زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

انتخاب انواع رژ لب های قرمز برای رنگ پوست های مختلف

4.4/5 - (8 امتیاز)
[ type=”blue”]انتخاب انواع  رژ لب های قرمز برای رنگ پوست ها ی مختلف باید با کمی دقت همراه باشد.شما با انتخاب بهترین رنگ رژ لب برای خود می توانید همیشه چهره ای شاداب داشته باشید پس با ما در نماگرد همراه باشید.

انواع رژ لب های قرمز
انتخاب انواع رژلب های قرمز

انتخاب انواع رژ لب های قرمز

اگر انتخاب رژ لب قرمز را بر اساس رنگ پوست قرار دهیم می توانید برای خود چهره ای زیبا و بی نظیر بسازید. اگر شما از رژ لب قرمز در آرایش خود استفاده می کنید دیگر نیازی به آرایش زیادی برای چشم ها ندارید زیرا با انتخاب این رژ لب توجه بیشتربه سمت لب های شما می باشد.

 

رژ لب قرمز برای پوستهای بسیار روشن

خانمهایی که پوست بسیار روشنی دارند می‌توانند از رژلب‌های قرمز تیره، استفاده کنند.  که به دنبال رژ لب قرمز با تن سرد باشید، رژی که به رنگ توت نزدیکتر باشد. این رنگ، کنتراست (متضاد) رنگ صورتی در چهره شما می‌باشد.افرادی که پوست روشن و سفید دارند می توانند از رنگ قرمز با سایه های آبی استفاده کنند.

نوشته های مشابه
انواع رژ لب های قرمز
انتخاب انواع رژلب های قرمز برای پوست

 

رژ لب قرمز برای پوستهای صورتی

افرادی که دارای پوست صورتی هستند از یک رژ لب قرمز روشن استفاده کنند .برای آرایش لب خود با یک مداد خنثی دور لب خود را خط بکشید تا ظاهر لب زیبا بشود و سپس از رژ لب قرمز خود استفاده کنید.

[ type=”red”]بیشتر بدانید :عمل جراحی غنچه کردن لب،24 روش لایه برداری لب،آموزش استفاده ار رژ لب اکلیلی ،انواع فرم لب 

رژ لب قرمز برای پوستهای زرد

افرادی که دارای رنگ پوست زرد هستند از رنگ های قرمزی که به رنگ شرابی یا توتی شهرت دارد استفاده کنند. زیرا آنها، مکمل ته رنگ‌های سبز و زرد موجود در پوست شما هستند. رژ لب‌هایی که دارای ته رنگ ارغوانی سیر باشند، بسیار عالی هستند.

انواع رژ لب های قرمز
انتخاب انواع رژلب های قرمز

رژ لب قرمز برای پوست‌های تیره

اگر رنگ پوست شما تیره است،  بهترین رنگ‌ای قرمز برای رنگ چهره‌های گرم و تیره،مناسب است رنگ‌های قرمز نارنجی می‌باشد.خانم‌های تیره‌تر بسیار خوش شانس هستند. آنها می‌توانند با حداقل آرایش، یک لب ضخیم و درخشان داشته باشند یعنی می‌توانید اساسا هر رنگی را که می‌خواهید انتخاب کنید.

 

انواع رژ لب های قرمز
انتخاب انواع رژلب های قرمز

رژ لب قرمز برای پوست تیره تر

چهره هایی با پوست های تیره تر، به طور کلی می توانند از طیف گسترده ای از رنگ های پر زرق و برق نارنجی تا آبی خنثی و حتی سایه های خاکستری در کنار رنگ قرمز استفاده کنند. این رنگ پوست دنیای متنوع و گسترده ای از رنگ ها را پیش روی این افراد می گذارد.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا