اخباراخبار اجتماعی

نتیجه دادگاه قاتل ستایش قریشی چه شد

5/5 - (1 امتیاز)

نتیجه دادگاه قاتل ستایش قریشی چه شد

عکس ستایش قریشی ، دادگاه ستایش قریشی
عکس ستایش قریشی ، دادگاه ستایش قریشی

 

به گزارش سایت تفریحی نماگرد در مورد نتیجه دادگاه قاتل ستایش قریشی ، مطلبی برای شما عزیزان آماده نموده ایم که باعث ناراحتی گروه نماگرد شد در هر صورت

اتفاق ناگواری است که افتاده است و از همینجا برای خانواده ستایش آرزوی صبر میکنیم …

 

،ابوالقاسم مرادطلب با بیان اینکه روز گذشته آخرین دفاعیات قاتل ستایش اخذ شد، در خصوص انگیزه قتل توسط این فرد توضیح داد: انگیزه اولیه قاتل ستایش، قصد ارتکاب عمل خلاف منافی عفت بوده است.  وی با اشاره به اعترافات قاتل ستایش افزود: این فرد اعلام کرده که از سن 15 سالگی با بعضی از اشخاص جنس مخالف رابطه نامشروع داشته است.
دادستان عمومی و انقلاب ورامین عنوان کرد: بر اساس اعترافات قاتل ستایش، این شخص در صبح روز حادثه به وسیله گوشی همراهش در حالی که در مدرسه بوده به مشاهده کلیپ‌های مستهجن مبادرت کرده است و این در حالی است که جنایت بعدازظهر همان روز به وقوع پیوست.
دادستان عمومی و انقلاب ورامین ادامه داد: با سوالاتی که از او پرسیده شد به این نتیجه رسیدیم که این فرد به مسائل مذهبی هم گرایشی نداشته است.
مرادطلب با اشاره به قسمتی دیگر از اعترافات قاتل ستایش اضافه کرد: بر اساس اظهارات اخذ شده از قتل ستایش، او از سن 15 سالگی هرازگاهی مشروب مصرف می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین با بیان اینکه از قاتل ستایش در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌شود تا پرونده شخصیت‌شناسی او تکمیل شود، اضافه کرد: نظر مددکار اجتماعی برای تکمیل پرونده باقی مانده است بنابراین پس از اخذ نظر او، پرونده را به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا در نظریه پزشکی قانونی تجاوز به ستایش تایید شده است یا خیر، گفت: ما باید در کیفرخواست در خصوص این موضوع اظهارنظر کنیم و طبق قانون، کیفرخواست تا زمانی که به دادگاه برسد محرمانه است و ما در این خصوص نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم.
مرادطلب در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با توجه به سن قاتل که زیر 18 است، پیش‌بینی شما در خصوص صدور حکم او چیست و آیا برای او حکم اعدام صادر می‌شود، توضیح داد: در این مورد ما نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم چون مرجع صدور حکم، دادگاه کیفری یک است. ممکن است اظهار نظر ما با تصمیمی که قرار است از سوی آنها اخذ شود مغایرت داشته باشد. صدور حکم اعدام یا هر حکمی دیگر بر عهده این دادگاه است.

 

مطلب مرتبط : عکس واکنش بازیگران به قتل ستایش قریشی ۶ ساله

منبع : سایت تفریحی نماگرد

‫۲ دیدگاه ها

  1. واقعا بی عدالتی موج میزنه چرا این قاتل کثیف اعدام نشده؟؟؟ نکنه با این بازیا میخوان فراریش بدن؟؟؟؟ شاید اگه این موجود کثیف زودتر اعدام شده بود اینهمه بچه از گوشه گوشه ی کشور به قتل نمیرسیدن روح این بچه ارامش نداره بدونین اه خانوادش همه رو میگیره???

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا