اخبار

نگرانی عجیب زنان آمریکایی از بارداری در دوران ترامپ !!

5/5 - (1 امتیاز)

نگرانی عجیب زنان آمریکایی از بارداری در دوران ترامپ !!

نگرانی عجیب زنان آمریکایی از بارداری در دوران ترامپ !!
نگرانی عجیب زنان آمریکایی از بارداری در دوران ترامپ !!

گروهی از زنان آمریکایی یکدیگر  را درشبکه های اجتماعی به یادگیری درمورد استفاده از دستگاه ضد بارداری تشویق می کنند که این نشان دهنده ی نگرانی زنان آمریکایی از بارداری در دوران ترامپ است.

نگرانی زنان آمریکایی از بارداری در دوران ترامپ!

هجوم زنان آمریکایی برای استفاده از روش‌های ضدبارداری نشان از نگرانی آن‌ها از بچه‌دار شدن در دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ دارد.سایتک گزارش داد؛ گروه‌های زیادی از زنان آمریکایی در رسانه‌های اجتماعی یکدیگر را به یادگیری در مورد استفاده از دستگاه ضدبارداری آی‌یودی(IUD) پیش از آغاز به کار چهل و پنجمین رئیس‌جمهور این کشور تشویق می‌کنند.

موضع ترامپ در مورد حقوق باروری باعث نگرانی زنان شده است.

مایک پنس، معاون ترامپ نیز بسیار طرفدار پایان دادن به حقوق بارداری است و همچنین از هدفش در به پایان دادن به کار فدراسیون فرزندپروری تنظیم‌شده که 2.5 میلیون نفر را در سال تحت پوشش قرار داده و خدمات کنترل بارداری از جمله آزمایش عفونت‌های انتقالی جنسی، پاپ اسمیر، مشاوره و سقط جنین ارائه می‌کند، سخن گفته است.

هر دو نفر از لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا صحبت کرده‌اند که بر اساس آن، سازمان‌های بیمه مکلفند دسترسی رایگان به ابزارهای ضدبارداری را برای زنان ارائه کنند. با لغو شدن این قانون، زنان آمریکایی باید چیزی حدود 1000 دلار برای دسترسی به دستگاه آی‌.یو.دی و نصب آن پرداخت کنند.

منبع:سیمرغ

 

نظر مهران رجبی درباره ی ترامپ !!! + دعوت جم از مهران رجبی !!

هجوم کابران ایرانی به صفحه ی ترامپ ودخترش و کلینتون !! + عکس

ترامپ رئیس جمهور شد

افشاگری بازیگر سرشناس زن درباره ی تجاوز به وی توسط تهیه کننده معروف هالیوود!!+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا