رژیم لاغری سریع 3 روزه برای عید نوروز 95

رژیم لاغری سریع 3 روزه برای عید نوروز 95

رژیم لاغری سریع 3 روزه برای عید نوروز 95

رژیم لاغری

آموزش رژیم لاغری سریع و ساده در 3 روز که برای ایام عید نوروز 95 آماده شده است که یک رژیم لاغری سریع در عید نوروز 95 را در زیر می توانید مطالعه کنید.

جعغری ماده ای معجزه‌ آسا و پرخواص است که در کاهش وزن سریع و موثر نیز نقش مهمی را ایفا می‌ کند. جعفری از جمله گیاهانی است که چاشنی خوش طعمی برای بسیاری از غذاها و خوراکی‌ ها محسوب می‌ شود. افزایش مقدار مصرف جعفری می‌ تواند از بدن سم‌ زدایی کند و روند کاهش وزن را تسریع بخشد. متاسفانه مقادیری از جعفری که افراد در تهیه وعده‌ های غذایی خود استفاده می‌ کنند بسیار کم و ناچیز است و نمی‌ تواند تاثیر چندانی داشته باشد.

برای اینکه بیشتر از خواص جعفری استفاده کنید باید مصرف آن را افزایش دهید. برای این کار می‌ توانید یک دسته جعفری را خرد کنید و به آن آبلیمو اضافه کنید و در طول روز آن را مصرف کنید. اگر از طعم آن خوشتان نمی‌ آید می‌ توانید آن را به مواد غذا هایی که در روز می‌ خورید اضافه کنید. برای افزایش تاثیر آن بهتر است که آن را به طور ناشتا استفاده کنید.

2 روز در هفته این روند را تکرار کنید تا تاثیر آن را تجربه کنید. بیش از 2 روز در هفته آن را مصرف نکنید.

علاوه بر خاصیت سم‌ زدایی و چربی‌ سوزی، جعفری تاثیرات مثبت دیگری بر بدن دارد که از جمله مهم‌ ترین خواص‌ آن می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای خواص دارویی

دارای خاصیت آنتی اکسیدانی

دفع باکتری‌ ها و سموم بدن

چربی‌ سوزی موثر

کاهش کلسترول

کاهش فشار خون

درمان عفونت‌ های دستگاه ادراری

درمان اختلالات و بیماری‌ های کلیوی

منبع: The Science of Eating

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.