زناشوییسلامت

نکات مهم مربوط به رابطه جنسی والدین با وجود فرزندان در خانه

اولین نفری باشید که امتیاز میدهد.

رابطه جنسی در حضور فرزند

رابطه جنسی در حضور فرزند
رابطه جنسی در حضور فرزند

آیا میدانستید که روانپزشکان اکیدا توصیه میکنند که والدین به هیچ وجه در حضور فرزندشان رابطه جنسی نداشته باشند، حتی در اتاقی که نوزاد خواب است نیز با یکدیگر رابطه زناشویی نداشته باشند.

چطور با وجود بچه ها در خانه با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید

یک مشاور خانواده به همسران توصیه موکد کرد هرگز درحضور حتی نوزادشان رابطه جنسی نداشته باشند و در صورت مشاهده توسط فرزندان چگونه به آنها پاسخ دهند.
خیلی از پدر و مادرها در این باره سوال می پرسند که اگر فرزندان، والدین خود را در حین رابطه جنسی ببینند، باید با آنها چگونه برخورد کنند و به فرزندانشان چه بگویند، در پاسخ باید تاکید کنم روانپزشکان توصیه اکید می کنند والدین حتی در اتاقی که نوزاد هم خوابیده، به هیچ وجه نباید رابطه زناشویی داشته باشند.

رابطه جنسی در حضور فرزند
رابطه جنسی در حضور فرزند

وی افزود:والدین حتما باید اتاق خواب خود را از نوزاد و کودک خود جدا کنند و به بچه ها یاد بدهند هنگام ورود به اتاق خواب والدین در بزنند .

این مشاور خانواده تاکید می کند :اگر در هر صورت کودک شاهد رابطه جنسی والدین شد، به دلیل ناآگاهی از چنین رابطهای دچار اضطراب می شود و گمان می کند والدین با یکدیگر مشاجره و دعوا می کنند و احتمالا پدر می خواهد به مادرش آسیب برساند.

این حس باعث نفرت کودکان از پدر می شود و معمولا در پسربچه ها شدید تر هم هست، در این صورت باید پدر بلافاصله با فرزندش صحبت کند و به او توضیح دهد او مثلا در حال انجام یک بازی بوده است و اصلا جای نگرانی نیست و او بشدت مادرش را دوست دارد.

 

این روانشناس تاکید می کند:نکته مهم این است که باید همان هنگام سوءظن های کودک را برطرف کرد و نگذاشت در ذهن کودک به عقده های روانی تبدیل شود. مادر هم کودکش را در آغوش بکشد و خود را شاداب نشان دهد که کودک خاطر جمع شود ، کسی قصد آزار رساندن به او را نداشته است.

رابطه جنسی در حضور فرزند
رابطه جنسی در حضور فرزند

صفری به والدین توصیه می کند:در هر حال به هیچ وجه نباید رابطه جنسی در حضور کودک انجام شود، چون مشاهده این گونه صحنه ها موجب مشکلات روانی و حتی بلوغ زودرس در آینده کودکان می شود و خانواده ها باید به این موضوع خیلی توجه داشته باشند.

 

تفکر در مورد رابطه جنسی در طول روز

رابطه جنسی سالم چگونه رابطه ای است؟

ایا میدانید چرا دوست دارید هنگام رابطه جنسی همه جا تاریک باشد؟

مردان در رابطه جنسی از زنان سه خواسته اصلی دارند!

ایا میدانستید میل جنسی مردان در صبح بیشتر از زنان است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا