز با رایحه گرم برگرموت ایتالیایی، سیاه فلفل و پچولی، که با وانیل گرم، کهربا و گردو تهیه شده است، با رایحه گرم است.

 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

2. نارسیسو رودریگز بلو نویر

بوی جنگل و ادویه و همه چیز به خوبی در این عطر مدرن گرد هم آمده اند. و به نظر بوی عالی دارد .

نام عطر :Narciso Rodriguez ‘Bleu noir  ، این عطر تصویری بسیار زیبا از پالایش است، در حالی که درونی آن آبی مات است و امیدواریم چیزی جادویی باشد. این عطر  ظریف و مدرن با ترکیب هل نارنجی جنگلی برای مردان بسیار جذاب و دارای حس عمیق و پر جنب و جوش است. کاربران خویش را از استعمال روزانه خویش خوشنود می کند، بدون آنکه  بر آنان غلبه کند.
مشخصات فنی
بهترین برای: عطر و بوی کلاسیک خانواده عطر: وودی
دلیل خرید
+ ادویه های گرم و یادداشت های چوبی
+ بوی عالی؛ به نظر عالی میاد

عطر و ادکلن برتر 2018

برترین طراحی ناخن سال 2018 را ببینید 

3. ویتایروت اصلی را CREED کنید

عطری است  تازه و ملایم برای مردان با طعم متفکر و جیب های عمیق . عطر Creed یک طرح کلاسیک است و با دلایل خوب. با ویتامین بی نظیر مردانه  در قلب خود، این عطر و طعم معطر با معجون ترنج و پرتقال تلخ حفظ می شود؛ تمیز، گشنیز گیاهی؛ و صندل چوب صاف. داوران از طراوت و شادی خود راضی هستند و کارشناسان متعددی به این نتیجه می اندیشند که عطر و بوی آن باعث احساس  فراوانی  است – برای درمان نیمه دیگر یا خودتان از آن استفاده کنید.
مشخصات فنی
بهترین برای: درمان لوکسخانواده عطر: مرکبات نوع: Eau de Parfum
دلیل خرید
+ تازه و مرکبات برای تابستان
+ تعادل عالی از یادداشت های بالا، متوسط ​​و پایه
دلیل برای اجتناب از
– در سمت قیمت گذاری

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

 

4. COMME DES GARCONS PARFUMS شگفت انگیز

ترکیب فیزیکی آلی و معدنی

در یک انفجار از انرژی سبز، Comme des Garçons عطر شگفت انگیز Unisex  را احساس می کنید. در این عطر سبز ارگانی با عناصر انفجاری دود و آهک ملاقات می کند. همگرایی هوا و زمین، طراوت و عمق برگ های برنج، برگ های نخل طبیعی، برگ های سبز فلفل و برگ های جنگلی، قبل از اینکه در قلب عنصری از گل سرخ و گشنیز قرار گیرند، با مگس شبنم برای باز شدن ترد و حیاتی همراه می شوند. و با نوسانات شگفت انگیز، با اعماق دود، باران، دود، مشک و مشک سفید، به سمت تعادل میرود. برای خاتمه دادن به آن، بطری شبهه ای شگفت انگیز در داخل کیسه سبز 100٪ قابل بازیافت است که درک لوکس را به چالش می کشد.
دلیل خرید
+ بسته بندی قابل بازیافت
+ ارگانیک
دلیل برای اجتناب از
– شکل بطری ناخوشایند

 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

5. LE LABO ‘BERGAMOTE 22’

اوج پیشرفت های مدرن

ادی و فابریس، بنیانگذاران Le Labo، توصیف Bergamote 22 را به عنوان «تی شرت سفید شما» توصیف می کند. تیشرت سفید  همیشه در یک نگاه خوب است و بدون هیچ زحمتی برای پوشیدن . “نام اصلی آن،” Cologne آتش “، ویژگی های روحیه خود را نشان می دهد – یک شخصیت گل زیبا از دانه ریزه تیز شده توسط تلخ گریپ فروت است. این عطر یک اکسیر خیره کننده از طراوت، شیرینی و حساسیت با انرژی آکروباتیک غیر قابل توقف است.
مشخصات فنی
بهترین برای: عطر تازه، شیرین و حساس خانواده : وودی نوع: Eau de Parfum
دلیل خرید
+ ترکیب شگفت انگیز
+ انرژی قابل توقف
دلیل برای اجتناب از
– می تواند طولانی تر بماند

 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

6. PACO RABANNE 1 میلیون

این عطر و طعم تند و پاییزی یکی از یک میلیون است

این عطر  دارای طعم گرم است . با الهام از گرم شدن عطر پاییز، Paco Rabanne عطر و بویی که با گریپ فروت تازه، ماندارین و نعناع  ایجاد  می شود ، اماپس از مدتی  به بوی گل رز، دارچین و مشک تبدیل می شود،دارای پایه چرمی فوق العاده برای مردان است . به طور کلی، این رایحه عجیب و غریب است تا دوستداران مرکبات، اجتناب کنند.
مشخصات فنی
بهترین برای: عطر زمستان خانواده : تند
+ تند، چوبی و مردانه
+ عالی برای پاییز و زمستان

 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

7. ACQUA DI PARMA BLU MEDITERRANEO MANDORLO DI SICILIA

به خاطر لمس “la dolce vita” با این عطر شکوفایی بادام خود را به سیسیل برسانید.

به نظر میرسد Acqua di Parma مجموعه جدیدی از عطر کلاسیک را با محدوده Blu Mediterraneo خود ساخته است. یادآور یک قدم زدن  زیر نور خورشید از طریق میوه های بادام سیسیلی، این عطر تازه، سبز و مرکبات فقط چیزی است که باعث احساس تعطیلات می شود. ، بوی تعطیلات واقعی.
مشخصات فنی
بهترین برای: عطر و بوی تازه در فضای بازخانواده : Florienta
+ عطری دوست داشتنی، عطر تازه
+ مناسب برای تابستان

برترین عطر زنانه 2018 را ببینید 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

8. مولکول 01

یک عطر و بوی فراموشی – برای “علم”

این عطر برای جذب یک شریک عاشقانه بسیار رایحه عجیب و غریبی دارد و باعث شگفتی می شود . مولکول های اسیدی در اکثر عطرهای مدرن برای احیای عطر استفاده می شود، اما در اینجا، این یک مخملی تقریبا غیر قابل تشخیص است که از نظر شیمیایی  به فرد بدن سازگار است. برای هر کسی که علاقه مند به علم عطر و علاقه مند به غریبه ها است، یکی از آن هاست.
مشخصات فنی
بهترین برای: جذب یک شریک خانواده عطر: وودی / معطرنوع: کلن
دلیل خرید
+ سازگاری با بدن شیمی درمانی
+ منحصر به فرد

 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

9. JOOP! وای!

جوپ اطمینان داده است که این عطر و طعم کلاسیک همه یادداشت های مناسب را با بالا تر از ترنج و ویتیور، و یک پایه عمیق و شیرین از هل هلن و وانیل گرم بازدید می کند. تند و تازه همه در یک جا، این یک عطر اعتماد به نفس و شربت است که نظر سنجندگان می گوید باعث می شود بیانیه اولیه قابل توجهی قبل از از بین بردن به تنبل تر. بطری به نظر می رسد فوق العاده است، با رنگ های روشن آن و پیچ و مهره سیاه و سفید، آن را به نیک ویسکی ظریف نشان می دهد. شاید برای آقایان و پدران مسن مناسب باشد، این عطر رایج و محبوب است.

وودی و تند با اشاره شیرینی – وای! کلمه ای است که بعد از استعمال و استشمام بر زبان جاری می شود.
مشخصات فنی
بهترین برای: پدرخانواده عطر: وودی
دلیل خرید
+ گرم و مردانه
+ طراحی زیبا
دلیل برای اجتناب از
– طولانی نیست

 

عطر و ادکلن برتر 2018
عطر و ادکلن برتر 2018

10. DIOR SAUVAGE

هر دو مردانه و زنانه، ناهموار هنوز تصفیه شده، Sauvage مبهم enticing است

Dior Sauvage طراحی شده است تا به عنوان نیروی غالب به ارمغان آورده شود. اما به دلیل اینکه این بوی متمایز شروع به خشک شدن پوست می کند، دیور وعده ی ظریف مردانه و چوبدستی را به دنبال دارد. جانی دپ، جیمز پاپ، جیمز دپ، جیمز پاپ، جیمز دپ، جیمز دپ، جیمز دپ، جیمز دپ و جیمز دپ است. عطر بسیار خوبی برای انتخاب اگر شما به دنبال بخور عصر هستید.
مشخصات فنی
بهترین برای: عطر شب خانواده عطر: وودی / گل
دلیل خرید
+ تمیز و مدرن
+ ترکیبی جالب از یادداشت ها
دلایل برای پیشگیری
بیشتر برای شب

 

گروه مد وزیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا