سینما،تئاتر،تلوزیونعکس جذاب و دیدنی

عکس جدید دروازه بان فوتبال ساحلی پیمان حسینی در کنار مدل زن درخارج ازکشور !!! + عکس

5/5 - (1 امتیاز)

عکس جدید دروازه بان فوتبال ساحلی پیمان حسینی در کنار مدل زن درخارج ازکشور !!! + عکس

پیمان حسینی دروازه بان تیم فوتبال ساحلی با مدل ایرانی مقیم امارات پریا عرب زاده درخارج ازکشور عکس یادگاری گرفتند درادامه عکس پیمان حسینی درکنار این مدل ایرانی را مشاهده خواهید کرد.

عکس جدید دروازه بان فوتبال ساحلی پیمان حسینی در کنار مدل زن درخارج ازکشور !!! + عکس
عکس جدید دروازه بان فوتبال ساحلی پیمان حسینی در کنار مدل زن درخارج ازکشور !!! + عکس

پریا عرب زاده مدل ایرانی مقیم مارات تماشاگر بازی های تیم ملی ساحلی در امارات شد و عکس یادگاری با پیمان حسینی دروازبان تیم ملی ساحلی گرفت.

مصاحبه با پیمان حسینی بعد از نایب قهرمانی در جهان

با توجه به اینکه بهترین دروازه بان جام بین قاره ای انتخاب شدید، تصور می شد بهترین دروازه بان سال ۲۰۱۶ هم بشوید!

این عنوان به دروازه بان تیم پرتغال رسید و من به عنوان بهترین دروازه بان جام بین قاره ای انتخاب شدم. در سال ۲۰۱۳ یکی از کاندیدها بودم. به هر صورت این انتخاب ها قابل احترام است.

سطح کیفی بازی های جام بین قاره ای بالاتر است یا جام جهانی؟

طبیعتا جام جهانی چون در جام جهانی ۱۶ تیم حضور دارند و در جام بین قاره ای ۸ تیم. با این حال چون در سال ۲۰۱۶ جام جهانی نداشتیم، بازی های جام بین قاره ای مهم بود و در سطح کیفی خوبی برگزار شد.
ما در جام بین قاره ای عنوان های خوبی به دست آوردیم که ارزشمند بود. در سال ۲۰۱۳ قهرمان شدیم. در سال ۲۰۱۴ چهارم شدیم. در سال ۲۰۱۵ به عنوان سومی دست یافتیم و در سال ۲۰۱۶ هم بر سکوی دوم ایستادیم.

ظاهرا بهترین مقام ما در جام جهانی هم ششم بوده است.

بله همین طور است. تلاش ما برای جام جهانی آتی است که اردیبهشت ماه سال آینده در باماها برگزار می شود. بهمن ماه مقدماتی آسیا را پیش رو خواهیم داشت.

گفته بودی جلوی برزیل بازی نمی کنی!

همین طور هم بود. پارگی زیر شکم داشتم و در بازی با روسیه هم کشاله ام دچار کشیدگی شد و قرار نبود بازی کنم. به زور آمپول در درون دروازه ایستادم. اینجا جا دارد از دکتر آفتابی، بنی جمالی، عرب و خانم دکتر هراتیان تشکر کنم که به من خیلی لطف داشتند.

در این دوره از بازی ها نه شوت زدی و نه گل!

این به خاطر مصدومیت بود و اصلا شرایط پیش نیامد. ضمن اینکه توصیه کادر فنی این بود که به خاطر شرایط فیزیکی ام فقط درون دروازه بایستم و نیتم تنها دروازه بانی باشد.

عکس شما با یکی از مدل های ایرانی ساکن دبی به طور گسترده در فضای مجازی پخش شده! نگران نیستید این عکس ها برایتان حاشیه ایجاد کند؟

نه. برای چه؟ خب ما در دبی به همه هواداران ایرانی تیم ملی فوتبال ساحلی احترام می گذاشتیم و نمی توانستیم تماشاگران را از هم جدا کنیم و با یکی عکس بگیریم و با یکی عکس نگیریم. البته من و همه بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در عکس گرفتن فاصله و قوانین را رعایت می کردیم تا خدای ناکرده حرف و حدیثی پیش نیاید. جالب اینکه بدانید این خانمی که شما به آن اشاره کردید اعضای خانواده اش از جمله برادرانش هم با من عکس گرفتند اما به خاطر شرایط ایشان، عکس او بازتاب بیشتری در فضای مجازی داشت و من مقصر نیستم.

کسب عنوان نایب قهرمانی در جام بین قاره ای نشان می دهد که تیم ملی فوتبال ساحلی با مربی ایرانی هم می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

بله همین طور است. من به شخصه اوکتاویو را دوست داشتم و دارم. اما به صراحت می گویم میر شمسی هم مربی مورد علاقه ما بازیکنان است. تیم ملی در جام بین قاره ای ارائه گر بازی های خوبی بوده و ما هم در فاز دفاع و هم در فاز حمله با تاکتیک جدیدی بازی کردیم. تیم روز به روز پخته تر می شود و هنوز جا برای بهتر شدن دارد.

طبیعتا بازی با آمریکا حساسیت های خاص خود را داشت.

همین طور بود. من در برابر آمریکا بازی نکرده بودم. پیش تر یک بار ایران در جام جهانی با آمریکا بازی کرده بود که در ضربات پنالتی مغلوب شد. سعی ما در این بازی بر این بود که با آرامش بازی کنیم و در ضربات نهایی دقت عمل لازم را داشته باشیم که خوشبختانه این چنین هم شد و به پیروزی خوبی دست یافتیم.

حرف خاصی باقی نمانده؟

ما می توانستیم در برابر برزیل بهتر بازی کنیم و بهتر نتیجه بگیریم. خودم هم اگر شرایط جسمانی بهتری داشتم می توانستم بیشتر به تیم ملی کمک کنم.
همچنین می خواهم از رئیس فدراسیون فوتبال تشکر کنم که در دبی حاضر شد و چند بازی ما را از نزدیک دید. این اتفاق نشان می دهد که فدراسیون فوتبال به فوتبال ساحلی اهمیت می دهد.

 

جدید ترین عکس سحر قریشی در زمینه مدلینگ!!!+عکس

سوژه شدن تیپ ومدل موی عجیب ریحانا خواننده معروف زن!!!+عکس

عکس های جدید از چهره متفاوت سارا خوئینی ها به عنوان مدل آرایشی!!

صدف طاهریان در ترکیه مدل لوازم آرایشی شد!!!+عکس

عکس نیوشا ضیغمی بعنوان مدل آرایشی!!!+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا