اخبار

واکنش تند سعید عبدولی به فیلم منشوری منتشر شده اش!!!!+عکس

5/5 - (1 امتیاز)

واکنش تند سعید عبدولی به فیلم منشوری منتشر شده اش!!!!+عکس

واکنش تند سعید عبدولی به فیلم منشوری منتشر شده اش!!!!+عکس
واکنش تند سعید عبدولی به فیلم منشوری منتشر شده اش!!!!+عکس

سعید عبدولی قهرمان کشتی المپیک درباره ی اتفاقات وحاشیه های مختلفی که درالمپیک اتفاق افتاد صحبت هایی کرد درادامه گفتوگوی انجام شده با سعید عبدولی را خواهید خواند.

کشتی فرنگی کشورمان در المپیک ریو صاحب ۲ مدال برنز شد که این ۲مدال توسط سعید عبدولی و قاسم رضایی کسب شد.

عبدولی که در المپیک لندن با ناداوری از دور رقابت ها کنار رفت در ریو هم با مشکل داوری روبرو شد تا جایی که کشتی اول خود را به دلیل همین مسئله واگذار کرد اما در مسابقه های بعدی توانست حریفانش را شکست دهد تا به مدال برنز برسد و دستش از مدال کوتاه نماند.

سعید عبدولی درباره اتفاقات و حاشیه های مختلفی که در طول چند وقت اخیر برای او رخ داده مصاحبه ای انجام داده که در ادامه آن را می خوانید:

المپیک ریو دومین تجربه تو در المپیک بود. از عملکردت در ریو راضی هستی؟

المپیک بزرگترین میدان ورزشی جهان است و کسانی که در آن حضور پیدا می کنند در رشته های خود بهترین هستند و اگر کوچکترین اشتباهی انجام دهند از دور رقابت ها کنار می روند. من پیش از المپیک تلاش کردم خودم را به مرز آمادگی برسانم اما تنها در ۵ ماه پایانی بود که تمرینات منظمی داشتم و با یک آمادگی نسبی راهی المپیک شدم.

چرا تنها ۵ ماه تمرین منظم داشتی؟

من قصد داشتم کشتی را برای همیشه کنار بگذارم چون به قدری در این ورزش حق کشی دیده ام که هیچ روحیه ای برای کشتی گرفتن نداشتم. یک ورزشکار برای موفقیت در المپیک باید بتواند فعل خواستن را صرف کند اما نمی توانستم این کار را انجام دهم به طوری که من را به زور و با اصرار به اردوی تیم ملی می فرستادند. حتی آقای بنا هم از روحیه پایین من کلافه شده بود و من را برای مدتی از اردوی تیم ملی کنار گذاشت.

اما با این وجود توانستی در ریو به مدال برنز دست پیدا کنی.

شرایط بدنی من به گونه ای است که اگر تمرین منظمی هم نداشته باشم به راحتی می توانم کشتی بگیرم و در ریو مشکل بدنی نداشتم، اگر ناداوری صورت نمی گرفت به مدال طلا هم می رسیدم. با این وجود خوشحالم که اولین فرنگی کاری هستم که در وزن ۷۵ کیلوگرم سهمیه و مدال المپیک را کسب کردم.

برخی از ورزشکارانی که در ریو نتوانستند نتیجه خوبی کسب کنند ناداوری را عامل اصلی نتیجه نگرفتنشان عنوان کردند، آیا واقعا در مبارزه ای که مقابل کشتی گیر دانمارکی داشتی ناداوری صورت گرفت؟

من هم قبول دارم بعضی از ورزشکاران شکستشان را گردن داور انداختند اما در کشتی من واقعا ناداوری صورت گرفت. کشتی گیر دانمارکی هیچ کاری در مقابل من انجام نداد و من سوار کشتی بودم. متاسفانه داوران به خاطر پول و اعمال نفوذ روس ها باعث شدند من شکست بخورم.

مسابقه کشتی تو مقابل کشتی گیر دانمارکی با یک حاشیه بزرگ همراه بود، تمایل داری درباره این حاشیه صحبت کنی؟

من در اوج عصبانیت حرفی را به زبان آوردم که نباید این کار را می کردم اما یک نفر که متاسفانه ایرانی هم بود از آن صحنه فیلم گرفت و آن را منتشر هم کرد که خدا از او نگذرد. من کسی را که این فیلم را منتشر کرد حلال نمی کنم و او را نمی بخشم. بارها در مسابقات کشتی اتفاقات بدتری رخ می دهد اما کسی آنها را نمی بیند. امیدوارم از این اتفاقات دیگر رخ ندهد.

قصد داری باز هم کشتی بگیری؟

اگر در ریو مدال نمی گرفتم از کشتی خداحافظی می کردم اما با مدال برنزی که در المپیک ریو کسب کردم می خواهم در المپیک ۲۰۲۰ کشتی بگیرم تا مدال برنزم را به طلا تبدیل کنم. اما اگر در ریو مدال نمی رگفتم کشتی را برای همیشه کنار می گذاشتم.

یکی از فرنگی کارانی که انتظار می رفت بتواند در المپیک ریو به مدال دست پیدا کند حمید سوریان بود اما ناباورانه حذف شد. درباره حذف سوریان چه نظری داری؟

با توجه به اینکه سوریان کشتی گیر بزرگی است و افتخارات زیادی برای کشتی فرنگی کسب کرده انتظارات از او به حق بود اما در کشتی فرنگی اتفاقات پیش بینی نشده ای رخ می دهد و متاسفانه این اتفاقات برای سوریان رخ داد.

واکنش تند سعید عبدولی به فیلم منشوری منتشر شده اش!!!!+عکس
واکنش تند سعید عبدولی به فیلم منشوری منتشر شده اش!!!!+عکس

اطلاعی از خداحافظی سوریان از کشتی داری؟

تا جایی که من اطلاع دارم سوریان تا الان از کشتی فرنگی خداحافظی نکرده و شاید هم بخواهد به کشتی گرفتن ادامه بدهد.

با وجود اینکه کشتی فرنگی ۲ مدال برنز کسب کرد انتقادات زیادی نسبت به بنا صورت گرفت. به نظر تو این انتقادات به حق بود؟

رسم بدی که میان ما وجود دارد این است که زمانی که نتیجه خوبی کسب نمی کنی تنهایت می گذارند. بنا برای کشتی فرنگی ایران خیلی زحمت کشیده و نباید در حق او نامهربانی صورت بگیرد.

تو در ۲ المپیک شرکت کردی، سطح کدام یک از این المپیک ها در رشته کشتی فرنگی بالاتر بود؟

در هر ۲ المپیک سطح مسابقات کشتی فرنگی بسیار بالا بود اما نکته ای که باعث تعجبم شد این بود که ریو شهر بسیار بدی بود. این شهر هیچ امکاناتی نداشت و تنها چیزی که در آن زیاد وجود داشت زورگیرهای برزیلی بود. من در بازی های آسیایی گوانگژو، اینچئون و المپیک لندن حضور داشتم . اما ریو تجربه متفاوتی بود و به لحاظ امکانات در سطح بسیار پاییینی قرار داشت.

وقتی از المپیک ریو برگشتی عنوان کردی به عنوان مدافع حرم راهی سوریه می شوی تا با داعشی ها بجنگی، هنوز هم سر حرفت هستی؟

هنوز هم دوست دارم به سوریه بروم و داعشی ها را نابود کنم. منتظرم مسئولان اعلام کنند و هر زمان که این کار انجام شد راهی سوریه می شوم.

و صحبت پایانی.

از شما و همه مردم ایران که برای من دعا کردند تشکر می کنم. امیدوارم توانسته باشم لطف آنها را با این مدال برنز جبران کرده باشم. ضمن اینکه از آقایان حسنوند، لطفی نسب و کریم پور هم سپاسگزاری می کنم.

 

سلفی زورکی رضا عطاران با قهرمانان المپیک!!! + عکس

کنسرت بهنوش بختیاری برای کیمیا علیزاده برنده مدال المپیک۲۰۱۶+عکس

پیام ترانه علیدوستی به کیمیا علیزاده مدال آور المپیک۲۰۱۶ + عکس

عکس فوتبالیست معروف (نیمار) در المپیک ۲۰۱۶ با دو میلیون لایک+عکس جدید

خبر جنجالی حذف المپیک !!!+علت حذف المپیک

واکنش تند بهداد سلیمی بعداز حذف شدن از المپیک:رقابت کثیفی بود ,آقای جلاد سرم را برید

خداحافظی سعید عبدولی از دنیا ی کشتی!!!+عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا