سینما،تئاتر،تلوزیون

عکس سوتی شرعی در قسمت ۲۶ سریال شهرزاد

5/5 - (1 امتیاز)

عکس سوتی شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد

عکس سوتی شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد
عکس سوتی شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد

سوتی شرعی شهرزاد

عکس سوتی شرعی و گاف در قسمت 26 شهرزاد که گاف آشکار شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد این روزها در فضای مجازی پخش و منتشر شده است.

گاف شرعی سریال شهرزاد

یک گاف آشکار شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد نشان داد این مجموعه در روزهای پایانی فصل اول هم دچار ضعف داستان شده و هم با بی توجهی گروه نویسنده تعداد گاف‌ های آن افزوده شده است.

در قسمت‌ های قبلی سریال شهرزاد، بینندگان بیشتر روی گاف‌ های عادی مانند لباس یقه اسکی پوشیدن شهرزاد در مرداد ماه سال 32 که اوج گرما است و اینکه چرا بازیگر زن این سریال در دهه 30 کیف چرم مارک خارجی مدل سال جدید را دارد، مطرح می کردند و کمتر پیش می آمد سوتی های این سریال از این موارد بیشتر شود. ولی در قسمت 26 یعنی دو قسمت باقی مانده به پایان سریال که اتفاقاً از جذاب‌ ترین و به لحاظ دیالوگ‌ ها از به یادماندنی‌ترین قسمت‌ های شهرزاد است، یک گاف اساسی در شهرزاد دیده شد.

بحث شرعی محرمیت میان داماد و مادر زن که محرمیتی ابدی به شمار می رود و از نظر شرع حتی بعد از جاری شدن صیغه طلاق میان زن و شوهر محرمیت عروس به پدر شوهر و محرمیت داماد به مادر همسرش تا ابد باقی می ماند. این درحالی است که وقتی قباد داماد سابق‌ مادر شهرزاد می خواهد دستش را ببوسد، مانع این کار می‌ شود و خطاب به داماد سابقش می گوید، «آقا قباد این چه کاریه محرمی گفتند نامحرمی گفتند!»

عکس سوتی شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد
عکس سوتی شرعی در قسمت 26 سریال شهرزاد

اضافه شدن دو قسمت دیگر به سریال شهرزاد در میانه‌ های کار و شایعاتی درباره اختلاف میان تیم سازنده این سریال باعث شده تا در قسمت‌ های انتهایی این مجموعه نمایشی، شاهد افت داستان باشیم.

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا