مد و زیباییآرایش و زیبایی

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی + فیلم آموزشی

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

گذاشتن مژه مصنوعی

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی

 

گذاشتن مژه مصنوعی به چشم ها از ذیگر موارد آرایشی خانم ها است زیرا داشتن مژهای بلند باعث می شود که چشم ها زیباتر و درشت تربه نظر  برسد . و داشتن چشم های زیبا باعث افزایش زیبایی صورت شده .اما قابل تذکر است که اگر موارد بهداشتی را در گذاشتن مژه رعایت نکنید احتمال عوارض خطرناکی را برای شما به همراه دارد .می توانید برای بهتر انجام دادن گذاشتن مژه فیلم آموزشی ما را ببینید و تا آخر این پست با ما همراه باشید .

 

اموزش گذاشتن مژه مصنوعی

وسایل مورد نیاز  برای گذاشتن مژه مصنوعی

نوشته های مشابه

 قیچی، یک جفت مژه مصنوعی و چسب مژه 

ابتدا مژه های مصنوعی را از محل خود در داخل حعبه جدا کرده و سپس از چسب مژه استفاده می کنیمم و در قسمت بالایی مژه را چسب می زنیم  و به موت سی ثانیه صبر می کنیم تا کمی چسب خشک شود .سپس مژه را به وسیله موچین گرفته و آنها را در نزک ترین نقطه مژه های خودمان می چسبانیم .با حرکت دادن مژها به راحتی آنها را روی مژه قرار می دهیم .می توانیم قبل از گذاشتن مژه یا بعد از گذاشتن مژه از ریمل استفاده کرد .

 

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی

 

روش دیگر مژه گذاشتن :
ابتدا تصمیم می گیریم  که آیا می خواهیم مژه را به چند قسمت تقسیم کنیم؟ اگر قصد دارید آن را به چهار قسمت تقسیم کنید، انگشت شست خود در وسط مژه قراردهید و سپس نیمی از نیمه را قیچی کنید.سپس نیمه اصلی را قیچی کنید.بقیه را نیز به همین روش نیمه به نیمه قیچی کنید.اگر در انتها، بخشی اضافه ای هنوز وجود داشت، آن را نیز قیچی کنید.یک چهارم انتهایی مژه را به چسب مژه آغشته کرده و برای آنکه کاملا چسبناک شود دو دقیقه نگه دارید.آن را در بخش انتهایی خط مژه قرار دهید.

 

عوارض گذاشتن مژه مصنوعی
عوارض گذاشتن مژه مصنوعی

عوارض استفاده  مژه مصنوعی

مژه‌های مصنوعی هنگامی که به مژه‌ها می‌چسبد می تواند واکنشات شدیدی روی پوست و چشم ایجاد کند. برخی اوقات چسب های که برای چسبانده مژه به کار می رود از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و باعث حساسیتهای چشمی و پوستی گردد.بنابراین قبل استفاده از چسب مژه از کیفیت چسب اطمینان پیدا کنید .حتی آزردگی مختصری چشم می تواند منجر به آسیب دیدن چشم شده و حتی گاه بینایی را از بین ببرد.

چسباندن نادرست مژه می‌تواند باعث آسیب  به مژه های طبیعی شده. فشار زیاد ناشی از مژه‌های مصنوعی می تواند منجر به آسیب فولیکول های مو شده و به طور موقت یا دائم رشد مژه قطع شود.

عملکرد مژه در چشم حفاظت از چشم در برابر غبار و عرق و ورود مواد خارجی به چشم است .حال مژه های مصنوعی می تواند منبع آلودگی باکتری باشد با چسباندن مژهای الوده به چشم ورود این مواد را به چشم راحت کرده ایم و می تواند منجر به عفونت چشم بشود .

بهتر است با فردی که اطلاعات کافی در زمینه انتخاب محصولات با کیفیت دارد مشورت کنید تا استانداردهای آن را به شما معرفی کند. شاید خطرناک ترین عوارض جانبی مژه های مصنوعی، آلودگی آن باشد که می تواند منجر به عفونت و از دست دادن بینایی شود.

شاید برایتان مهم باشد :رفع تیرگی دور چشم و پاک کردن سایه ابرو 

 

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا