مد و زیباییدانستنی های زیبایی

انتخاب لباس برای اندام سیبی شکل

4.2/5 - (5 امتیاز)

 انتخاب لباس مناسب اندام سیبی شکل

اندام سیبی شکل
اندام سیبی شکل

انتخاب لباس برای اندام سیبی شکل کار سختی نیست.اندام سیب شکل را می توان مثلث وارونه نیر گفت.ما در مبحث های گذشته اندام گلابی و مستطیل  را برای شما عزیزان بیان کردیم .حال دربخش مد و زیبایی نماگرد به انتخاب لباس برای اندام سیبی شکل می پردازیم پس باما همراه باشید .

 

تشخیص اندام سیبی شکل 

افارادی که دارای اندام سیبی شکل هستند دارای شکم و شانه های پهن هستند و دست و پاهای لاغر تری نسبت به بدنشان دارند.بالاتنه برزگ نسبت به پاهیشان دارند. اما نکات کلی در مورد اندام سیبی شکل بدین صورت است :
شانه های افتاده و پایین تنه نسبتاً بدون قوس ، سینه متوسط یا بزرگ،ناحیه میان تنه پر،پاهای خوش فرم

این گونه افراد اگر رزیم بگیرند می توانند حالت بدن خود را به حالت های گلابی ،ساعت شنی ونزدیک شوند

 اگر دارای لگن پهن هستید می توانید با وزن کم کردن بدن گلابی شکل پیدا کنید.اگر عرض شانه و لگنتان یکسان باشد، با کوچک کردن شکم به سمت بدن ساعت شنی میروید.
 اگر شانه های شما عریض تر از لگنتان است، ممکن است کم کم بدن به شکل مثلثی تبدیل شود.
اندام سیبی شکل
انتخاب لباس  اندام سیب

 انتخاب لباس مناسب اندام سیبی شکل

اگر فرم اندام شما سیب است، زندگی برای شما شیرین است! قسمت‌های مورد توجه در فرم اندام سیب و اندام مثلث معکوس سینه‌ها، پا‌های خوش‌فرم و احتمالا بازو‌ها به نظر می‌رسن. به طور کلی، بخشی که باید کمترین توجه را به آن معطوف کنید، دور کمر شما خواهد بود.

نوشته های مشابه

 

انتخاب لباس از بالا تنه برای اندام سیبی شکل 

چون در اندام سیبی شکل قسمت بالا تنه نسبتا بزرگ است و بسیار مورد توجه است پس از سوتین های خوش فرم و مناسب استفاده کنید

لباس با فرم های a،تونیک های آزاد ،پیراهن های مردانه و هر لباسی با فرم یقه V

لباس های طرح دار برای اندام سیبی شکل عالی می باشد.

 

اندام سیبی شکل
اندام سیبی شکل

 

 آستین برای اندام سیبی شکل

از لباس های دکلته و از آستین های چسبان کمک بگیرید چون به توازن سینه و کمر شما کمک می کند. از تاپ های نا متقارن (مثلاً یک طرف آستین دار و یک طرف بی آستین) باعث میشود لاغرتر به نظر برسید.پیراهن‌های بدون آستین تیره مانند سیاه یا سرمه‌ای برای شما مناسب است
اگر شما بازو‌ها و شانه‌های خود را دوست دارید؛ بنابراین، به دنبال لباس‌های دکلته بروید.

 

انتخاب کت یا ژاکت برای اندام سیبی شکل

اندام سیبی در هر جلیقه، کت یا ژاکت که در قسمت پایین‌تنه گشاد و در قسمت بالاتنه باریک‌تر است، خوب به نظر می‌آید. برای مثال، کت‌های با فرم A.، یا مستطیلی، بارانی‌های بلند (بدون کمربند) و یا حتی پانچو.ژاکت های بلند یا کت های بدون آستین بلند بپوشید. بلوز یا تاپی که زیر کت میپوشید زیاد کوتاه نباشد. زیر سارافون یا کت های بلندتان، تاپ یا بلوز یقه هفت بپوشید. تاپ و کت های بلند را همراه با لگ یا شلوارجین تنگ بپوشید.

 

اندام سیبی شکل
پیراهن اندام سیبی شکل

 

انتخاب پیراهن‌های برای اندام سیبی شکل

پیراهن‌های دکلته و پیراهن‌های ماکسی با یقه ۷ یا گرد برای شما، عالی هستند، و پیراهن‌های بند‌دار (بند زیر سینه) تیر خلاص برای اندام شماست! اگر پا‌های خود را دوست دارید، همیشه پیراهن‌های کوتاه (مینی‌ژوپ) را انتخاب کنید. اگر دوست ندارید خیلی پاهایتان مشخص شوند، به دنبال پیراهن‌های میدی (بالای زانو) بروید.
پیراهن‌های فرم A برای اندام سیب انحنادار بسیار مناسب خواهند بود؛ و هنگامی که شک دارید، بهتر است بدانید که همیشه پیراهن‌های راه راه و رنگ‌های تیره‌تر شما را لاغرتر نشان خواهند داد.

پیراهنی را انتخاب کنید که درست زیر سینه یا در باریک ترین قسمت جمع میشود.دامن هایی بپوشید که زیپ بغل دارند دامن هایی بپوشید که تا زانو می آیند. اگر دامن چین دار میپوشید، چین ها از زیر شکم شروع شده باشد تا حجم شکم را بیشتر جلوه ندهد.

 

اندام سیبی شکل
شلوار جین اندام سیبی شکل

 

انتخاب شلوار و جین برای اندام سیبی شکل

برای این که شکم شما بزرگتر به نظر نرسد، شلوارهای بدون زیپ استفاده کنید یا شلوارهایی که زیپ آنها در بغل بسته میشود.شلوار‌های جین چسبان و لگ‌ها برای فرم اندام شما عالی به نظر می‌رسند به ویژه هنگامی که با تونیک‌های آزاد یا ژاکت‌های بزرگ آن‌ها را ست کنید.شلوارهای جین خوش فرم پاچه گشاد یا راسته بپوشید. کفش‌های پاشنه بلند هم برای ست کردن شلوار و جین با اندام شما مناسب هستند.شلوارهای فاق بلند فرم خوبی به بدن شما میدهند. بهتر است شلوارهایتان کشی باشد تا هم راحت تر باشید و هم لباس فیت تنتان باشد.

 

اندام سیبی شکل
اکسسوری اندام سیبی شکل

 

انتخاب اکسسوری برای اندام سیبی شکل

در انتخاب اکسوری می توانید از حلقه ،گوشواره های بزرگ ،گردنبند ،و دست بند استفاده کرد.می توانید از کفش های پاشنه بلند نیز استفاده کنید اما در استفاده از اکسسوری ها زیاده روی نکنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا