اخباراخبار علمی آموزشیاخبار فرهنگی هنری

تعطیل شدن مدارس فردا ۲۵ اسفند و پس فردا ۲۶ اسفند ۹۴

5/5 - (1 امتیاز)

تعطیل شدن مدارس فردا 25 اسفند و پس فردا 26 اسفند 94

تعطیل شدن مدارس فردا 25 اسفند و پس فردا 26 اسفند 94
تعطیل شدن مدارس فردا 25 اسفند و پس فردا 26 اسفند 94

تعطیل شدن مدارس

خبر تعطیلی مدارس و تعطیل شدن مدرسه ها فردا سه شنبه 25 اسفند 94 و پس فردا 26 اسفند 94 که در تلگرام منتشر شده است خبر تکمیلی آن در زیر آمده است.

اخیرا خبری جعلی تحت عنوان تعطیلی مدارس در روزهای سه‌ شنبه 25 و چهارشنبه 26 اسفند در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌ های اجتماعی، مهم‌ ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌ های اجتماعی نقل می‌ شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌ کند.

بتازگی مطلبی با عنوان تعطیلی مدارس در روزهای سه‌ شنبه 25 و چهارشنبه 26 اسفند از سوی برخی کانال‌ های جعلی به‌ نام آموزش و پرورش در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شده که ادعا می‌ کند به دلیل آمادگی برای عید نوروز مدارس کشور این هفته در روزهای پایانی سال تعطیل است.

تعطیلی مدارس در روزهای سه‌ شنبه 25 و چهارشنبه 26 اسفند صحت ندارد. چندی پیش نیز مطلبی جعلی مبنی بر تعطیلی مدارس در روز شنبه 22 اسفند به دلیلی قرار گرفتن بین 2 روز تعطیل منتشر شده بود که رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در این خصوص اظهار داشت: «آخرین روز تحصیلی در سال 94، چهارشنبه 26 اسفند است و دانش‌ آموزان نیز باید در مدارس حضور پیدا کنند.»

پاپایی با تأکید بر اینکه در روز چهارشنبه 26 اسفند، فرهنگیان در مدارس حضور دارند، افزود: «درهای مدارس تا روز چهارشنبه باز است و معلمان نیز به تدریس می‌ پردازند. بر این اساس امیدواریم دانش‌ آموزان نیز در مدارس غایب نباشند و از فضای علم و دانش بهره‌ مند شوند.»

منبع : فارس

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا