بیوگرافی سارینا بابایی نخبه ایرانی + تصاویری از او و خانواده اش

در این قسمت از سایت نماگرد بیوگرافی سارینا بابایی نخبه ایرانی را به همراه تصاویری دیدنی از او در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

سارینا بابایی در آبان ماه سال 1385 در شهر ملایر همدان متولد شد ولی در حال حاضر در شهر کرج ساکن است. سارینا به زبان انگلیسی کاملا مسلط است و تا کنون 26 جلد کتاب نوشته است، بیش از 900 طرح ارائه داده است و مشاوره چندین مسئول از مجلسی تا وزارت است.

 

بیوگرافی سارینا بابایی نخبه ایرانی + تصاویر او

بیوگرافی سارینا بابایی نخبه ایرانی + تصاویر او

 

سارینا بابایی در خانواده ای تحصیل کرده زندگی می کند پدرش فریدون بابایی مشاوره خانواده و مادرش سمیه فرهاد فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی است و در سن سه سالگی پدر و مادرش به هوش او پی بردند.

در کنار زبان انگلیس، سوره های قرآن را هم به انگلیسی حفظ می کرد و در کنارش زندگینامه دانشمندان را هم مطالعه می کرد همزمان در کنار این ها طراحی (نقاشی) هم می کرد، با اینکه 6 ساله بود اما در حد یک جوان 20 ساله طراحی می کرد.

 

تصاویر سارینا سالاری

تصاویر سارینا سالاری

 

همچنین بخوانید: زندگینامه میر داماد

سارینا توانست زبان را در موسسه بصورت آکادمیک یاد بگیرد و در عرض سه ماه مدرک certificate که حدود ۱۴ ترم طول می‌کشد را کسب کند. و همچنین در استان توانست توی مسابقه انشا با موضوع وقف ککه بین کلاس های چهارم تا ششم بود مقام اول را کسب کند با اینکه او در کلاس دوم تحصیل می کرد.

سارینا در انجمن‌ های علمی مثل بنیاد نخبگان، انجمن نخبگان ایران، مجلس مشورتی نخبگان، پویندگان سلامت ایران و نهادهای دیگری عضو است و سخنرانی داشته است. سارینا پروفسور توفیق موسیوند همدانی را که مخترع بای‌ پس قلبی ریوی است را الگوی خودش در زمینه کاوش در علوم پزشکی دانست و دیدارهایی نیز با وی داشته است.

 

بیوگرافی و عکس های سارینا سالاری نخبه ایرانی

بیوگرافی و عکس های سارینا سالاری نخبه ایرانی

 

سارینا در جایی گفت هاست که هدف او در زندگی ساخت کلیه مصنوعی برای انسان است و در راه رسیدن به این هدف تلاش می کنم.

او بسیاری از اشعار مولانا و سعدی وبسیاری از شاعران سرزمینش را از حفظ است و زندگینامه شاعران و فلاسفه و دانشمندان را مطالعه کرده است. سارینا بابایی مشاور نائب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، مشاور معاون اسبق وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و … می باشد.

 

تصاویر سارینا سالاری

تصاویر سارینا سالاری

 

بر اساس نظر پژوهشگران دانشگاه تهران سارینا دارای بالاترین ضریب هوشی است. سارینا بابایی تک فرزند است ولی دوست دارد خواهر یا برادری داشته باشد. به گفته خودش به عروسک علاقه زیادی دارد و در طول روز حدود چهر ساعت با برنامه ریزی مطالعه می کند.

 

بیوگرافی و عکس های سارینا سالاری نخبه ایرانی

بیوگرافی و عکس های سارینا سالاری نخبه ایرانی

 

منبع: فتوکده

گردآوری: نماگرد

 

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و کپی فقط با ذکر لینک پست مجاز است.