پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

مژده به همه شما که از لک و چروک پوستتان خسته شده اید چرا که ژاپنی ها روشی برای پوشاندن 5 نقص عضو پوست بدون استفاده از کرم و کانسیلرها پیدا کرده اند.

 

پوشاندن لک و چروک بدون کرم و کانسیلر

تکنولوژی پیشرفته با استفاده از یک آینه دقت بالا و چسبی به نام پوست دوم بدون استفاده از کرم پودر و کانسیلرها می تواند پوشاندن لک و چروک را به طور بی نظیر انجام دهد.

تمدید آرایش برای کسانی که پوستشان دچار نواقصی مثل لک و چین و چروک است جزیی از برنامه روتین روزانه شان است، اما این کار بسیار خسته کننده است. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی به فکر چاره ای برای رفع این مشکل افتاده اند و امروزه روشی را اختراع کرده اند که به آن “پوست دوم” می گویند.

کمپانی پاناسونیک این تکنولوژی را “برچسب آرایشی” نامیده است، ورق بسیار نازک و ظریف که به خوبی نواقص پوست صورت را پوشش می دهد.

طرز کار آینه هوشمند پاناسونیک برای پوشاندن لک و چروک بدون کرم و کانسیلر

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

پوشاندن لک و چروک بدون کرم

با تکنولوژی جدید به جای پوشش لک و چین و چروک به وسیله کرم پودر، پنکک و یا کانسیلر از نوعی برچسب که توسط پرینتر مخصوصی چاپ می شود، استفاده می کنند.

بر اساس اطلاعیه ای که کمپانی پاناسونیک در اول دسامبر منتشر کرده است، برای تولید برچسب آرایشی از یک آینه هوشمند که 5 دسته از مشکلات پوست از جمله لک، چین و چروک و شفافیت پوست را به همراه دوربینی در زیر لامپ های ال ای دی تشخیص می دهد، استفاده شده است. بعد از حدود دو دقیقه بررسی پوست پرینتر برچسبی را که مناسب با رنگ و مشکل پوست است در ابعاد ده سانتیمتر چاپ می کند. پشت برچسب را با کمی آب خیس می کنند و در ناحیه مورد نظر می چسبانند و مشتری می تواند به راحتی دیگر محصولات آرایشی خود را نیز روی آن استفاده کند. این برچسب ها به راحتی و به کمک آب از پوست جدا می شوند.

 

۶اشتباه رایج در اصلاح با تیغ که باعث آسیب پوست میشود!!

تزریق کردن گاز co2 برای جوانسازی پوست خوب است یا بد؟

چگونه میتوانیم ازشرجوش های صورت خلاص شویم؟

اشنایی با عوارض بسیار خطرناک رنگ کردن مکرر مو

ایا میدانید چگونه از ترک خوردن رژ روی لب جلوگیری کنیم؟

روش هایی بسیار ساده برای زیبایی بینی با جراحی و بدون جراحی

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.