اخباراخبار سیاسی

آخرین نتایج رسمی انتخابات مجلس دهم ۱۱ اردیبهشت ۹۵

5/5 - (1 امتیاز)

آخرین نتایج رسمی انتخابات مجلس دهم 11 اردیبهشت 95

آخرین نتایج رسمی انتخابات مجلس دهم 11 اردیبهشت 95
آخرین نتایج رسمی انتخابات مجلس دهم 11 اردیبهشت 95

نتایج رسمی انتخابات مجلس دهم

آخرین نتایج رسمی انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی امروز 11 اردیبهشت 95 که اسامی منتخبین مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استان‌ ها اعلام شد.

دور دوم انتخابات مجلس، دهم اردیبهشت در 55 حوزه برای گزینش 68 نماینده بین 138 نفر از راه‌یافتگان به دور دوم برگزار شد.این رقابت میان 41 داوطلب اصلاح‌طلب، 57 نماینده اصولگرا،4 نامزداعتدال‌گرا، 36 نامزدمستقل انجام شد.

* در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، منصور مرادی با کسب 28 هزار و 138 رای از مجموع آرای 51045 صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه سنقر، سید جواد حسینی کیا با کسب 14 هزار و 785 رای از مجموع 27 هزار و 491 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار، شکور پورحسین شقلان با کسب 52 هزار و 731 رای از مجموع 101 هزار و 306 آرای صحیح مآخوذه راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه بروجن، خدیجه ربیعی فردانبه با کسب 22 هزار و 275 رای از مجموع 41 هزار و 253 آرای صحیح مآخوذه به مجلس راه یافت.

* شادمهر کاظم‌زاده با کسب ۵۱ هزار و ۶۰۴ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۷۴۲ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه ملایر، احد آزادیخواه با کسب ۳۴ هزار و ۳۱۳ رای از مجموع ۶۷ هزار و ۸۶۷ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان هم سمیه محمودی با کسب ۲۸ هزار و ۹۰۵ رای از مجموع ۵۰ هزار و ۴۹۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* علی عسگر ظاهری عبده‌وند نیز از حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا با کسب ۴۵ هزار و ۵۲۲ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۹۳ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه آبادان نیز غلامرضا شرفی با کسب ۲۱۱۰۰ رای از مجموع ۴۰ هزار و ۷۲۶ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* شهروز برزگر کلشانی هم از حوزه انتخابیه سلماس با کسب ۳۹ هزار و ۸۰۹ رای از مجموع ۷۱ هزار و ۸۷۴ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* قاسم میرزایی نیکو با کسب ۲۰ هزار و ۶۵۹ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۵۲۷ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه مرند و جفا، محمد حسن‌نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۴۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد هم محمدرضا صباغیان بافقی با کسب ۴۲ هزار و ۱۵۹ رای از مجموع ۷۳ هزار و ۲۲۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* علی ابراهیمی نیز از حوزه انتخابیه شازند با کسب ۲۳ هزار و ۵۳۶ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۸۸۵ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چراداول، مهران، ملکشاهی و سیروان نیز جلال میرزایی با کسب ۶۲ هزار و ۲۳۱ رای و سلام امینی با کسب ۶۱ هزار و ۳۳۸ رای از مجموع ۱۶۵ هزار و ۲۸۹ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* احمد صفری هم از حوزه انتخابیه کرمانشاه با کسب ۷۴ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۱۲۴ هزار و ۸۵۸ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* حسن نوروزی با کسب ۵۴ هزار و ۵۲۱ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۸۶۹ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، سیدعلی ادیانی با کسب ۵۱ هزار و ۲۲۲ رای از مجموع صد هزار و ۱۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجری هم حبیب‌الله کشت‌زر با کسب ۴۴ هزار و ۳۹۳ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۹۶۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* علی گلمرادی نیز از حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی با کسب ۶۰ هزار و ۱۳۳ رای از مجموع ۱۰۴ هزار و ۹۵۰ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه شبستر نیز معصومه آقاپور علیشاهی با کسب ۲۴ هزار و ۹۵۲ رای از مجموع ۳۹ هزار و ۷۵۴ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد محمد محمودی شاه نشین با کسب 81826 رأی از مجموع 133871 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه بندر لنگه و بستک و پارسیان خالد زمزم نژاد با کسب 60759 رأی از مجموع 99536 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه رزن حسن لطفی با کسب 25324 رأی از مجموع 48462 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه محمد عزیزی با کسب 37693 رأی از مجموع 73002 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه رودبار منوچهر جمالی سوسفی با کسب 28370 رأی از مجموع 49676 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* در حوزه انتخابیه دورود و ازنا، مجید کیانپور با کسب 45 هزار و 555 رای از مجموع 89 هزار و 244 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه زنجان و طارم علی وقف چی با کسب 60هزار و 814 رای و فریدون احمدی با کسب 44 هزار و 303 رای از مجموع 115هزار و 574 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر محمدعلی حسین زاده با کسب 50هزار و 980رای از مجموع 90 هزار و 548 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران، سیداحسن علوی با کسب 43 هزار و 499 رای از مجموع 79هزار و 872 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان رامین نورقلی پور با کسب 69هزار و 480 رای از مجموع 104هزار و 459 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* محمدرضا منصوری با کسب ۳۶ هزار و ۲۶۴ رای از مجموع ۶۸ هزار و ۲۲۶ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیش، شهرام کوسه غراوی با کسب ۷۴ هزار و ۳۲۹ رای از مجموع ۱۴۲ هزار و ۳۲۶ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه سراب هم یوسف داودی کسب ۳۱ هزار و ۱۵۸ رای از مجموع ۵۴ هزار و ۵۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* هدایت‌الله خادمی نیز از حوزه انتخابیه ایذه و باغملک با کسب ۷۲ هزار و ۷۳۸ رای از مجموع ۱۳۱ هزار و ۴۱۹ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نمیر و سرعین هم محمد فیضی زنگیر با کسب ۷۶ هزار و ۱۴۵ رای از مجموع ۱۳۶ هزار ۸۱۰ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه اهر و هریس نیز بیت‌الله عبداللهی با کسب ۳۲ هزار و ۵۸۵ رای از مجموع ۶۳ هزار و ۵۹۵ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

*سید مهدی مقدسی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب با کسب 88 هزار و 94 رأی از مجموع 140 هزار و 602 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خدابنده احمد بیگدلی با کسب 39 هزار و 81 رأی از مجموع 73 هزار و 371 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمد بیرانوندی با کسب 78 هزار و 5 رای به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب 63 هزار و 710 رای از مجموع 177 هزار و 195 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

*اصغر مسعودی از حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان با کسب 34 هزار و 381 رأی از مجموع 68 هزار و 609 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*از حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب 51 هزار و 588 رأی از مجموع 80 هزار و 367 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*از حوزه انتخابیه ارومیه سید هادی بهادری با کسب 22 هزار و 97 رأی راهی بهارستان شد.

*از حوزه انتخابیه ارومیه روح‌الله حضرت‌پور طلاییه با کسب 209 هزار و 705 رأی از مجموع 354 هزار و 108 آرای صحیح مأخوذه راهی بهارستان شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا