اخباراخبار حوادث

عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر ۳۰۰ هزار تومان

4/5 - (3 امتیاز)

عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان

عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان
عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان

خودکشی در بیمارستان میلاد

علت خودکشی مرد 47 ساله در بیمارستان میلاد تهران و عکس های فاجعه خودکشی در بیمارستان میلاد دیروز جمعه 11 اردیبهشت 95 و کلیپ خودکشی را قرار داده ایم.

این حادثه بعد از ظهر جمعه در یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران رخ داد. به گفته شاهدان، مرد میانسال درحالی‌که از درد به‌ خودش می‌ پیچید، وارد بیمارستان شد تا پذیرش شود. مسئولان پذیرش اما گفتند که تاریخ دفترچه‌ اش منقضی شده و او باید 300 هزار تومان واریز کند تا پذیرش شود.

مرد اما پولی همراهش نبود و هر چه او و همراهانش اصرار کردند که تا واریز شدن پول، او را پذیرش کنند، کسی گوشش بدهکار نبود. لحظاتی بعد مرد از درد روی زمین افتاد و در مقابل چشمان ده‌ ها شاهد می‌ غلتید و فریاد می‌ زد اما وقتی دید کسی به دادش نمی‌ رسد، در نهایت خود را از طبقه سوم به پایین پرت کرد.

این حادثه افراد حاضر در این بیمارستان دولتی را شوکه کرد. برادر مرد میانسال ماجرای حادثه را اینطور توضیح می‌ دهد: برادرم علی شفیعی نام دارد و در بویین‌زهرا زندگی می‌ کند و راننده نیسان است. او حوالی ظهر جمعه دچار درد شدید شکم شد طوری که از شدت درد به‌خودش می‌ پیچید.

2 نفر از آشنایان به کمکش رفتند و او را با ماشین به تهران منتقل کردند تا به بیمارستان… برود. وقتی به بیمارستان رسیدند، برادرم دفترچه‌ اش را داد اما گفتند که تاریخ دفترچه گذشته و باید 300 هزار تومان پرداخت کند. برادرم گفت که بیمه است و تنها چند روز از تاریخ دفترچه گذشته و آنها می‌ توانند از سیستم‌ شان استعلام بگیرند.

اما حرف مسئولان پذیرش یکی بود. آنها 300 هزار تومان می‌ خواستند. نه برادرم و نه همراهانش، پولی نداشتند. در آن زمان من برای رای‌ گیری به روستایی دور افتاده رفته بودم و امکان این را نداشتم که این پول را کارت به کارت کنم. با خواهرم تماس گرفتند و او گفت که خودش را می‌ رساند و پول را واریز می‌ کند. اما با این حال برادرم هر چه اصرار کرد که تا رسیدن خواهرم او را پذیرش کنند، قبول نکردند.

عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان
عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان

ده‌ها نفر دیدند که چطور برادرم از شدت درد روی زمین می‌ غلتید و فریاد می‌ زد. آنها حال برادرم را دیدند و کاری نکردند. تحمل درد آنقدر برایش سخت شده بود که در نهایت تصمیم گرفت خودش را از طبقه سوم به پایین پرت کند. درست چند دقیقه بعد از این حادثه بود که خواهرم به بیمارستان رسید اما دیر شده بود. این اتفاق هولناک در حالی رخ داد که بسیاری از مراجعه‌ کنندگان به بیمارستان شاهد آن بودند و در تماس با همشهری این حادثه را تأیید کردند. علی شفیعی پس از این حادثه به‌ دلیل شدت جراحاتی که دیده بود به کما رفت و حالا در بخش مراقبت‌ های ویژه بستری است.

عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان
عکس خودکشی در بیمارستان میلاد بخاطر 300 هزار تومان

برادرش با گریه می‌ گوید: به‌ خاطر 300 هزار تومان، کاری کردند که برادرم چنین تصمیمی بگیرد. او متاهل است و 2 بچه زیر 10 سال دارد. حالا می‌ گویند که او در کماست. یکی می‌ گوید مرگ مغزی شده و دیگری می‌ گوید دیگر امیدی به بازگشتش نیست. ما از بیمارستان شکایت کرده‌ ایم و امیدواریم مسئولان به این شکایت رسیدگی کنند. براساس این گزارش، تلاش زیادی شد تا با مسئولان بیمارستان درباره این حادثه گفت‌ و گو شود اما تماس‌ های مکرر با بیمارستان بی‌ فایده بود اما پرسنل بیمارستان اصل وقوع این حادثه را تأیید کردند.

دانلود فیلم خودکشی بیمار در بیمارستان میلاد

::

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا