زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

آموزش سوهان زدن ناخن در خانه +فیلم آموزشی

4.5/5 - (2 امتیاز)

سوهان زدن ناخن در خانه مستلزم یادگیری روش صحیح سوهان زدن است که به بهتر و زیباتر شدن ناخن کمک می کند.اولین مرحله از طراحی ناخن و یا مانیکور ناخن سوهان زدن آن است که شما به راحتی می توانید در منزل انجام دهید و ناخن خود را به فرم دلخواه تغییر دهید. ما در ادامه مراحل سوهان کشی را به شما آموزش می دهیم.

سوهان زدن ناخن
سوهان کشیدن ناخن

آموزش سوهان زدن ناخن در خانه 

روش یادگیری سوهان زدن در خانه به طور صحیح باعث زیبایی و خوش فرم شدن ناخن می شود.باید برای سوهان زدن دقت بسیار بالایی داشته باشید.اولین مرحله از سوهان زدن ناخن انتخاب سوهان مناسب برای ناخن است.بهترین سوهان ها برای این کار سوهانهای فلزی و کریستالی هستند که از 220تا 300 می باشد.شما می توانید از سوهان های برقی نیز استفاده کنید چون کار برای شما راحتر است.

مرحله دوم از سوهان کشیدن ناخن انتخاب فرم برای ناخن است قبل از شروع کار برای ناخن خود بهترین فرم را انتخاب کنید.

 

نوشته های مشابه
سوهان زدن ناخن
فرم ناخن

 

4 فرم ناخن وجود دارد که شما قبل از شروع کردن به سوهان کشی ناخن ها باید فرم ناخن مورد علاقه تان را با توجه به فرم دست و انگشتان تان انتخاب کنید.

فرم ناخن گرد،فرم ناخن مستطیلی،فرم ناخن بیضی،فرم ناخن نوک تیز

از قسمت خارجی ناخن ها شروع کنید و به سمت وسط ناخن ها را سوهان بکشید, به یک جهت ناخن ها را سوهان بکشید زیرا سوهان کشیدن به دو جهت مخالف باعث شکنندگی ناخن ها میشود. حرکات سوهان را با فرمی که برای ناخن ها میخواهید تنظیم کنید و آنقدر این حرکت را تکرار کنید تا به فرم دلخواه تان برسید مثلا اگر ناخن های

 

بیشتر بدانید :کاور کردن ناخن و نوشیدنی های ویتامینه برای ناخن 

سوهان زدن ناخن
سوهان کشیدن ناخن

 

گرد دوست دارید گوشه های ناخن ها را بیشتر سوهان بزنید. سعی کنید سوهان زبری انتخاب کنید تا راحت تر به ناخن هایی با فرم دلخواه تان برسید.

برای اینکه ناخن ها سطح براقی داشته باشند بهتر است از بافر ناخن استفاده کنید, ماهی یکبار بافر ناخن بزنید کافیست. حالا با برق ناخن یا لاک های خوش رنگ زیبایی ناخن ها را تکمیل کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا