زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

چگونه رژ لب قرمز بزنیم به همراه فیلم آموزشی

4.2/5 - (9 امتیاز)
[ type=”blue”]استفاده ار رژ لب قرمز در آرایش صورت ظاهری زیبا و با طراوت را برای شما به ارمغان می آورد. فقط رنگ رژ لب قرمز را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید.

رژ لب قرمز
رژ لب قرمز

انتخاب رژ لب قرمز بر اساس رنگ پوست 

اگر پوست روشنی دارید، رنگ‌های قرمز سرد با تناژ رنگ آبی را انتخاب کنید تا لب هایتان جذاب‌تر شود..مثلا رنگ قرمز سیب آبنباتی یا قرمز گیلاس.افرادی با رنگ پوست تیره باید رنگ‌های قرمز گرمی انتخاب کنند که ته رنگ‌های قهوه‌ای یا نارنجی داشته باشد. این رنگ‌ها به رنگ چهره‌های تیره،زیبایی خاصی می‌دهد.

رژ لب قرمز
رژ لب قرمز

آماده سازی لب

برای اینکه رژ لبتان بخوبی روی لبتان بنشیند.می‌توانید از کانسیلر معمولی استفاده کنید. فقط کمی از آن را روی نوک انگشتانتان بزنید و روی لبتان بکشید. با این کار، لبتان دقیقا به رنگ رژ در می‌آید و رنگدانه‌های رژ نیز برای مدت طولانی تری روی لبتان باقی می‌مانند. یک راه دیگر برای جلوگیری از پخش شدن رنگ روی لب‌ها این است که با یک مداد بی‌رنگ، خط لب بکشید. یک مداد روشن و حاوی موم مانند یک دریچه(دروازه) عمل می‌کند بنابراین رنگ رژ پخش نخواهد شد و احتمال کشیدن خط لب ناهماهنگ که معمولا با مدادهای معمولی ایجاد می‌شود، کاهش می‌یابد.

رژ لب قرمز
رژ لب قرمز

[ type=”red”]بیشتر بدانید :انتخاب رژ لب قرمز بر اساس رنگ پوست ، انواع فرم لب ،اصول آرایش لب ،رنگ رژ لب سال 98

نوشته های مشابه

جلوگیری ازمالیده شدن رژ لب به دندان ها

برای جلوگیری از این مسئله، دو دندان جلویی تان را با کمی‌وازلین(نگران نباشید، طعم خاصی ندارد)بپوشانید. این کار یک سد نامرئی ایجاد می‌کند که جلوی چسبیدن رنگ به دندانتان را می‌گیرد. اگر به نرم کننده لب علاقه دارید می‌توانید کمی از آن را بعد از زدن رژ، روی لبتان بزنید تا رژ لبتان را روی لبتان محکم کند.

رژ لب قرمز
رژ لب قرمز

هماهنگی آرایش صورت با رژ لب قرمز  

وقتی می‌خواهید از یک رژ پر رنگ استفاده کنید چشمانتان را زیاد آرایش نکنید فقط روی یکی از اجزای صورتتان کار کنید تا اعضای صورتتان برای جلب توجه با هم رقابت نکنند. در عوض فقط کمی‌ریمل، خط چشم و یک رژ گونه روشن بزنید. یک رژ لب بسیار درخشان و مرطوب، ظاهر شما را جوان و شاداب نشان می‌دهد. از فرمول‌های مات که می‌توانند لب‌ها را خشک کنند و شما را مسن‌تر نشان دهند استفاده نکنید.

 

فیلم آموزشی آرایش لب با رژ لب قرمز 

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا