اخبار

سوء‌استفاده مهران مدیری در دورهمی از فوتبال بانوان!!!+عکس

5/5 - (1 امتیاز)

سوء‌استفاده مهران مدیری در دورهمی از فوتبال بانوان!!!+عکس

سوء‌استفاده مهران مدیری در دورهمی از فوتبال بانوان!!!+عکس
سوء‌استفاده مهران مدیری در دورهمی از فوتبال بانوان!!!+عکس

مهران مدیری در برنامه ی  شنبه شب دورهمی که به موضوع فوتبال پرداخته بود صحبت هایی کرد که باعث واکنش وانتقاد پژمان راهبر سردبیر سایت ورزش سه شد.

لحن تحقیرآمیز مهران مدیری علیه دختران فوتبالیست و فوتسالیست:

پژمان راهبر سردبیر سایت ورزش سه درباره بخشی از صحبت‌های مهران مدیری در برنامه دورهمی واکنش نشان داد و نوشت: «حالا حرف‌های درست و غلط مونولوگ مجری دورهمی و جوک‌های تکراری‌اش به کنار اما آن قسمت آخر، آویختن به فوتبال زن‌ها، برای سوء‌استفاده از دخترهای بنده خدای فوتسال/فوتبال حال آدم را بد می‌کند.

البته حاضرین، بنده‌خداهایی که سیاه تشویق‌چی‌های حرفه‌ای برنامه دورهمی می‌شوند، حق دارند که در لحظه حماسی کردن فوتبال (فوتسال البته) بانوان توسط آقای مدیری طوری کف بزنند که انگار دارند مهم‌ترین پویش احقاق حق زن‌ها را پیش می‌برند.

چه، دریافت اغلب آنها از فوتبال در همین حدی است که آقای مدیری، کسی که متن‌ها را حفظ کرده و با لحن تحقیرآمیزش از آنهایی که بیشتر از هنرمندها پول می‌گیرند، انتقام می‌گیرد. آدم باید این چیزها را ببیند تا یادش بیاید در مملکتی زندگی می‌کند که هر سوراخ و سمبه‌اش را آدم‌های فرصت‌طلب پر کرده‌اند.

آدم‌هایی که شاید فکر می‌کنند فوتبال به همین سادگی‌ای است که آقای مدیری درباره‌اش حرف بزند و با دوقطبی زن – مرد، ثروتمند – فقیر از تماشاچی‌هایش تشویق بگیرد و تا برنامه بعد هم خدا بزرگ است.»

مدیری در صحبت‌هایش پیرامون فوتبال بانوان گفت: «یک ورزشی هم هست به اسم فوتبال بانوان که در آن پولی نیست، دیده هم نمی‌شود. در غیر استانداردترین زمین‌ها دنبال توپ می‌دوند در سفرها شب در مینی بوس می‌خوابند، برای یک سال قرارداد 7 میلیون می‌گیرند.

عشق به فوتبال در دهه 60 و 70 را می‌شود در فوتبال بانوان امروز لمس کرد. چند وقت پیش هم دیدیم که چقدر در آسیا درخشیدند و توجه دنیا را به خود جلب کردند اگر نسبت پولی که میان آقایان و بانوان حفظ کنیم و به موازات پول پرداخت شود حداقل با سه گل بانوان از آقایان فوتبال ایران پیش هستند.»

 

فیلم کنایه مهران مدیری به جواد هاشمی در دورهمی+دانلود فیلم

عکس جدید لیلا ایرانی بازیگر دورهمی درکنار دخترش!!+عکس

لورفتن راز جوان ماندن نگار عابدی در دورهمی!!!

تبدیل شدن پیش بینی طنز مهران مدیری در دورهمی به واقعیت !!! مرگ یک معتاد زیر کتک مامور کمپ ترک اعتیاد!!!

گفته های مریم حیدرزاده از ممنوع الکاری تا دورهمی و پرسپولیس !!!+عکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا