عکس های جنجالی سیگار کشیدن سولماز غنی و کشف حجاب وی+عکس

عکس های جنجالی از کشف حجاب سولماز غنی بازیگر زن ایرانی که در سریال دردسرهای عظیم 2بازی کرده است و در این عکس ها سولماز غنی در حال قلیان و سیگار کشیدن است.

عکس های جنجالی سیگار کشیدن سولماز غنی و کشف حجاب وی+عکس

عکس های جنجالی سیگار کشیدن سولماز غنی و کشف حجاب وی+عکس

در ماه رمضان امسال مردم به تماشای سریال دردسرهای عظیم ۲ نشستند. در این سریال خواهر زن عموی بهار (نامزد لطیف) به جعل سند برای بالا کشیدن خانه‌ی مادر شوهر خواهرش اقدام کرد و شخصیتی فریبکار و پول دوست را به تصویر می‌کشید که از هیچ کاری برای رسیدن به پول چشم پوشی نمی‌کند. سولماز غنی به خوبی از عهده‌ی ایفای نقش این زن دردسرساز برآمد.
سولماز غنی در سال ۱۳۵۶ در پایتخت به دنیا آمده است. حضور او در سینما با فیلم اتانازی بود. سولماز هنگامی که جوان‌تر بود در سریال تب سرد نقش مرضیه را بازی کرد.تجربه‌ی همکاری با کیانوش عیاری را با مجموعه هزاران چشم به‌دست آورد. سریال‌های ۵ کیلومتر تا بهشت به کارگردانی علیرضا افخمی و سرنوشت به کارگردانی محمد رضا زهتابی از دیگر آثاری هستند که او در آنها ایفای نقش کرده است.

تصاویری از این هنرمند منتشر شده است که در یکی از آنها وی در کنار قلیان است و در دیگری او سیگار به‌دست است. هرچند که در تصاویر سولماز سیگار نمی‌کشد اما سیگار نیمه دود شده‌ای که در تصویر در دست چپش است باید توسط خودش کشیده شده باشد مگر اینکه تصور کنیم مردی که همراهش است دوتا دوتا سیگار می‌کشد.

در ایران زنان قلیان می‌کشند و متأسفانه درباره‌ی رها کردن ان گوش شنوایی ندارند و به هیچ صراطی مستقیم نیستند. خطرهای قلیان کشیدن از سمت پزشکان بسیار بیشتر از کشیدن سیگار ارزیابی شده است. همه‌ی مردم باید تلاش کنند قلیان و سیگار را از زنان و مردانی که به آنها اعتیاد پیدا کرده‌اند بگیرند تا از بیماری‌های زیادی مانند سرطان و از کوتاهی عمر تنها به دلیل چند دقیقه لذت دود کردن جلوگیری شود.

 

بهاره رهنما:اینجا کافه دارهستم نه بازیگر!!از کافه داری لذت می برم!!

افسردگی وفقر بازیگران!!!+سکه طلای تقلبی بجای دستمزد!!!!!

عکس جشن تولد۳۱سالگی پریناز ایزدیار بازیگرکشورمان!!+عکس

شوخی مهران مدیری با سن یک بازیگر زن!

 

 *توجه *

با درخواست خانم غنی دو مورد از تصاویر از سایت حذف شد

ضمنا کشف حجاب ایشان، از طرف خودشان تکذیب شده است و موردی مبنی بر کشف حجاب ایشان وجود ندارد

کامنت های تایید شده : ۳ عدد

  • بعله بعله بسیار عالی….. کسی نمیاد ب ایشون فحشی چیزی بده احیانا؟؟؟ خوب بلدن ب بقیه ک کشف حجاب میکنن فحش بدن حالا چی شده؟ نکنه کم کشف حجاب کرده؟ احتمالا ب جای گردن باید پروپاچشو میریخت بیرون

  • وای خدایا مردم از خنده الان مشکل شما ک این خبرو نوشتین سیگار کشیدن سولمازه؟؟؟ حجابش ک مشکل نداره خدای نکرده دربارش مانور بدین؟ یعنی خاک بر سر منافقتون

    • بی حجاب هست که روتوش شده…

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.